Amasya Güvenlik Filesi 


Amasya güvenlik filesi olarak güvenlik ağlarının kullanılması iş sahasında ve toplu yaşam alanlarında son derece önemlidir. Büyük kazaların oluşmasının engellenmesi ve düşme olaylarının ortadan kaldırılması için tasarlanmış olan Amasya güvenlik filesi sistemleri, halı saha ve balıkçılık alanlarında da kullanım olanağı vermektedir. Tehlike durumunun engellenmesi için tasarlanmış olan emniyet ağları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Halı Saha Filesi 

Halı saha filesi imalatı alanlarında kullanılmakta olan fileler, topun sıçramasını engellediği gibi aynı zamanda dışarıyla olan temasını da kesmektedir. Polyamid iplerle yapılan bu sistemler, yumuşatma özelliğine sahip olduğu için hızla gelen bir topun yumuşak bir şekilde düşmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda demirlerle temasını kesecek olan halı saha filesi, ses ve gürültünün de engellenmesini sağlar. Oyuncuların çarpma ya da düşme durumunda yaralanmalarına da engel olan halı saha filesi, kale arkası fileleri olarak da kullanılarak dayanıklı ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Halı saha fileleri, tavan ve kale arkası fileleri için Amasya güvenlik filesi sistemlerimize başvurabilir, oyun alanının korunmasını sağlayabilirsiniz. 


İnşaat Güvenlik Filesi 


İş güvenliği ve sağlığı alanında kullanılması son derece önemli olan inşaat güvenlik filesi, işçilerin rahat hareket etmelerini sağlarken, düşme tehlikesini de ortadan kaldırma üzerine tasarlanmıştır. 7 metre yüksekliklerde zorunlu olan güvenlik filesi sistemleri, inşaat halindeki yapının iç kısımlarına ve dış cephesine paralel bir şekilde montaj yapılmaktadır. Aynı zamanda dış cephe kaplamalarında boydan boya bir kurulum sistemi uygulanarak, inşaat malzemelerinin yapıdan düşmesi de engellenmektedir. 
Polyamid iplerle üretilmekte olan inşaat güvenlik filesi hem dayanıklı hem de UV koruma teknolojisiyle zorlu hava koşullarında yıpranmadan uzun süre kullanım olanağı tanımaktadır. Amasya güvenlik filesi sistemleri için bizimle iletişim kurarak inşaat alanındaki tehlikelerin engellenmesini sağlayabilirsiniz. 


Amasya Merdiven Filesi 


Okul, kolej ve kreş gibi çocukların çoğunlukta olduğu iç mekanlarda merdiven boşlukları büyük bir tehlike olabilmektedir. Özellikle tırabzanları alçak olan merdivenlerin boydan boya kapatılması sağlanan Amasya merdiven filesi sistemlerimiz, profesyonel ekibimiz aracılığıyla kurmakta olduğumuz emniyet duvarlarından biridir. İç mekanın mimarisine ve renk uyumuna göre tasarlanmakta olan polyamid ipli örgü file çeşitlerimiz, istediğiniz renklerde montajı yapılan hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. 
Apartman merdiven boşlukları ve eğitim kurumunda bulunan boşlukların kapatılması için kuvvetli ve dayanıklı bir sistem olan Amasya güvenlik filesi hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişim kurarak, tehlikenin ortadan kaldırılmasına yardımcı olabilirsiniz. 


File imalatı


Apartman içlerinde ve inşaat halindeki yapılarda kullanılmakta olan emniyet filelerinden biri olan  yaralanma ve kaza durumlarının engellenmesi için idealdir. Kullanımı durdurulmuş asansörlerin boşluk kısımlarıyla temasın kesilmesini sağlayacak olan asansör boşluğu filesi, enine ve boyuna montajı yapılarak, alanın kullanılmasını engelleyecektir. Aynı zamanda dikkat çekici renklerle, tehlikeli bir bölge olduğunun da farkına varılması sağlanmaktadır. 

Amasya kuş filesi

Paylaş