Erzurum Güvenlik Filesi

İş güvenliği ve sağlığı açısından inşaat alanlarında kullanılmakta olan güvenlik filesi, aynı zamanda toplu yaşam alanları için de can ve mal güvenliğini sağlamaktadır. Özellikle yüksek katlı yapılarda, boşluk alanlara montajı yapılacak olan güvenlik ağları, düşme ve yaralanma olasılığını azaltarak, insan hayatının koruma altına alınmasını sağlamaktadır. Erzurum güvenlik filesi ile hem inşaat alanında, hem de okul gibi çoklu yaşam alanlarında güvenlik sağlayabilir, sivil hayattaki olası tehlikeleri önleyebilirsiniz.

Güvenlik Filesi Çeşitleri Nelerdir?

İnşaat şaft alanlarında, merdiven boşluklarında ve asansör boşluklarında güvenlik sağmamak amacıyla kurulmakta olan güvenlik ağları, düşme durumlarında yaralanmaların olamamasını sağlamaktadır. Özellikle çalışma alanlarında 7 metre yüksekliğe kadar zorunlu tutulmuş olan güvenlik ağları, iş sağlığı ve güvenliği açısından son derece önemlidir. Erzurum güvenlik filesi kullanım alanları;

  • İnşaat şaft boşlukları
  • Merdiven boşlukları
  • Havuz can güvenliği filesi
  • Kuş koruma filesi
  • Halı saha ve kale filesi
  • Balkon güvenlik filesi

Olarak kullanım alanları geniş ve işlevseldir. Aynı zamanda gölgelendirme olarak da kullanılmakta olan fileler, zorlu hava koşullarına dayanıklı bir şekilde üretilmektedir.

Güvenlik Filesi Özellikleri Nelerdir?

Geniş kullanım alanları bulunan güvenlik fileleri, iç mekan ve dış mekana dayanıklı bir şekilde üretilmektedir. Özellikle file yapımında kullanılmakta olan polyamid, kuvvetli bir tutma özelliği sağlamaktadır. Düşme durumlarında sıçrama yapmayacak olan polyamid yapı, hava koşullarına da dayanıklılığı artırmaktadır. Polyamidle birlikte UV koruma katkısı sağlanarak güneş ışınlarının fileyi yıpratması engellenir, uzun yıllar sağlam ve dayanıklı bir şekilde güvenlik sağlamasına neden olur.

Erzurum güvenlik filesi özelliklerinde bulunan polyamid madde ve UV katkısı hacmi geniş tutulacak olan bir örgü sistemiyle işlenerek, kaliteli bir malzeme yapına odaklanmıştır. Renkli ve tasarım file seçenekleriyle, ev içinde, okul, kolej ve kreş gibi alanlarda da kullanılabilmektedir.

Erzurum Merdiven Filesi

İş güvenliği ve sağlığı için kullanılması son derece önemli olan güvenlik filesi, aynı zamanda toplu yaşam alanlarında da merdiven ya da asansör boşluklarında da kullanılabilmektedir. Merdiven boşluklarını kapatmak için kullanılacak olan merdiven filesi montaj sistemi, tırabzanların tamamen kapatılması ve boşluk kısmına erişimin engellenmesine yönelik bir sabitleme işlemi gerektirmektedir. Bunun için profesyonel ekibimiz, okul, kolej, kreş ya da apartman içindeki yaşam alanlarının korunması için merdiven filesi kurulumu yapmaktadır.

Kaliteli hammaddeden üretilmekte olan Erzurum merdiven filesi, merdiven ve asansör boşlukları için ölçüleri alınarak montaj işlemi yapılacak hizmetlerimiz arasında yer almaktadır.

Güvenlik Filesi Montaj Hizmetimiz

Güvenli bir yaşam ve çalışma alanı için kuracağımız güvenli filesi sistemleri, test edildikten sonra kullanıma açılacaktır. Montaj işlemi firmamız tarafından yapılacak olan merdiven filesi, boşluk ve inşaat filesi hizmetimiz için bizimle iletişim kurabilir, tam güvenlikli file hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

 

 

Paylaş