Güvenlik ağı nedir

Güvenlik ağı, insanların yüksekten düşme gibi ölümlü iş kazalarını önlemek amaçlı ile çeşitli alanlarda kullanılan maliyeti uygun ve sağlıklı bir üründür. Sadece insanlar için değil aynı zamanda evcil hayvanlarımızın yüksekten düşmelerini engellemek içinde kullanılmaktadır. Güvenlik ağı yapısı gereği esnek bir üründür. Bu sebeple yüksekten düşmelere karşı büyük bir önlem ve öneme sahiptir.

GÜVENLİK AĞI STANDARTLARI 

Güvenlik ağı, tse 1263-1 standartlarına göre göz aralıkları en fazla 10 *10 kalınlık ise en az 6 mm olması gerekir. File etrafı urganlı olmalı ve kullanılan ekipmanlar yine yönetmenliğe uygun olarak montajı yapılması gerekir. İnşaat güvenlik ağı 7 mt yükseklikten 100 kg ile test edilir ve sistemin bu ağırlık karşısında dayanıklı olması gerekir. 

ERZİNCAN GÜVENLİK AĞI 

Erzincan güvenlik ağı hizmeti veren firmamız profesyonel ekibimizle siz müşterilerimize kaliteli ve uygun fiyatlarla montaj hizmeti vermekteyiz. Çeşitli fileler ve renk seçenekleri ile balkon, merdiven, İnşaat, galeri boşlukları, dekoratif, pencere gibi birçok alanda hizmet vermekteyiz. 

 

ERZİNCAN GÜVENLİK AĞI 

Erzincan güvenlik filesi 

Güvenlik ağı erzincan 

ERZİNCAN balkon filesi 

Balkon filesi erzincan 

 

 

Paylaş