Erzincan Güvenlik Filesi


Ev yaşantısında, iş ve eğitim kurumlarında hem çocukların hem de işçilerin korunmasını sağlayan güvenlik filesi önemli bir hayat kurtarıcıdır. Özellikle inşaat sahasında, işçilerin rahat ve tehlikesiz hareket etmelerini sağlayan fileler, eğitim kurumlarında merdiven boşluklarına da yerleştirilerek çocukların düşme tehlikesini ortadan kaldıracaktır. Erzincan güvenlik filesi için bizimle iletişime geçerek, güvenli bir yaşam alanıyla hayatınızı koruma altına alabilirsiniz. 


Erzincan Merdiven Filesi 


Okul, kreş ve kolej gibi çocukların çoğunluklu olduğu yerlerde ihtiyaç duyulan merdiven filesi, düşme tehlikesinin ortadan kalkması için önemli koruma sistemlerinden biridir. Özellikle alçak merdiven tırabzanların boydan boya kapatılması için kullanılmakta olan merdiven filesi sistemleri, renkli ve tasarım ürünlerimizle iç mekanın yapısına da uygun hale getirilecektir. 


Erzincan merdiven filesi sistemlerimizden biri olan merdiven ağı, profesyonel ekibimiz sayesinde kurulumu yapılan polyamid iplerle tasarlanmış ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Polyamid ipler sayesinde sağlamlaşmış olan filelerimiz, renk seçenekleri ve UV korumasıyla da uzun süre kullanmaktan memnun kalacağınız ağ sistemlerimizden birkaçıdır. 


Cephe Kaplama Filesi 


İnşaat alanlarında yapının boydan boya korunaklı bir şekilde kaplanmasını sağlayacak olan cephe kaplama filesi, rüzgar ve yağmur gibi etkilerin de cepheye yansımasını engelleyecektir. İşçilerin düşmesini ve malzemelerin yerle temasını engelleyecek olan cephe filesi, polyamid iplerle yapılarak uzun süre dayanıklı bir şekilde kullanılma imkanı sağlamaktadır. Polyamid ip özelliğinin yanı sıra UV koruması da bulunan cephe kaplama filesi sistemlerini, Erzincan güvenlik filesi hizmetlerimizden yararlanarak kullanabilirsiniz. 


İş güvenliği ve sağlığı alanında 7 metre yüksekliği olan bütün çalışma sahalarında zorunlu olan güvenlik ağları, aynı zamanda inşaat şaft alanlarına da kurularak % 100 etkili bir koruma sağlayacaktır. Hem işçilerinizin hem de inşaat yakınındaki diğer insanların korunması için cephe kaplama filesi son derece önemlidir. 


Kuş Koruma Filesi 


Tarla, meyve bahçesi ve depo alanlarında kullanılmakta olan kuş koruma filesi kuşlara zarar vermeden onların korunması gereken alana girmemelerini sağlamaktadır. File gözenekleri 10 ile 22 mm arasında ayarlanarak, kuşların meyvelere ya da bahçedeki diğer ürünlere temas etmesini engelleyecektir. 


Profesyonel ekibimizle kuş filesine ihtiyaç duyulan alana gelerek, ölçümler yapar daha sonra filenin montajı için işleme başlarız. Erzincan güvenlik filesi işlemleri için hem emniyet hem de koruma için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 


Asansör Boşluğu Filesi 


Bina içlerinde ya da inşaat halindeki yapılarda bulunan asansör boşluklarının kapatılmasını sağlayan, asansör boşluğu filesi sayesinde düşme olasılığı ortadan kaldırılacaktır. Özellikle renkli file seçenekleriyle karanlık ortamlarda bile boşluğun ark edilmesini sağlayacak olan filelerimiz, uzun süre dayanıklı bir şekilde görevini yerine getirecek, yaşam alanınızı koruma alacaktır. Asansör boşluğu filesi kurulumu yapmakta olan firmamız, enine yapacağı montaj işlemiyle filenin sağlam ve dayanıklı durmasına özen gösterecek, boşluğun hayati tehlikesini ortadan kaldıracaktır. 

Balkon filesi nasıl yapılır 

Güvenlik filesi sadece inşaatlar veya merdiven gibi alanlarda degil balkon güvenlik filesi olarakda kullanılmaktadır. Ekonomik olması tercih edilmesindeki en büyük sebebidir. Filenin montajı kolay olması, sağlamlık ve uygun fiyatlı olması tercih edilmesindeki en büyük sebeplerdir. Sizde balkon filesi taktırmak isterseniz bizimle iletişime geçtiğiniz. 

Paylaş