DİYARBAKIR BALKON FİLESİ 

Hepimizin bildiği üzere yüksek katlı binalar özellikle küçük çocuğu olanlar için bazı hayati riskleri taşıyor. Tabi bu sorunun bir çözümü var ve balkon emniyet filesi olarak tanımlanıyor. Dolayısıyla bu sistem sayesinde başta çocuk ve yaşlılar için tehlike oluşturan balkonlar bir bakıma izole ediliyoruz diyebiliriz. Bunun yanı sıra uygulama son derece güçlü bir tasarıma sahip olduğu için bu tarz tehlikelerden uzak kalmak pekâlâ mümkün oluyor. Eğer sizlerde riskli gördüğünüz bir balkona sahipseniz talep etmeniz durumunda bu alanda uzun yıllardır hizmetler üreten firmamız ile irtibata geçebilir ve profesyonel uygulamamızı talep edebilirsiniz. Üstelik oldukça makul bir fiyat politikası izliyoruz ve her bütçeye uygun profesyonel çözümler getiriyoruz. 

Balkon Koruma Filesi faydaları 

Diğer bir adıyla balkon koruma filesi veya balkon filesi uygulamaları, düşme kazalarını önlemesinin yanı sıra aynı zamanda başka bir önemli fonksiyonu daha yerine getiriyor. Söz gelimi dışarıdan kanatlı canlıların balkona girişini önlüyor ve bu nedenle balkonun temiz kalmasını sağlıyor. Elbette çocuklar kadar bir başka risk altındaki grupta sevimli dostlarımız, yani evcil hayvanlar. Dolayısıyla balkon emniyet filesi uygulamasının birçok farklı yönden avantajlı olduğunu açıkça ifade edebiliriz. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve bu noktadan itibaren ürünümüzün hangi uygulama şartlarında sizlere takdim edildiğini özellikleri ile birlikte aktarmaya çalışalım. 

Bina dış cephe rengi ile uyumlu onlarca farklı renk seçeneği

Uzun yıllar dayanacak yüksek güvenlikli bağlantı elemanları (iplerin duvara sabitlenmesine yarayan paslanmaz çelik saplama ve kelepçe sistemleri)

İstediğiniz ebat ve boyutlarda imalat (metre kare cinsinden)

Uluslararası standartlarda montaj&işçilik kalitesi

Talebe göre farklı aralıklara sahip çift kat balkon emniyet ağı uygulamaları

Merdiven filesi (merdiven boşluğu koruma ağı)

Gibi daha birçok farklı konseptte gerçekleştirdiğimiz ürün ve uygulamalarımızdan büyük memnuniyet duyacağınızı düşünüyoruz efendim. Lütfen başta balkon emniyet filesi olmak üzere diğer ürün ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak üzere web sayfamızda yer alan telefon numaralarımızı aramaktan çekinmeyiniz. Ayrıca son derece makul fiyatlarda kaliteli uygulamalarımızı kredi kartı avantajları eşliğinden edinebileceğinizi lütfen unutmayınız. Balkon emniyet filesi ile sevdikleriniz hep bir arada kalsın efendim. Esenlikler diliyoruz.

BALKON KEDİ KORUMA FİLESİ

Diyarbakır güvenlik filesi hizmetleri arasında sadece çocukların güvenliği için degil aynı zamanda kedi güvenlik filesi de hizmeti vermekteyiz. Sağlam ve kaliteli fileler kullanarak evcil hayvanlar için güvenlik sağlamaktayız.

Diyarbakır balkon güvenlik filesi sistemleri ve koruma ağı imalatı ve montajı 

DİYARBAKIR GÜVENLİK FİLESİ

Güvenlik filesi, dünya genelinde kullanılan çok kullanışlı bir güvenlik sistemidir. Çeşitli alanlarda ve amaçlarda kullanılsa bile en önemli kullanım amacı insanların can güvenligidir.

Diyarbakır guvenlik filesi hizmetinde önceliğimiz kaliteli ve sağlam bir hizmet vermektir. Bu amaçla üretilen güvenlik ağı uzun ömürlü ve ekonomiktir.

Diyarbakır inşaat güvenlik ağı

Kuş filesi Diyarbakır 

Diyarbakır kedi filesi

 

 

 

 

Paylaş