Gümüşhane Güvenlik Filesi

İnşaat sahasında ve çoklu yaşam alanlarında yüksek yerlerden düşme olasılığına karşı %100 güvenlik sağlayan güvenlik filesi, firmamız tarafından montaj işlemi yapılarak kullanıma açılacaktır. Gümüşhane güvenlik filesi sistemleri sayesinde, merdiven boşlukları, inşaat şaft alanları ve asansör boşlukları kapatılarak çocukların ya da çalışanların düşmesi engellenerek, korunaklı bir yaşam alanı imkanı sağlanacaktır.

İnşaat Güvenlik Ağları

İnşaat alanlarında iş güvenliği ve sağlığı için 7 metre yükseklikten itibaren kullanılması zorunlu olan güvenlik filesi, polyamid iplerle üretilerek sıçramayı azaltıp, tutma işlemi sağlamlaştırılmıştır. Zorlu hava koşullarına ve güneşe dayanıklı olan UV katkısıyla uzun süre dış mekanlarda güvenlik sağlamaya devam edecektir. Gümüşhane güvenlik filesi hizmetimiz, olası tehlike durumlarında ağır yaralanmalar olmaması açısından ölçümleri ve testleri yapılarak montaj işlemi yapılacak, hayat kurtaran bir göreve sahip olacaktır.

  • İnşaat şaft alanlarının kapatılması
  • İnşaat dış cephe güvenliğinin sağlanması
  • İskele aralıklarının sağlamlaştırılması
  • Asansör ve merdiven boşluklarının kapatılması

İçin ideal ölçülerde hazırlanacak olan güvenlik filelerimiz, inşaat malzemelerinin düşme olasılığı da hesaplanarak montajı yapılacak işlemlerden biridir. İnşaat alanındaki çalışanların sağlıklı ve korunaklı bir şekilde çalışabilmesi için firmamız profesyonel file hizmeti verecektir.

Gümüşhane Merdiven Filesi

Okul, kreş ve kolej gibi eğitim kurumlarında çocukların güvenliğini sağlamak için kurulmakta olan merdiven filesi, düşme ve kayma durumlarına karşı yaralanmaların engellenmesini sağlamaktadır. Güvenlik önlemleri için tasarlanmış olan Gümüşhane merdiven filesi istediğiniz renk ve modellerde montajı yapılacak ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Merdiven modeline ve tırabzan şekline göre özenli bir şekilde kurulacak olan filelerimiz, merdivenin yapısı gereğince paralel ve dikey şekilde monte edilebilmektedir.

Merdiven filesi sistemleri, iç mekan olanaklarına uygun şekilde tasarlanmış, çürüme ya da yıpranma gibi durumlarla karşılaşılmaması için kaliteli malzemelerle üretilmiştir. Özellikle polyamid iplerle üretilmekte olan merdiven filelerimiz, esneklik ve gerginlik açısından hesaplamaları yapılarak kopma durumunun yaşanmaması için ekstra özenle üretilmiştir. Gözenekleri 14 mm ile 22 mm arasında değişiklik gösteren file modellerimiz, tırmanma ya da iç kısımlara yabancı madde atılmasını engelleme açısından da son derece ideal bir korumaya sahiptir.

Balkon Güvenlik Filesi

Ev ve iş yerlerinin balkonlarının güvenli bir şekilde kullanılabilmesi için tasarlanmış olan balkon güvenlik filesi, son derece dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Ev yaşantısında çocukların ve evcil hayvanların güvenliğini sağlayacak olan balkon fileleri, uzun süre güneşte kalabilecek UV katkısıyla dayanıklılığından ödün vermeyecektir. Çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için Gümüşhane güvenlik filesi için bizimle iletişime geçerek balkon filesi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Kuş Koruma Filesi

Meyve bahçelerinin ve balkonların da kuş istilasından korunmasını sağlayacak olan kuş koruma filesi, en küçük kuşların bile içinden geçemeyeceği gözeneklere sahiptir. Hem depo alanlarında hem de meyve bahçelerinde kullanabileceğiniz dış mekan özelliklerine sahip kuş filesi hizmetlerimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KELKİT OKUL GÜVENLİK FİLESİ

Kelkit güvenlik ağı hizmeti veren firmamız okullarda ve apartman merdiven boşluklarına file germe işlemi yaparak çocuklarımızın can güvenliğini sağlamaktayiz.

 

Paylaş