AKSARAY GÜVENLİK FİLESİ 

Hayatın birçok alanında güvenlik gereklidir. Yolda yürürken, evde iş yaparken, okulda ve işyerinde her zaman güvenlik, en önemli unsurdur. Bu yüzden hayatın içinde olan birçok yaşam alanında güvenlik ağının kurulması da önemlidir.

Güvenlik ağlarının kurulması, yaralanmalara hatta ölümlere neden olabilecek risklere karşı da alınabilecek önlemlerin başında gelmektedir.

Aksaray balkon filesi

Ebeveynler için çocuklarının hayatı, her şeyden önemlidir. Özellikle gün boyu çocukların bırakıldığı okullar, kreş ve anaokulları, çocukların güven içinde olabilecekleri alanlardır. Aksaray ve çevresine hizmet veren firmamız, Aksaray güvenlik filesi ürünleriyle, çocuklarınızın güvenliğini en üst seviyede korumaktadır.

Kullandığımız ürünlerimizin tamamı polymid maddeden üretilen güvenlik fileleri; anaokulu ve kreşlerde, okullarda, kurslarda yani eğitim kurumlarının tamamında, çocukların toplu giriş ve çıkışlarında herhangi bir kargaşaya mahal vermeden, düzenli şekilde merdivenlerden iniş çıkışlarının sağlandığı merdiven güvenlik fileleri kullanılmaktadır.

Çocukların merdiven boşluğuna düşmemesi ve güvenli şekilde iniş çıkışların sağlanabilmesi için merdiven boşluklarına montajını yaptığımız merdiven güvenlik fileleri ile çocuklarınız, güvenli şekilde eğitimlerine devam edebilmektedir.

Güvenlik filesi Aksaray

Aksaray güvenlik filesi montajı için bazı incelemelerin yapılması ve buna göre gerekli malzemelerin kullanılması gereklidir. Merdiven filesi montajı yaparken bazı noktalara dikkat edilmeli ve montaj bu noktalar üzerinden gerçekleştirilmelidir.

  • Montaj yapılacak merdiven e-mail ya da whatsapp hattından ekibimize ulaştırılır.
  • Uzman ekibimiz gereken incelemeleri yaptıktan sonra alan üzerinde uygun çizimleri gerçekleştirir.
  • Merdivenlere en uygun olacak sistem belirlenir. Bu sistemler tünel sistem yani dikdörtgen prizma ya da perde sistem yani dikdörtgen sistemdir.
  • Merdivenlere uygun sistem belirlendikten sonra tavan ve taban bilgileri alınır.

Tüm bu işlemler gerçekleştirildikten sonra, merdiven filesi montajı hakkında gerekli bilgilendirme, müşteriye yapılır. Müşterinin onayı sonrasında montaj işleminin gerçekleştirilmesi için, uzman ekibimiz gönderilir.

Merdiven Filesi Montajında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Merdiven filesi montajı yapılırken bazı noktalara dikkat edilmelidir. Halatı yapılan bir kurulum, merdiven filesinin güvenlik özelliğini yok eder ve kurulduğu ortamda insanların zarar görmesine neden olur.

Merdiven filesi montajında, merdiven boşluklarının orta kısımlarına yapılan yatay montaj, sağ ve sol bölümlerin açıkta kalmasına neden olur. Bu durumda çocukların file üstüne çıkıp yaralanmaları, içten bile değildir.

Montaj sırasında muhakkak kenar can halatı kullanılmalıdır. Can halatı, ağlarda gerekli olan gerilimi sağlar. Bu yüzden Aksaray güvenlik filesi için firmamızın güvenilir ve uzman ekibinden faydalanarak, merdiven güvenlik filesi montajını yaptırabilirsiniz.

Balkon Güvenlik Ağı

Balkon güvenlik ağları, gölgelik file olarak da adlandırılmaktadır. Genellikle 2.5m ile 5m ve 10m ene sahip olan balkon güvenlik ağı, ihtiyaca ve talebe göre ölçülerinde değişiklik yapılabilecek sistemlerdir.

  • Balkon güvenlik fileleri, elle koparılamaz.
  • En ufak kuşun bile geçemeyeceği göz aralığına sahiptir.
  • File göz köşeleri düğümlü özelliğe sahiptir.
  • Hafif olduğu için montajı kolaydır.

Aksaray balkon filesi ürünleri, balkon ve pencere güvenliğinde birinci sınıf kaliteli ürünlerden üretilmektedir. Sadece kuşların girmesini önlemez, aynı zamanda çocuklarınızın balkon ve pencerelerden sarkmasını önler. Diğer yandan evcil hayvanların kaçmaması için de oldukça idealdir.

Kedi Koruma Filesi Montajı

Balkon, pencere ya da açık alanlarda kedilerin dışarıya kaçmaması için kedi koruma filesi tercih edilebilir. Aksaray kedi filesi kullanarak, evcil hayvanlarınızın balkondan düşmesini ya da kaçmasını engelleyebilirsiniz.

Kedi koruma filesi montajı yaparken UV katkılı polymid ve polyester iplik kullanılır. 4x4 cm göz aralığı ve 2 mm kalınlığa sahip ip ile, kenarları 4mm’lik halat, sağlam şekilde kenarları overlok dikiş yapılarak, belirlenen ölçülerde üretimi yapılarak montajı, uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Havuz Kenarı ve Üstü için Güvenlik Filesi

Havuz kenarına ve havuz üstü için, güvenlik filelerinden faydalanabilirsiniz. Özellikle yaz aylarında çocukların havuz kenarlarında olması, havuza düşme tehlikesini de beraberinde getirmektedir.

Kış aylarında kullanılmayan havuzların tehlike yaratmaması için de havuz üstüne montajı yapılacak havuz güvenlik filesi sistemleri bulunmaktadır.

Çocuklar için Teras Güvenlik Filesi

Birinci sınıf polymid hammaddesi ile üretilen ve Uzman Güvenlik Filesi firmamızın ekipleri tarafından montajı sağlanan Aksaray güvenlik filesi ürünleri, çocuklarınızın terastaki güvenliğini sağlayan en ideal ürünlerdir.

Çocukların düşme ihtimalinin sıklıkla yaşandığı balkon ve teraslar, TS EN 1263/1 standartlarına uygun güvenlik filelerimiz ile koruma altına alınabilir. Profesyonel ekibimiz ile iletişime geçtiğinizde, ihtiyaçlarınıza uygun güvenlik filesi satışı ve kurulumunu gerçekleştirmektedir.

AKSARAY BALKON FİLESİ

Balkon filesi çocuklarımızın güvenliği için tercih edilen en yaygın bir güvenlik çeşididir. Bu alanlarda kullanılan filelerin çok sağlam ve uzun ömürlü ipten imal edilmiştir olması gerekir. Firmamızdan talep edilen aksaray balkon filesi hizmeti çocuk ve evcil hayvanlarınızın güvenliğini %100 sağlamaktadır.

Aksaray inşaat güvenlik ağı satış ve montaj hizmeti

Aksaray güvenlik filesi ve montajı balkon emniyet filesi hizmeti vermekteyiz. 

Paylaş