Güvenlik sistemlerinin her geçen gün geliştiği görülüyor. Teknolojiye bağlı olarak gelişen sistemler yüksek fiyatlara sahip. Bunun yerine daha makul olan güvenlik sistemleri de mevcut durumda. Örneğin güvenlik fileleri bunlar arasında başı çekiyor. Bartın güvenlik filesi firması tarafından;

 

  • Son derece ekonomik fiyatlardan güvenlik destekleniyor.
  • Standartlara uygun olacak şekilde file tasarımları gerçekleşir.
  • Montaj neticesinde dayanıklı ve kaliteli güvenlik sistemleri devreye giriyor.

 

Kullanılan malzemelerden dolayı güvenlik ağları son derece sağlam bir yapıya bürünüyor. Böylece gerek inşaat alanları gerek evler ve de okullar üzerinden güvenlik sağlanabiliyor.

 

Bartın Güvenlik Filesi Hizmetleri

 

Bartın güvenlik filesi ürünlerinin gün geçtikçe artış göstermesi dikkatlerden kaçmıyor. Yukarıda belirttiğimiz gibi inşaat başta olmak üzere çeşitli alanlarda temin ediliyor. Kullanım alanlarına bağlı olarak güvenlik ağları değişiklik gösterir. Mesela;

 

-İnşaat; En sağlam yapı inşaat alanlarında temin edilir. Mesela UV katkılı olan iplikler eşliğinde filelerin tasarlanması sağlanır. Ölçülere uygun olarak tasarlanan fileler, kuvvetli bir alana monte edilir. Böylece can güvenliğinin sağlanması söz konusudur.

 

-Ev; Evlerde daha çok balkon ile teras üzerinden fileler sergilenir. Pencereler de buna örnek gösterilebilir. Katlı evler için merdiven fileleri ön plana çıkmıştır. Talebe bağlı olarak şekillenen fileler, çoğu alana uyum sağlar.

 

Bartın Merdiven Filelerinin Özellikleri

 

Her file farklı ip kalınlığı ile göz aracılığı üzerinden tasarlanır. Bartın güvenlik filesi firması başta tespite geçer ve bu yolla tasarıma yer verir. Örneğin merdiven filelerinde tüm bu detaylar dikkate alınır. Daha çok temin edilen filelerde;

 

  • 40 ile 40 mm göz aralığı mevcut durumda.
  • 3-6 mm aralığında ise ip kalınlığına yer verilir.
  • Polyamid ipliklerden tasarlanmasına özen gösterilir.

 

İpliklerin kaliteli olması beraberinde filelerin sağlam olmasına etki eder. Bu anlamda merdiven güvenliği için polyamid tercih ediliyor. UV katkısından dolayı ön plana çıkan bu iplik, fileleri sağlam ve uzun ömürlü hale getiriyor.

 

Bartın Raf Koruma Fileleri

 

Bartın güvenlik filesi yapımında her türlü alan göz önünde bulundurulur. Mesela iş kazalarına yol açan raflar dahi güvenli ağlar eşliğinde sabit hale geliyor. Özellikle de ağır rafların hareket etmesi, ciddi sağlık sorunlarına davetiye çıkarmakta. Bu durum güvenlik ağları yani fileler sayesinde son buluyor.

 

Göz aralığı 10*10 ya da 2*2 cm olan fileler tercih ediliyor. Ölçülerin alınması halinde file yapımına geçiliyor. Böylece fileler tasarlanır ve de rafların sabitlenmesi sağlanır. Olası kazalar da fileler sayesinde önlenmiş olur.

 

Bartın Güvenlik Filesi Montajı

 

Standartlara uygun olacak şekilde Bartın güvenlik filesi tasarımına geçilir. Aynı durum montaj için de geçerlidir. Güvenlik ağı ancak montaj neticesinde dayanıklı bir hale gelir. Üstelik uzum ömürlü olması da desteklenir. Bunun için;

 

  • File bağlantı ekipmanları temin edilir.
  • Sağlam montaj aparatları ile işlemler tamamlanır.
  • Son olarak kontrole geçilir ve dayanıklılık testi gerçekleşir.

 

Bartın Güvenlik Ağı Fiyatları

 

Fiyatlar için firma ile görüşme sağlanabilir. Teklifleri değerlendirmeniz uzun sürmez. Bunun için güvenlik filesi uygulanacak olan alan hakkında bilgi vermeniz gerekir. Çünkü alana göre iplikler tercih edilir ve ebatlara göre fileler hazırlanır. Ebatlar dahi filelerin ücretini değiştirir. Bu anlamda müşterilerin vermiş olduğu bilgiler dikkate alınır ve fiyat teklifi yapılır.

 

Bartın Güvenlik Firması Hizmetleri

 

Firma hizmetlerinin ürünler üzerinden sergilenmesi söz konusudur. Mesela kedi ve kuş filesi gibi ürünlere yer verilmiştir. Pencere, havuz ve boşluk kapama fileleri de arkasından geliyor. Tüm bu ürünler önce tasarlanıyor arkasından da montajına geçiliyor.

Paylaş