KAYSERİ İNŞAAT GÜVENLİK AĞI

İnşaat güvenlik ağı, çok uzun yıllardan beri dünyanın farklı yerlerinde kullanılan bir sistem. Türkiye’de iş güvenliği uygulamalarının öne çıkmasının ardından artık bizde de bir zorunluluk haline gelmiş durumda. Özellikle çok katlı olarak bilinen apartmanların inşaatı sırasında çalışan kişilerin, aşağıya düşmemesi için tercih edilmesi gerekiyor. Bu şekilde ölümü kazaların önüne geçmek mümkündür.

 

Güvenlik Ağı Ne İşe Yarar?

 

Kayseri İnşaat güvenlik ağı, apartman ya da benzeri meskenlerin yapımı sırasında kullanılan, birden fazla avantaj sağlayan bir üründür. Bu noktada iki farklı temel işlevi söz konusudur. Bunlardan ilki çalışanların hayatını korumasıdır. Çünkü inşaatlar genel olarak tehlikeye, kazalara, düşmelere açık olan yerlerdir. Burada görev yapan işçiler, farklı nedenlerden dolayı dengelerini kaybederek aşağıya düşebilirler. Güvenlik ağı ise bunu tamamen engellemek için özel olarak üretilmiştir.

Güvenlik ağının başka bir işlevi daha söz konusu. O da inşaat çevresinden geçen insan ve araçların korunması olarak karşımıza çıkmakta. İnşaat sırasında tuğla, kiremit, tahta, demir parçası ya da benzeri bir materyalin aşağıya düşmesi, telafisi zor olan birçok olumsuzluğa neden olabilir. İşte bunu engelleyebilmek için inşaat güvenlik ağı tasarlanmıştır.

 

 

Güvenlik Ağının Özellikleri Nelerdir?

 

İnşaat güvenlik ağı kayseri, çalışma ve Sosyal Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan kriter ve standartlara göre üretilir. Buna göre ürünlerimizin tümü belli testlerden geçirilmiştir. Özellikle aynı anda birden fazla kişi ya da ağır materyalin düşme durumlarına karşı dayanıklılığı kanıtlanmıştır. Güvenlik ağları hasarsızdır. Sıfırdan üretilmiştir. 

Ürünün kullanım ve montajı ise çok zor değil. Bunu firma olarak gerçekleştirmekteyiz. İlk olarak tehlike oluşturabilecek tüm bölümler belirlenir. Bunun ardından demir ya da bunun gibi çok dayanıklı malzemeden, taşıma gücü yüksek yapı alanlarına bir sabitleme gerçekleştirilir. Hemen ardından ise file, demir direklerin arasına başarılı olarak gerilir. Böylelikle kullanıma hazırdır. Burada dikkat edilmesi gereken temel şey ise sabitlenecek olan alandır. Buranın mutlaka çok dayanıklı olması şarttır.

 

 

İnşaat Güvenlik Ağının Fiyatları Nasıl?

 

İnşaat güvenlik ağı kayseri fiyatları talep edilen ölçülere göre farklı fiyatlar üzerinden ücretlendirilmiştir. Polyamid malzemenin tercih edildiği ağların parasal olarak karşılığı çok fazla değildir. Hem dayanıklı hem de çok kaliteli olan file ne kadar büyük ve geniş çaplı olursa, talep edilen ücret de o kadar fazladır.

 

 

İNŞAAT AĞI CAN KURTARIYOR

Kayseri İnşaat güvenlik ağı kullanımının mecburi bir durum olmasından dolayı hemen bizimle iletişime geçebilir ve istediğiniz ölçülerde bir ürünün sahibi olabilirsiniz. Vereceğiniz en, boy ve göz aralığı tarafımızdan dikkate alınır. Bunun hemen ardından özel tesislerimizde hemen üretime geçilir. Sağlam file kullanımı söz konusudur. Bu sayede dayanıklılık artar. Bir insanın fileye düşmesi durumunda bile hiçbir şekilde kopma, yırtılma, bozulma gibi haller söz konusu değildir. Üstelik TS EN 1263/1 standartları baz alınır.

 

 

Kayseri inşaat emniyet filesi hizmeti veren firmamız uzman montaj ekibimizle kurulum içinde müşterilerimize yardımcı olmaktayız. 

KAYSERİ İNŞAAT FİLESİ

Kayseri güvenlik ağı, İnşaat çevresinde kullanılan file çalışan işçinin aşağıya düşmesi engeller ve inşaat etrafında bulunan insanların can güvenliğini sağlar. Filenin sağlam ve uzun ömürlü olması büyük avantaj sağlar. Esnek yapısı sayesinde düşen işçi zarar görmez.

İNŞAAT GÜVENLİK AĞI SİSTEMLERİ VE MONTAJ HİZMETİ 

İNSAAT AĞI İCİN KULLANİLAN EKİPMANLAR VE PARÇALAR

Paylaş