Güzel ve şık görünümlü dekoratif file, hem koruma ve önlem amaçlı kullanabileceğiniz hem de bu işlevi görürken çevrenizde kötü bir görüntü olmasını engelleyecek niteliktedir. Doğal görümlü, renkli ve tek renk seçenekleriyle istediğiniz ebatlarda kullanabileceğiniz filelerimiz, iç ve dış mekanlara uyumlu bir şekilde işlenmiştir. 


İç Mekan Dekoratif File 


Ev, okul, yurt ve kreş gibi alanlarda hem koruma amaçlı hem de güzel bir dekor haline gelebilecek olan filelerimiz, renk seçenekleriyle kullanım alanına uyum sağlayacaktır. Merdivenlerin, balkon ve yüksek oyun alanlarının ihtiyacı olan fileler, can güvenliği için önemlidir. Düşme ve kayma tehlikelerine karşı özellikle çocukların çoğunlukta olduğu iç mekanlarda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz dekoratif file % 100 güvenlik sağlar.


Dış Mekan Dekoratif File 


Kreş oyun alanlarında ya da restoran bahçelerinde kullanabileceğiniz şık filelerimiz, koruma amaçlı kullanıldığı gibi sadece dekoratif amaçla da kullanabileceğiniz malzemelerden biridir. Aynı zamanda dış mekanın korunması ve korunaklı olması için kullanabileceğiniz dekoratif filelerimiz, kullanım alanına göre ebatlarınız ayarladığımız ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Kaliteli ve güvenilir bir şekilde kullanabileceğiniz dekoratif dış mekan filelerimiz, renk seçenekleri ve ebat seçeneklerine sahiptir. Restoran, apartman ya da dükkanlarınıza güzel bir görünüm kazandırmak için bizimle iletişime geçerek, dış mekan file siparişi verebilirsiniz. 


Drone Dekoratif File 


Fuar gibi satış alanlarınızda ihtiyacınız olan drone dekoratif file, ürünlerinizin güzel bir şekilde sunabilmeniz için tasarlanmış ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Hem şık bir görünüm ve hem de portatif bir yapıya sahip olan drone file, ürünlerinizin dış etkilerden korunmasını da sağlar. Sadece fuar alanında değil, dükkan ve market gibi satış yapılan mekanlarda da kullanılabilecek, ürünleri asma ya da iç kısmına doldurma şansı bulabileceğiniz tasarımlarımızdan biridir. 


Dekoratif File İmalat Ve Tasarım Atölyemiz 


Hem koruma amaçlı hem de şık bir görünüme sahip olan dış ve iç mekan dekoratif file tasarımlarımız, istediğiniz ebatlarda ve renklerde üretilebilmektedir. Sizlerin çevresini korumak ve sizi çevrenin kötü etkilerinden korumak için yağmur, kar ve rüzgar gibi dış etkenlere dayanıklı filelerimiz için bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

 

Paylaş