KAYSERİ BALKON FİLESİ

Balkon filesi, özellikle yüksek katlı apartmanlarda yaşayanların tercih ettiği özel bir sistemdir. Hem çocuk hem de evcil hayvanların düşmesini engellemek için kullanılır. Son derece dayanıklı bir malzemeden yapılması nedeniyle uzun süre kullanılabilir.Bu sayede aklınız çocuklarınızda ve evcil hayvanlarınızda kalmayacak. Aynı zamanda balkon filesi dışarıdan kuşların girmesinde engeller. 

 SİMETRİK VE ESTETİK

BALKON FİLESİ ÖZELLİKLERİ 

Kayseri balkon filesi satış ve montaj hizmeti veren firmamız profesyonel ekibimizle her daim müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyat fiyatlarla yardımcı olmaktadır. Kayseri balkon çocuk filesi özelliklerinin başında filenin sağlam olmasıdır. Bunun için belirlenen güvenlik filesi standartı mevcuttur. File göz aralıkları en fazla 10*10 mm Kalınlık ise en az 6 mm olması gerekir. 

KEDİ BALKON FİLESİ 

Kayseri balkon filesi sadece çocuklarımızın güvenliği için değil aynı zamanda evcil hayvanlarımızın yüksekten düşmelerini engellemek içinde kullanılan bir sistemdir. Kedilerin aşağı atlaması yaralanma vaya ölümle sonuçlanmaktadır. Bunun önüne geçmek için Kayseri balkona file germe işlemi yapılmaktadır. Kedilerin geçmemesi için filenin göz aralıkları dar olması gerekir. 

BALKON FİLESİ MONTAJI NASIL YAPILIR? 

Balkon emniyet filesi montajı yapılırken ilk dikkat edilmesi gereken unsur bağlantı noktaları ve sağlamlıkdır. File, dübeller ve halat kontrolleri yapılmalı. Montaj yapan kişinin bu konuda deneyimli olması gerekir. Sizde kayseri balkon filesi hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Profesyonel montaj ekibimizle siz müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlarla yardımcı olmaktayız. 

BALKON AĞI FİYATLARI DEĞİŞİYOR 

Balkon ağı, sağlam ve fiyatının uygun olması tercih edilmesindeki en büyük sebebidir. File göz aralıkları, kalınlık, ebat ve renk seçenekleri balkon filesi fiyatlarını değiştirmektedir. Kayseri balkon filesi sahip olduğumuz kalite göz önünde bulundurulduğu zaman çok yüksek değil. Montaj hizmeti veren firmamız uzman montaj ekibimizle kurulum içinde sizlere uygun fiyatlarla yardımcı olmaktadır. Balkonların boyutları m2 üzerinden fiyatlandırılır.

BALKON GÜVENLİK SİSTEMLERİ 

Sıkça kullanılan güvenlik fileleri sağlam olması ve fiyat açısında uygun olması balkonlarda güvenlik sistemi olarak file tercih edilmektedir. Esnek yapısı sayesinde kurulumu oldukça kolay ve Hızlıdır. Balkon filesi kayseri hizmetimiz oldukça hızlı ve pratik bir çözümdür. Tel, çit veya demir parmaklık gibi ürünlerin çelikten imal edilmesi bu alanlarda çok uygun bir güvenlik çeşidi değildir. 

ÇOCUK GÜVENLİK SİSTEMLERİ 

Çocuklar için balkon koruma sistemleri denilince akla ilk gelen güvenlik filesidir. Küçük çocuklar için balkonlar tehdit içerir. Bu tehdidi ortadan %100 kaldıran güvenlik filesi balkonlar içinde gayet estetik duran bir sistemdir. Dar göz aralıkları tercih edilen file sayesinde çocukların balkondan aşağı çeşitli nesnelerin atılmalarını engeller. 

ÇOCUK PENCERE KİLİDİ

Pencere emniyet kilidi çocukların geçemeyeceği boşlukta olup yüksekten düşmelerini engelleyen, evleri rahatlıkla havalanmasını sağlayan sağlam ve ekonomik bir sistemdir.

Kayseri balkon güvenlik filesi sistemleri satış ve montaj hizmeti. 

BALKON FİLESİ KAYSERİ 

SİMETRİK

SAĞLAM

UZUN ÖMÜRLÜ

UYGUN FİYAT

KAYSERİ GÖLGELEME FİLESİ

Gölgeleme filesi satis ve montaj hizmeti veren firmamız Kayseri de ve tüm illerde siz müşterilerimize hizmet vermektedir. 

 

Paylaş