Bayburt Güvenlik Filesi

 
Çalışma sahasında ve toplu yaşam alanlarında önemli bir koruma sistemi olarak güvenlik filesi, can kurtarıcı bir etkiye sahiptir. Özellikle inşaat alanlarında işçilerin kaza durumunda aşırı yaralanmalar yaşamamaları için kurulacak ağ sistemleri, eğitim kurumlarında da merdiven filesi olarak 7 metre yüksekliği aşkın bütün tehlikeli boşlukları kapatmak için kullanılmaktadır. Bayburt güvenlik filesi, firmamız tarafından monte edilerek düşme durumlarındaki risklerin azalmasına destek olacaktır. 


Dış cephe güvenlik ağı 


Bayburt İnşaat filesi çalışmalarında ve dış cephe onarımlarında kullanılmakta olan cephe kaplama filesi, inşaat iskelesine monte edilerek risk durumunu en aza indirmektedir. İşçilerin sarsılma halinde aşağı düşmesini engelleyeceği gibi inşaat malzemelerinin de yerle temasını %100 kesecektir. Aynı zamanda dış görüntünün de daha iyi olmasını sağlayan cephe kaplama filesi, rüzgar ve yağmur gibi dış etkilerin de etkisini azaltacaktır. 


Bayburt güvenlik filesi, cephe kaplama işlemlerinde polyamid iplerden yapılmış olan UV korumalı ağlar kullanmaktadır. Bu da uzun süre hava koşullarına dayanıklı olmasını sağlayacak file kullanımına olanak vererek, masraflarınızın azalmasına yardımcı olacaktır. 


Bayburt Merdiven Filesi 


Okul ve eğitim kurumlarının birçoğunda kullanılması son derece önemli olan merdiven filesi, toplu yaşam alanlarında düşmenin engellenmesi aynı zamanda büyük kazaların yaşanmamasını sağlayacaktır. Merdiven tırabzanlarına boylam ve enlem yapılarına göre örülecek olan güvenlik fileleri, çocukların merdiven boşluğuyla temasını kesecektir. Merdiven boşluğunun 7 metre ve üstü yüksekliğe sahip olduğu durumlarda, ölüm riski de yüksek olmaktadır. 


İç cephelerin kaplanması için tasarım, renkli filelerle merdivenlere ve yapının iç kısmındaki mimariye uygun file montajı yapılarak, görselliğin de estetik bir şekilde olmasına özen gösteririz. Bayburt merdiven filesi işlemleri için bizimle iletişime geçerek, kısa zamanda hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 


Galeri Boşluğu Filesi 


AVM ve fabrika gibi alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış olan galeri boşluğu filesi, geniş ve yüksek boşluklara monte edilmek için ideal boyutlardadır. Gerilim ve esneklik kuvveti hesaplanarak üretilmiş olan örme fileler, düşme durumlarında sıçrama yapmamak üzerine sabitlenmektedir. Geniş galeri boşluklarındaki tehlikeli bölgelerin paralel bir şekilde kapatılmasını sağlayacak olan galeri boşluğu filesi, istediğiniz boyutlarda sabitlenerek, tehlikenin ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır. Galeri boşluğu filesi hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçerek, anında montaj işlemlerimizden yararlanabilirsiniz. 


Balkon Güvenlik Filesi


Ev ve iş yerlerindeki tehlikeli balkon yüksekliklerinin kapatılması için uygulanmakta olan balkon güvenlik filesi, evcil hayvanlarınızın ya da çocuklarınızın düşmesini engelleyecektir. Bayburt güvenlik filesi hizmetlerimizden biri olan balkon filesi, gözenek kısımları 14 mm ile 22 mm arasında değişkenlik göstererek tırmanma imkanı vermemektedir. Aynı zamanda UV koruması kullanılmakta olan polyamid iplerle tasarlanmış olan filelerimiz, zorlu hava koşullarına dayanıklı, uzun süre kullanım imkanı veren sağlamlıktadır. Bizimle iletişim kurduğunuz andan itibaren file ihtiyaçlarınız için siz yardımcı olacak, montaj işlemlerini yaparak tehlikeli yüksekliklerin kapatılmasını sağlayacağız. 

 

Paylaş