Çorum Güvenlik Filesi


Polyamid ve polyester iplerle üretilmekte olan güvenlik filesi, inşaat alanlarında ve merdiven boşluklarında düşme durumunu engellemek için dayanıklılığı artırılmış ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Özellikle iş sağlığı ve güvenliği için kullanılmasını zorunlu olan güvenlik filelerinin 7 metre yüksekliklerde uzman ekip arkadaşlarımız tarafından montajı yapılacaktır. Çorum güvenlik filesi hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişim kurarak, tehlikeli alanların, korunaklı bölgelere dönüşmesini sağlayabilirsiniz. 


Çorum Merdiven Filesi 


Yüksek katlı apartmanlarda ve eğitim kurumlarında merdiven tırabzanlarına montajı yapılacak olan Çorum merdiven filesi, 7 metre yükseklik aşımı olan boşluk alanların ağır yaralanmalara dönüşmemesi için tasarlanmıştır. İç mekanın renklerine göre üretilmiş olan polyamid örgü ağlarımız, merdiven yapısına göre montajı yapılarak estetik bir görünüm de kazandıracaktır. Okul, kreş ve kolej gibi çocukların çoğunlukta olduğu bölgelerde, merdiven boşluğuna erişimin engellenmesi için yapılacak olan güvenlik filesi, uzun süre kullanılabilecek kuvvetli ürünlerimiz arasında yer almaktadır. 


Çorum merdiven filesi hizmetlerimiz arasında yer alan merdiven filesi montajı, seçtiğiniz renk ve modellere göre adresinize gelinerek montajı yapılacak, sağlamlığı ve dayanıklılığı test edildikten sonra kullanıma açılacaktır. 


Sungurlu okul filesi


İnşaat halindeki yapıların dış cephesine boyuna yapılacak olan güvenlik filelerimizin yanı sıra aynı zamanda iç kısımlarda bulunan şaft boşluklarına da montajı yapılan Çorum Sungurlu güvenlik ağları, düşme tehlikesini ortadan kaldıracaktır. UV korumasıyla gün ışığından etkilenmeyecek olan şaft boşluğu filesi, dikkat çekici renklerle örülerek karanlıkta da dikkat çekmesi sağlanacaktır. 


İnşaat alanının güvenli olmasını sağlayacak olan şaft boşluğu filesi, boşluk alanın ölçümleri alınarak 22 mm gözenekleri olan filelerin enine yerleştirilmesiyle alanın kapatılmasına yardımcı olmaktadır. Düşme ve kayma durumlarına karşı esnekliği hesaplanmış, gergin oranı sıçrama yapmayacak şekilde tasarlanmış olan şaft boşluğu fileleri dayanıklı olduğu kadar, uzun ömürlüdür. Çorum güvenlik filesi hizmetlerimiz arasında yer alan şaft boşluğu filesi, kötü hava koşullarına uyum sağlayacak, tehlikelerin ortadan kaldırılmasına destek olacaktır. 


ÇORUM İNŞAAT GÜVENLİK AĞI


Çorum inşaat filesi, İnşaat yapılarının dış cephelerine örülmekte olan, dış cephe kaplama filesi düşme durumunun tamamen ortadan kalkması için tasarlanmış dayanıklı bir koruma sistemidir. Dış cephenin boydan boya kaplanarak, işçilerin güvenli bir şekilde çalışmasını sağlayacak olan güvenlik filesi sistemi, rüzgarın engellenmesi için de ideal ürünlerimiz arasında yer almaktadır. 22 mm gözeneklerle, enlem ve boylam ölçülerine göre tasarlanmakta olan Çorum güvenlik filesi sistemleri, ihtiyaç duyduğunuz anda adresinize gelinerek montajı yapılacak, tehlikeli alanların ortadan kalkmasını sağlayacaktır. 


Kuş Önleme Filesi 


Çorum kuş filesi fabrika ,meyve bahçesi ve depo alanları gibi açık bölgelerin kuşlardan arınmasını sağlayan kuş filesi, dış mekana uygun şekilde üretilmiştir. Kuşlara zarar vermeden, sadece kapatılan bölgeyle temaslarının kaldırılması sağlanan bu sistemler sayesinde, ürünleriniz zarar görmez ve kuş istilasına uğramaz. UV koruma özelliğiyle güneşten etkilenmeyen filelerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

ÇORUM BALKON FİLESİ

Balkon filesi, çocukların yüksekten düşmelerini enngellemek için kullanılan sağlam bir sistemdir. Sağlam bir şekilde montajı yapılan file kesinlikle çok büyük bir güvenlik saglar. Balkon güvenlik ağı sadece çocuklar için değil aynı zamanda kediler içinde kullanılmaktadır. Kediler için kullanılan filelerin göz araları dar olması tercih edilmelidir.

ÇORUM HALİSAHA TAVAN FİLESİ

Oyun alanlarında kullanılan filelerin güneş ve yağmura dayanıklı olması gerekir. Çünkü hava şartları filenin ömrünü kısaltır. Bu nedenle filenin ham maddesi polyamit olması gerekir.

Çorum saha filesi uygulamasinda, gerekli bağlantı ekipmanları ile uzun ömürlü ve sağlam olması için hizmet vermekteyiz.

Sungurlu okul güvenlik filesi ve merdiven boşluklarına file kapama ağı hizmeti.

 

 

Paylaş