GÜVENLİK FİLESİ NEDİR 

Güvenlik filesi, İş kazalarını önlemek amaçlı ile çeşitli alanlarda kullanılan maliyeti uygun ve sağlıklı bir üründür. İplikten imal edilmesi ve esnek bir yapıya sahip olması tercih edilmesindeki en büyük sebebidir. Tedbir kapsamında sağlam olması tercih edilen aynı zamanda görsel acıdan daha estetik duran bir sistemdir. Yüksekten düşmelere karşı büyük bir önlem ve öneme sahiptir.

GÜVENLİK FİLESİNİN FAYDALARI 

File, Çalışma ve Sosyal güvenlik bakanlığının uygun gördüğü ve TS EN 1263-1 standartlarına uygun olması gerekmektedir. Güvenlik ağı, düğümlü ve düğümsüz ağ olarak iki çeşittir. Genellikle düğümsüz ağ tercih edilir.

Esnek ve sağlam olmasının yanı sıra montajıda kolayıdır. Güvenlik filesi,yüksekten düşmede kazalarını ciddi oranda azaltır. İnşaatlarda, merdivenlerde, galeri boşluklarında, balkonda, raflarda vb bir çok alanda kullanılır. File göz aralıkları istenilen ölçülerde ve kalınlıkta ayarlanabilir.Aydın güvenlik filesi hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

GÜVENLİK FİLESİ ÖZELLİKLERİ

Yapılacak işe, kullanılacak yer ve alana göre filenin özelliği değişir. Filenin taşıma kapasitesine göre bir bağlantı ve sabitleme gerektirir. Güvenlik ağı kurulumunda standartlara uygun olarak yapılan bir montaj çok daha faydalı olacaktır. Kullanılan ekipmanlar yine Yönetmenliğe uygun ve sağlam olmalıdır

MERDİVEN GÜVENLİK FİLESİ 

Birçok alanda kullanılan Aydın merdiven filesi sadece insanlar için değil aynı zamanda evcil hayvanlarımızın güvenliğini sağlamak amacıyla kullanılan bir sistemdir. Ekonomik ve sağlam olmasının yanı sıra montajıda oldukça kolaydır. Balkon, merdiven, galeri boşlukları, bacalar, asansör, inşaatlar, iç mekanlarda, dış mekanlarda vb birçok alanda file kullanılmaktadır. 

 

GÜVENLİK FİLESİ FİYATLARI 

Aydın güvenlik filesi yüksekten düşmelere karşı büyük bir önlem ve öneme sahip olması tercih edilmesindeki en büyük sebebidir. Aynı zamanda kurulumu kolay ve çok ekonomik bir üründür. Alana, taşıma kapasitesine, göz aralığı ve kalınlık filenin fiyatını bilen unsurlardır. İstersen ebat ve boyutlarda imalatı yapılmaktadır. 

AYDIN BALKON FİLESİ VE MERDİVEN FİLESİ MONTAJI 

FİLE İMALATI AYDIN 

İNŞAAT GÜVENLİK AĞI 

 

 

 

 

 

Paylaş