KAYSERİ BALKON FİLESİ 

Balkon filesi, özellikle yüksek katlı apartmanlarda yaşayanların tercih ettiği özel bir materyaldir. Hem çocuk hem de evcil hayvanların düşmesini engellemek için kullanılır. Son derece dayanıklı bir malzemeden yapılması nedeniyle, uzun süreli şekilde tercih edilebilir. Kolaylıkla montajı gerçekleştirilen bu ürün sayesinde; aklınız çocuklarınızda ya da evcil hayvanlarınızda kesinlikle kalmayacak.

 

 

Balkon Filesi Neden Kullanılır?

 

Balkonlar özellikle küçük çocuklar ve evcil hayvanlar için tehlikeli yerlerdir. Her ne kadar bu alanlarda demir korkuluk ya da parmaklıklar olsa da özellikle hayvanlar zıplayarak bu engeli aşabilirler. Farklı bir materyal kullanarak yükseğe çıkan bir çocuğun balkondan sarkması, telafisi mümkün olmayan birçok değişik sonucu ortaya çıkarabilir. Balkon filesi böyle şeylerin yaşanmaması için özel olarak tasarlanmıştır. Hem çocukların hem de hayvanların düşmesini sağlar. 

Ancak sahip olduğu özellikler sadece bununla sınırlı değildir. Aynı zamanda, sahip olduğu göz aralığı neticesinde kuş, haşere ya da benzeri şeylerin balkona girmesini de engeller. Bu açıdan

bakıldığında oldukça işlevsel bir üründür. Sizde Kayseri balkon filesi hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

 

Balkon Filesi Özellikleri Nelerdir?

 

Polyamid malzemeden üretilmiş olan balkon filesi, böylelikle yüksek bir dayanıklılık gücüne sahiptir. Gerginliği ayarlanabilir. Ancak biraz sert olması her daim tercih edilen bir durumdur. Bunun yanı sıra tüm hava koşullarına uygundur. Boyutu ne olursa olsun her türlü balkona uygulanması mümkündür. Aynı zamanda teraslarda da tercih edilebilir. Sökülme, düğümlerin çözülmesi veya kopma gibi durumlar kesinlikle yaşanmaz. Çünkü gerekli olan tüm testlerden başarılı bir biçimde geçmiştir. 

 

 

Balkon Filesi Montajı Nasıl Yapılır?

 

Balkona file germe montajı uzman ekibimiz tarafından oldukça başarılı bir biçimde tamamlanır. Ürün balkonun hem beton hem de korkuluk bölümüne uygulanabilecek derecede işlevseldir. Oldukça sağlam olan bir yere sabitlenir. Bunun ardından tam bir güvenlik sağlaması nedeniyle büyük bir avantaj demektir.Kayseride balkon filesi imalatı yapan firmamız oldukca işine hakim ve kaliteli hizmet vermektedir.

 

 

Balkon ağı Fiyatları Değişiyor

 

Kayseri balkon filesi ücretleri, sahip olduğumuz kalite göz önünde bulundurulduğu zaman çok yüksek değil. Çünkü hem deneyimliyiz hem de en iyi malzemeleri kullanarak file örüyoruz. Buna rağmen talep ettiğimiz miktar fazla değil. Ücret belirleme kriterlerimiz söz konusu. Elbette bunların başında boyut gelmekte. Çünkü evlerin balkonlarının tümü aynı ölçülere sahip değil. Bundan dolayı metre üzerinden bir hesap yapılmakta ve fiyat buna göre ortaya çıkmakta.

 

 

Kaliteli ve Güvenilir Balkon Filesi

 

Balkon filesi montajını kayseride Uzun yıllardan beri sektörün içinde olan Uzman Güvenli Filesi kalitesiyle talep ettiğiniz ürünlerin üretimini en kısa süre zaman zarfında tamamlamaktayız. Bunun yanı sıra özel ölçüler dikkate alınır. Hem standart hem de isteğe göre tasarım söz konusudur. Ürünlerimizin tümünde polyamid olarak bilinen yüksek kaliteli bir malzeme kullanılır. Çok uzun yıllar boyunca dayanıklılığıyla dikkat çeken bu materyal büyük avantaj sağlar. Montaj işlemlerini bizzat yapıyoruz. Ayrıca balkon filesi ürünlerinde her daim TS EN 1263/1 standartları göz önünde bulundurulur.

 
 
KAYSERİ BALKON KORUMA SİSTEMLERİ
Özellikle kayseride balkon filesi satış ve montaj hizmeti veren firmamız aynı zamanda Nevşehir,Kırşehir,Niğde,Malatya gibi birçok ilde
tecrübeli montaj ekibimizle en uygun fiyatlarla müşterilerimize yardımcı olmakadır.Kayseri balkon emniyet sistemleri sadece çocuklarımızı komumak için değil aynı zamanda evcil hayvanlarımızın yüksekten düşmelerini engellemek içinde çok büyük bir öneme sahiptir.
 
Balkon güvenlik sistemleri
Sıkça kullanılan güvenlik fileleri sağlam olması ve fiyat açısında uygun olması balkonlarda güvenlik sistemi olarak file tercih edilmektedir. Esnek yapısı sayesinde kurulumu oldukça sağlamdır. Tel, çit veya demir parmaklık gibi ürünlerin çelikten imal edilmesi bu alanlarda çok uygun bir güvenlik çeşidi değildir.
 
ÇOCUK GÜVENLİK SİSTEMLERİ
Çocuklar için güvenlik sistemleri denilince akla ilk gelen güvenlik filesidir. Özellikle balkonlarda Sıkça kullanılan file sistemleri çocukların güvenliği açısından çok büyük bir öneme sahiptir. Balkon emniyet filesi sadece çocuklarımızın güvenliği için değil aynı zamanda evcil hayvanlarımızın yüksekten düşmelerini engellemek içinde kullanılmaktadır. 
 

Paylaş