GÜVENLİK FİLESİ 

Ardahan güvenlik filesi olarak hizmet veren bir firma olarak önceliğimiz iş kazalarını azaltmak ve insanlarımızın can güvenliğini maksimum seviyede korunmasını sağlamaktadır. File önlemleri bir çok alanda kullanılmaktadır. Kullanılan file ne kadar sağlam olursa olsun yanı sıra kullanılacak olan bağlantı ekipmanlarıda bir o kadar önemlidir. Her alan veya her sistem için ayrı file önerilmektedir. Kullanılacak olan filenin taşıyacağı yük göz önünde bulundurularak yerine göre file seçimi yapılması gerekiyor. Bununla ilgili çalışma ve Sosyal güvenlik bakanlığının uygun gördüğü ve TS EN 1263-1 standartlarına uygun güvenlik filesi kullanılmaktadır. 

 MERDİVEN FİLESİ 

Günümüzde güvenlik filesi çok yaygın bir sistem haline gelmiştir. Bir çok alanda kullanılan file merdiven boşlularını kapamak için ideal bir üründür. Özellikle çocuklarımızın can güvenliği için çok büyük bir öneme sahiptir.

Okullarda merdiven filesi zorunlu hale gelmesi kaçınılmaz bir tedbirdir. Okul filesi istenilen ebat ve renkte olması yanı sıra firmamız tarafından montaj hizmetide sağlamaktadır. Anaokulu ve ilkokullar için göz aralıkları sık olan fileler tercih edilmelidir.

UYGUN FİYAT VE SAĞLAM FİLELER

Güvenlik ağı fiyatları sadece ebat ve renkli olmasına değil aynı zamanda kalınlık ve göz aralığı çeşitlerine görede değişiyor. Montajda kullanılan bağlantı ekipmanlarıda yine filenin taşıma kapasitesine göre belirlenmelidir. Buda yine filenin m2 olarak maliyetini etkilemektedir. Güvenlik filesinin esnek ve sağlam olmasının yanı sıra fiyatınında cazip olması en büyük tercih edilme sebebidir. 

BALKON FİLESİ MONTAJI NASIL YAPILIR 

Balkon filesi özellikle çocuklarımızın can güvenliği için çok büyük bir öneme sahiptir. Yüksek katlı binalarda balkonlarımızın açık olması çocuklarımızın ve evcil hayvanlar için muhteşem bir sistemdir. Montajını uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz. Sağlam, Kaliteli, Uzun ömürlü ve uygun fiyatlarla yardımcı olmaktadır. 

 

 

Paylaş