KAYSERİ BALKON FİLESİ

Balkon filesi, özellikle yüksek katlı apartmanlarda yaşayanların tercih ettiği özel bir sistemdir. Hem çocuk hem de evcil hayvanların düşmesini engellemek için kullanılır. Son derece dayanıklı bir malzemeden yapılması nedeniyle uzun süre kullanılabilir.Bu sayede aklınız çocuklarınızda ve evcil hayvanlarınızda kalmayacak. Aynı zamanda balkon filesi dışarıdan kuşların girmesinİde engeller. Naylon bazlı bu ağların taşıma kapasitesi oldukça yüksektir. Çelik materyaler ve urganla desteklenen file büyük bir güvenlik sağlamaktadır.

 SİMETRİK VE ESTETİK

BALKON FİLESİ ÖZELLİKLERİ 

Kayseri balkon filesi satış ve montaj hizmeti veren firmamız profesyonel ekibimizle her daim müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyat fiyatlarla yardımcı olmaktadır. Kayseri balkon çocuk filesi özelliklerinin başında filenin sağlam olmasıdır. Bunun için belirlenen güvenlik filesi standartı mevcuttur. File göz aralıkları en fazla 10*10 mm Kalınlık ise en az 6 mm olması gerekir. 

BALKON FİLESİ ÖZELLİKLERİ

Kayseri balkon filesi sadece çocuklarımızın güvenliği için değil aynı zamanda evcil hayvanlarımızın yüksekten düşmelerini engellemek içinde kullanılan bir sistemdir. Kedilerin aşağı atlaması yaralanma vaya ölümle sonuçlanmaktadır. Bunun önüne geçmek için Kayseri balkona file germe işlemi yapılmaktadır. Kedilerin geçmemesi için filenin göz aralıkları dar olması gerekir. İstenilen ebat ve ölçülerde file üretimi yapılmakta olup renk seçeneğide mevcuttur.

BALKON FİLESİ MONTAJI NASIL YAPILIR? 

Balkon filesi yapılırken ilk dikkat edilmesi gereken unsur bağlantı noktaları ve sağlamlıkdır. File, dübeller ve halat kontrolleri yapılmalı. Montaj yapan kişinin bu konuda deneyimli olması gerekir. Sizde kayseri balkon filesi hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel montaj ekibimizle siz müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlarla yardımcı olmaktayız. 

BALKON AĞI FİYATLARI DEĞİŞİYOR 

Balkon ağı, sağlam ve fiyatının uygun olması tercih edilmesindeki en büyük sebebidir. File göz aralıkları, kalınlık, ebat ve renk seçenekleri balkon filesi fiyatlarını değiştirmektedir. Kayseri balkon filesi sahip olduğumuz kalite göz önünde bulundurulduğu zaman çok yüksek değil. Montaj hizmeti veren firmamız uzman montaj ekibimizle kurulum içinde sizlere uygun fiyatlarla yardımcı olmaktadır. Balkonların boyutları m2 üzerinden fiyatlandırılır.

BALKON GÜVENLİK SİSTEMLERİ 

Sıkça kullanılan güvenlik fileleri sağlam olması ve fiyat açısında uygun olması balkonlarda güvenlik sistemi olarak file tercih edilmektedir. Esnek yapısı sayesinde kurulumu oldukça kolay ve Hızlıdır. Balkon filesi kayseri hizmetimiz oldukça hızlı ve pratik bir çözümdür. Tel, çit veya demir parmaklık gibi ürünlerin çelikten imal edilmesi bu alanlarda çok uygun bir güvenlik çeşidi değildir. 

ÇOCUK GÜVENLİK SİSTEMLERİ 

Çocuklar için balkon koruma sistemleri denilince akla ilk gelen güvenlik filesidir. Küçük çocuklar için balkonlar tehdit içerir. Bu tehdidi ortadan %100 kaldıran güvenlik filesi balkonlar içinde gayet estetik duran bir sistemdir. Dar göz aralıkları tercih edilen file sayesinde çocukların balkondan aşağı çeşitli nesnelerin atılmalarını engeller. 

ÇOCUK PENCERE KİLİDİ

Pencere emniyet kilidi çocukların geçemeyeceği boşlukta olup yüksekten düşmelerini engelleyen, evleri rahatlıkla havalanmasını sağlayan sağlam ve ekonomik bir sistemdir.

Balkon Filesi Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Balkon çocuk filesipek çok kişi tarafından tercih edilen bir şeydir. İlk olarak balkon filesi kullanmanın avantajları diye düşünecek olur isek akla ilk gelen şey can güvenliği olacaktır. Eğer ki evinizde küçük bir çocuğunuz var ise ya da evinize çocuklu bir misafir gelmiş ise çocuğun balkona çıktığı zaman, korkuluklardan düşme ihtimali balkon filesi var ise çok da mümkün olacak bir şey değildir. Hatta aynı durum evcil hayvanlar için de geçerli olacaktır.

Bazen kediler ya da köpekler de yaramazlık yapıp balkondan aşağı bakmaya çalışırlar. Ancak böyle bir durum yani bir file ile çevrili olan balkon için pek fazla söz konusu olmayacaktır. Neden diye soracak olur iseniz hem balkon filesi sayesinde balkondan düşme gibi bir durum söz konusu olur ise bunu engelleyecek hem de balkondan dışarı baktığı zaman file dolayısıyla çok fazla bir şey göremeyeceği için bunu yapmaktan vazgeçecektir. Bütün bunların yanı sıra, balkonunuzu dış etkenlerden de korumak gibi bir faydası olacaktır. Üstelik sadece güvenlik için de değil aynı zamanda balkonunuza bir çamaşır attığınız zaman rüzgârdan uçan çamaşırınızı balkondan dışarı çıkmamasına da yardımcı olur. Bu açıdan bakıldığı zaman da balkon filesi son derece gerekli bir hale gelir.

Balkon Filesi ile İlgili En Çok Sorulan Sorular

Balkon filesi ya da balkon ağı diye adlandırılan bu sistem pek çok insanın evinde ya da işyerinde kullanmış olduğu güvenli bir ortam sağlamak amacı ile yapılan bir sistemdir. Her şeyde olduğu gibi böyle bir sistemden yararlanmak için de insanlar bir takım sorular sorarlar. Bu sorulara örnek verecek olur isek insanlar daha çok balkon filesinin ne kadar süre kullanılabileceğini merak ederler. Bunu da balkon filesi ömrü ne kadardır ya da bir balkon filesi ne kadar süre kullanabilirim şeklinde sorabilirler. Eğer ki balkon filesi çeşitli sebepler dolayısıyla yırtılmamış ise ömür boyu bile kullanılabilir.

Balkon filesi hakkında sorulacak olan sorulardan biri de evden taşınma gibi bir durum söz konusu olduğu zaman bir yerden bir yere taşınabilir mi yoksa evden çıkarsak balkon filesini bir daha kullanma şansımız olmaz mı gibi bir takım sorulardır. Balkon filesi ne istediğiniz yere taşımanız mümkün olacaktır. Neden diye soracak olur iseniz çünkü balkon filesi, belirli bir sistem ile takılıp sökülebilir. Ancak bu hususta dikkat etmeniz gereken bir detay vardır. O da yeni evinizin balkon ölçüsü ile eski evinizin balkon filesinin boyutunun eşit olmasıdır.

Bu noktada yeni evimizdeki balkon filesi daha büyük olması gerekiyor ise balkon filesi için bir ekleme yapmak söz konusu mudur? Şeklinde bir soru gündeme gelir.  Ve de bu sorunun cevabı da çok basit bir şekilde yapılabilir olacaktır. Yeni bir eve geçtiğiniz zaman balkonunuzun ölçülerini aldığınız takdirde bu balkon filesi için bir ekleme yaptırma durumunuz söz konusu olabilir. Balkonunuzun ölçülerini kendiniz alamıyor iseniz Kayseri balkon filesi ekibi de bu ölçüyü almak için evinize gelebilir.

Balkon filesi yaptırmaya karar vermiş bir insan bu noktada balkon filesi yapımı aşaması ile ilgili de bir takım konuları merak edebilir. Balkon filesi yapımı son derece kolay bir işlemdir. İlk önce bu işlem için balkonunuzun ölçüleri alınır. Ve ardından balkonunuzun ölçülerine uygun olan bir balkon filesi kesilir. Balkon filesi balkonunuza çok rahat bir şekilde monte edilir.

Kayseri balkon güvenlik filesi sistemleri satış ve montaj hizmeti. 

BALKON FİLESİ KAYSERİ 

SİMETRİK

SAĞLAM

UZUN ÖMÜRLÜ

UYGUN FİYAT

Paylaş