OKUL MERDİVEN GÜVENLİK FİLESİ

Ürün yelpazesi günden güne genişleyen Bolu güvenlik filesi firması, ihtiyaca bağlı olarak hizmet veriyor. Yani güvenliğin sağlanacağı alan dikkate alınır ve tercihleriniz neticesinde fileler tasarlanır. Üstelik bu şekilde bireysel ve kurumsal güvenlik önlemlerine yer verilir. Fileler;

 

  • Standartlara uygun olarak üretilir ve montajlanır.
  • Son derece kaliteli malzemeler ile aparatlar kullanılır.
  • Uzun ömürlü olacak şekilde güvenlik ağları kurulur.

 

Üstelik tüm bu hizmetler için uygun fiyatlara yer verilmiştir. Cep yakmayan fiyatlardan kaynaklı olarak da güvenlik fileleri ön plana çıkmıştır. Son derece akıllıca bir çözüm olan güvenlik ağları, son yıllarda bir hayli talep görmüştür.

Bolu İnşaat Güvenliği Fileleri

 

Bolu güvenlik filesi firması tarafından daha çok inşaat alanları dikkate alınmakta. Nitekim en fazla iş kazasına bu alanlarda rastlanıyor. Can güvenliğine yönelik çalışmalara geçiliyor. Üstelik Çalışma Sosyal Bakanlığı talimatlarına göre harekete geçilir. Şöyle ki;

 

-Talimatlar; En başta kullanılacak olan ağlar için talimatlar bulunuyor. Örneğin önceden test edilen ve hasar görmeyen fileler temin edilir. Ve de taşıma gücüne sahip olan alanlara montajlanması son derece önemlidir.

 

-Güvenlik; Sadece işçi hayatına yönelik güvenlik önlemi alınmaz. İnşaat malzemelerinin aşağıya düşmesini engellemek için de filelere yer verilir. Böylece inşaat yakınında yer alan canlıların güvenliği de sağlamış olur.

 

Bolu Boşluk Kapama Fileleri

 

Farklı olarak boşlukları kapatmak için de ağlara yer verilir. Mesela apartmanlarda bulunan boşlukla buna örnek gösterilebilir. Aynı şekilde okullarda da merdiven boşlukları mevcut durumda. Bolu güvenlik filesi sayesinde boşluklardan kaynaklı gerçekleşen her türlü kazanın önüne geçilir. Bunun için;

 

  • İş sağlığı açısından standartlara uygun olan fileler kullanılır.
  • İş ve can güvenliği için kaliteli malzemelerden fileler tasarlanır.
  • Toplu düşmeyi durdurmak adına kuvvetli alanlara montajlanır.

 

Bolu Bağlantı Ekipmanları Nelerdir?

 

Kuvvetli alanlara montajlanan güvenlik fileleri için ekipmanlar belirlenir. Bolu güvenlik filesi firması tespit neticesinde ekipmanları değerlendirir. Yani konuma ve işlevselliğe göre fileler hazırlanır. Arkasından da en uygun ekipmanlar eşliğinde bağlantı sağlanır. Örneğin zincir kilidi, karabina ve vida dübel gibi ekipmanlar sayesinde filelerin sağlam hale gelmesi desteklenir.

 

Bolu Güvenlik Ağı Fiyatları

 

Bolu saha filesi için belirlenen fiyatlar cep yakmıyor. Aksine bu güvenlik sistemi son derece ekonomiktir. Bu yüzden de herkesin dikkatini çekmekte. Fiyatları merak edenlere teklifler de eşlik ediyor. Bunun için firmanın iletişim kaynakları dikkate alınabilir, sorumlular ile iletişime geçebilirsiniz. Beraberinde fiyat için;

 

  • Filenin uygulanacağı alan ifade edilmelidir.
  • Ebatlar da yine fiyatların değişmesine etki eder.
  • Göz aralığı ve ip kalınlığı gibi detaylar göz önünde bulundurulur.

 

Bolu Pencerelere Özel Fileler

 

Standart yapıda olan pencereler için hızlı bir şekilde file hazırlıklarına geçiliyor. Örneğin çoğunlukla 10*10 göz aralığı üzerinden filelerin tasarlanması söz konusudur. Bir de 6 mm olacak şekilde file ebatlarına yer verilir. Bu yolla tasarlanan fileler daha çok çocukların güvenliği için uygulanır. Aynı zamanda evcil hayvanların güvenliği de fileler sayesinde desteklenir.

 

BOLU KUŞ FİLESİ

File türleri her geçen gün artış göstermekte. Mesela kuş ile kedi fileleri dahi mevcut. Havuzlara özel olarak ayrı güvenlik ağlarına yer verilir. Okul ile raf fileleri de tercih halinde. Farklı olarak balkon ve teras için ayrı kuş filesi bulunuyor. Tüm bu yapılar tespite bağlı olarak tasarlanır ve montajı gerçekleşir. Montajın kuvvetli alanlara yapılmasına özen gösterilir. Bu sayede fileler dayanıklı ve uzun ömürlü hale gelir.

 

Paylaş