Elazığ Güvenlik Filesi


İş güvenliği ve sağlığı alanında zorunlu olan güvenlik filesi, özellikle inşaat alanlarında kullanılması son derece önemli olan koruma sistemlerinden biridir. Yüksekliği 7 metreyi aşkın boşlukların kapatılması için hayati önem taşımakta olan güvenlik filesi, okul merdiven boşluklarında, inşaat şaft alanlarında ve balkon koruma işlemlerinde kullanılabilmektedir. Elazığ güvenlik filesi hizmetlerimizde, düşme riskini ortadan kaldıracak olan güvenlik sistemleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 


Elazığ Merdiven Filesi 


Okul, apartman ve AVM gibi alanlarda kullanılması durumunda düşme tehlikesinin ortadan kaldırıldığı merdiven filesi, firmamız tarafından montajı yapılan hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Merdiven tırabzanlarına boyuna file örmesi yapılarak, boşlukla erişim % 100 ortadan kaldırılacaktır. Aynı zamanda renk seçimleriyle boşluk alanın kötü görüntüsünü, estetik bir görüntüye de çevirebileceğiniz hizmetimizde, tercih ettiğiniz file renkleri kullanılabilmektedir. Elazığ merdiven filesi hizmetlerimiz, merdiven boşluğu kapatma ve asansör boşluğu kapatma işlemleri yaparak, yaşam alanınızın tehlikelerden arınmasına yardımcı olacaktır. Okul gibi çocukların çok bulunduğu alanlarda ise 22 mm altında gözenekler kullanılarak, tırmanma gibi durumların yaşanması da engellenmektedir. 


Balkon Güvenlik Filesi 


Küçük çocuklarınızın ve evcil hayvanlarınızın balkondan düşme tehlikesini ortadan kaldıracak olan balkon güvenlik filesi hizmetimiz, adresinize gelerek montaj işlemi yaptığımız hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Elazığ güvenlik filesi üretiminde kullandığımız polyamid iplerle iç mekan ve dış mekanların dayanıklı ağlarla kaplanmasını sağlar, UV korumasıyla güneş ışığından çürümeyecek uzun ömürlü bir kullanım amaçlarız. 


Balkon güvenlik filesi hizmetimizde istediğiniz renk seçenekleriyle, evinizin tasarımına da uygun güvenlik filesi kullanımı yapabilir, balkonunuzun şık görünmesini de aynı zamanda sağlayabilirsiniz. Personelimiz tarafından balkon tırabzanlarına boyuna yerleştirilecek olan filelerimiz, son derece dayanıklı ve uzun süre kullanım olanağı veren kaliteli ürünlerimiz arasında yer almaktadır. 


İnşaat Güvenlik Filesi 


İnşaat alanlarında kullanılması zorunlu olan güvenlik filesi ürünlerimiz, işçilerinizin düşme gibi durumlarla karşılaştıkları zaman yerle teması engelleyerek, yaralanma riskini azaltır. Polyamid iplerle sıçrama ve esneme kuvveti hesaplanarak örülmüş olan filelerimiz, yükseklik aşımlarında işçilerin sağlam bir şekilde durabilecekleri gerginliğe sahiptir. Hem işçilerin düşmesini hem de inşaat malzemelerinin düşmesini engelleyecek olan güvenlik filesi, zorlu hava koşullarına dayanıklı, uzun süre kullanılabilecek ürünlerimiz arasında yer almaktadır. 


İş sahasının güvenliğini sağlayacak olan Elazığ güvenlik filesi hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilir, kısa zamanda montaj işlemi için ihtiyacınız olan file seçimini yapabilirsiniz. 


Kuş Koruma Filesi 


Depo, fabrika ve meyve bahçesi alanlarında kullanılmakta olan kuş koruma filesi, kuşların zarar görmeden engellenmesini sağlamaktadır. Kuş koruma filesi hizmetimizde, filenin montajını ölçüleri yaparak ve test ederek işleme alır daha sonra kullanmanız için size teslim ederiz. Özellikle polyamid ve UV koruma kullandığımız dış mekan filelerimiz, uzun süre kullanabileceğiniz kuvvet ve dayanıklılığa sahip ürünlerimizdir. 

 

Paylaş