DİYARBAKIR SAHA FİLELERİ

Futbol maçları yapılması için tasarlanmış olan halı sahalar, son derece özel platformlardır. Karşılaşma esnasında topun yukarı çıkmasının ardından bunu saha dışına gitmesi belli sorunları beraberinde getirir. Çünkü oyuna katılım gösterenlerden birisinin mutlaka gidip topu olması gerekmekte. Fakat halısaha tavan filesi sayesinde bu sorun tamamen ortadan kalkar. 

SAHA TAVAN FİLESİ KULLANIMI

Diyarbakır Halısaha tavan filesi, maç yapmak için bir araya gelen insanları aslında çok büyük bir dertten kurtaran özel bir üründür. Çünkü halısahaların tümü özel şekilde tasarlanmıştır. Bunların hem yan hem arka hem de üst kısmının kapalı olması lazım. Özellikle tavan alanı son derece büyük bir öneme sahiptir. Çekilen şut, eğer bu kısımda herhangi bir file söz konusu değilse, iyice uzaklaşacaktır. Ardından da topu geri getirme sorunu gündeme gelecektir. İşte tüm bunları halısaha tavan filesi başarılı bir biçimde engeller.

HALI SAHA TAVAN FİLESİ YAPIMI 

 Halısahaların bir kısmı açık bir bölümü ise kapalı tesis içerisinde yer alır. Tavan bölümünde yer alacak filenin, bu durumlar göz önünde bulundurularak tasarlanması şarttır. Polyamid malzemenin kullanılması büyük bir avantajdır. Çünkü bu materyal her türlü darbe ve çok sert şuta karşı dayanıklılık gösterir. Ayrıca halısaha tavan filesi tüm iklim durumlarında bile uzun süre tercih edilebilir. Yağmur, kar ve benzeri şartlara karşı dirençlidir. Yüksek mukavemete karşı etkilidir. Rengi ise beyazdır. Filenin göz aralıkları sabittir. Yani bir futbol topunun hiçbir şekilde geçemeyeceği ebatlara sahiptir. Böylelikle beklentileri tam olarak karşılar.

Halısaha Diyarbakır tavan filesi montajı, müşterilerimizin tek başlarına yapabilecekleri bir şey değildir. Bundan dolayı mutlaka bizden profesyonel yardım almaları gerekir. Uzman olan ekibimiz halısahanın tavan kısmına çıkarak, örülmüş ve özel olarak hazırlanmış fileyi geçirerek süreci tamamlar. Böylelikle topun, alanın üst kısmından dışarıya çıkması engellenmiş olur.

UZUN ÖMÜRLÜ, SAĞLAM VE UYGUN FİYAT 

Halısaha tavan filesi sabit bir meblağ üzerinden ücretlendirilir. Bunun temel nedeni ise ülkemizdeki halısahaların, tüm dünyada olduğu gibi aynı ya da çok benzer standartlara sahip olmasıdır. Sadece üst kısım kapanacağı için buranın ölçüleri alınır. Top geçmeyecek şekilde göz aralıklarına dikkat edilir ve üretim tamamlanır. Yüksek bir meblağ, yani bütçenizi darda koyacak bir ücret kesinlikle söz konusu değildir.

72 NUMARA POLYAMİD FİLE

TS EN 1263/1 standartlarını baz alarak gerçekleştirmiş olduğumuz üretimi çok uzun yıllardan beri yapmaktayız. Uzman güvenlik fileleri adıyla piyasaya çıktığımız ilk günden itibaren her daim kaliteyi göz önünde bulunduruyoruz. Bunun için polyamid malzemenin dışına çıkmadan file üretimini gerçekleştirmekteyiz. Özel ölçülere göre sipariş almaktayız. Bunun karşılığında en kısa süre içerisinde halısaha tavan filesi tarafımızdan hazırlanmış olacaktır. Montaj işlemlerinde uzman personelimiz tam bir destek sağlar ve süreci tamamlar.

KALE FİLESİ

Kalelerinizin ölçülerine göre yüksek mukavemetli %100 naylon ,polyester,polyemid ve floş iplerden değişik renk ve modelleriyle üreterek sahanıza renk katarız.

Üretimini yapmış olduğumuz kale filesi resimleri

DİYARBAKIR KUŞ FİLESİ 

Kuş filesi birçok farklı mekanda ve kurumda kullanılan özel bir ürün olarak dikkat çekmiyor. Bunun iki değişik amaca hizmet ettiğini hemen ifade etmek lazım. Bunlardan birisi kuşların girmesinin, belli faaliyetler açısından tehlike arz ettiği alanlardır. Aynı zamanda file, kuşların zarar görmesini engellemek için de tercih edilebilir. Bundan dolayı işlevsel ve her türlü amaca uygun olan bir ürün şeklinde karşımıza çıkıyor.

KUŞ ENGELLEME FİLESİ KULLANIM ALANLARI

Diyarbakır kuş filesi kullanımı çerçevesinde hem evler hem de resmi devlet daireleri karşımıza çıkıyor.

Özellikle uçakların motorlarına girmeleri ve farklı kazalara neden olmalarından dolayı hava alanlarında kullanımı bir zorunluluk haline gelmiş durumda.

Aynı zamanda yine kuşların zarar verebileceği özelliklere sahip özel tarım alanlarını bu file sayesinde tam bir korunma altına almak mümkün.

Özel bahçeler ve teraslar da bu sınıfta değerlendirilir.

Ayrıca evlerin balkonlarına kuşların girmemesi ve pislememesi için de tercih edilebilir.

Kaliteli malzemeden yapılmış olan file, ilgili alana bağlanır ve bu şekilde kullanılır.

EVCİL HAYVANLAR İÇİN FİLE

Diyarbakır Kuş filesi aynı zamanda kuşların korunması için de kullanılabilir. Özellikle kuş besleyen kişiler, onların daha rahat hareket edebilmesi ve de kuşların özel alanına hiç kimsenin girmemesi için bu ürünü tercih edebiliyorlar. Büyüklüğü ve boyutu değiştiğinden ihtiyaca göre sipariş alınarak, talep edilen ölçülerde üretilir. 

KUŞ ÖNLEME FİLESİ

Kuş filesi, polyamid malzemeden üretilir. Piyasadaki en salam ve dayanıklı materyallerin başında gelir. Böylelikle çok uzun ömürlüdür. Filenin göz aralığı sabit değildir. Kuş türlerinin boyutuna göre belirlenir. Tercih edilen ve ekonomik olan 2*2 cm Kalınlık 1.5 mm olandır. Aynı şekilde boyut da değişebilmekte. Çok gergin olmaması büyük bir avantaj. Bunu istenildiği gibi ayarlama imkanı söz konusu. Bunun yanı sıra montajı basit. En küçük kuşun dahi geçemeyeceği şekilde üretiliyor. Aynı zamanda fileler, her türlü hava koşullarına karşı da dayanıklı. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda rahatlıkla tercih edilebilir. 

Diyarbakır Kuş filesi fiyatları değişiyor. Özellikle boyuta göre farklı bir ücretlendirme söz konusu. File ile kaplanacak alan baz alınıyor. İster ölçüleri siz verin isterseniz biz bizzat gelerek gerekli hesaplamaları yapalım. Bunun ardından ortaya çıkan fiyatı size hemen söylüyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmet oldukça kaliteli. Buna rağmen talep ettiğimiz fiyat çok fazla değil. Bu açıdan bakıldığından son derece ekonomik bir ücretlendirme var.

KALİTELİ FİLE VE UYGUN FİYAT

 

Diyarbakır fileci olarak Müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak üretim yapıyoruz. Tüm filelerde uzun ömürlü olmasıyla dikkat çeken özel materyaller kullanılır. Böylelikle dayanıklılık arttırılır. Hem kaliteli hem de sağlamdır. Montaj işlemleri başarılı bir biçimde bizzat uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilir. TS EN 1263/1 standartlarına uygundur. Hemen sipariş verebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Paylaş