ISPARTA GÜVENLİK FİLESİ İMALATI

Yüksek kalitede ve uygun fiyatlardan güvenlik önlemleri için filelere başvurulabilir. Güvenlik ağları, çoğu alana uygulanıyor. Üstelik standartların yüksek tutulduğu güvenlik fileleri, makul ücretlerden temin edilmektedir. Isparta güvenlik filesi firması;

  • En başta dünya ile ülke standartları üzerinden filtre yapımına geçilir.
  • Yapımından ziyade montajı da standartlara uygundur.
  • Uzun ömürlü ve kaliteli bir işçilik esas alınır.

 

Tüm bu işlemlerin ekonomik fiyatlar dahilinde tamamlanması sağlanır. Hem bireysel hem de kurumsal açıdan güvenlik ağları tasarlanır. Tasarımlar son derece dayanıklı iplikler eşliğinde tamamlanır. Yine dayanıklı bağlantılar sayesinde montaj gerçekleşir.

Isparta Güvenlik Filesi Ürünleri

 

Isparta güvenlik filesi üretiminde pek çok alan göz önünde bulundurulur. Bu yüzden ürün yelpazesi bir hayli fazla. Örneğin kuş fileleri dahi mevcut. Sık aralıklara sahip olan fileler, balkonlarda ve de teraslarda boy gösteriyor. Bunun yanı sıra;

 

-Merdiven Filesi; En sık başvurulan file türünün merdivenlere has olması dikkatlerden kaçmıyor. Örneğin birkaç katlı evlerde çocukların güvenliği için merdiven fileleri temin ediliyor. Aynı şekilde okullarda ve kreşlerde karşımıza çıkan güvenlik önlemleri arasındadır.

 

-Isparta balkon Filesi; Yine sık sık balkon fileleri de talep ediliyor. Ve yine çocuklu ailelerin bu yönde önlem almaları dikkatlerden kaçmıyor. Aynı şekilde evcil hayvanlar için de balkon fileleri yaygın bir şekilde kullanılıyor. Bu sayede can güvenliği sağlanıyor.

Isparta Boşluk Kapama Filesi

 

Filelerin kullanım alanları oldukça fazla. Isparta güvenlik filesi firması boşluk alanlar için de uygulamalara geçiyor. Özel imal edilen fileler, daha çok apartman boşlukları için kullanılır. Özelikle de eğitim kurumları bu yönde önlemlere yer verir. Okullarda risk teşkil eden boşluklar, fileler sayesinde güvenli hale gelir. Bunun için;

 

  • Boşluğun ebatlarına göre file yapımına geçilir.
  • File dayanıklı ve uzun ömürlü olarak tasarlanır.
  • Son olarak boşluğun önüne bağlantı aparatları ile monte edilir.

 

Isparta Güvenlik Filesi Bağlantıları

 

Isparta güvenlik filesi son derece sağlam iplerden tasarlanıyor. Aynı şekilde sağlam olarak montajına geçiliyor. Standartlara uygun bir şekilde montajın gerçekleşmesine özen gösterilir. Bunun için de bağlantı ekipmanlarına önem verilmiştir.

 

Bağlantıların uzun ömürlü ve sağlam olması adına halatlar kullanılıyor. Çelik ya da polyester halatlar göz önünde bulundurulur. Zincir kilidi eşliğinde bağlantılar sağlam bir hale geliyor. Dübel ile kanca bağlantıları sağlam hale getiriyor. Bağlama ipleri ile karabina da sık sık temin edilmekte.

 

Isparta kedi güvenlik filesi 

 

Isparta balkon filesi kediler için oldukça hayati önem taşıyor. Kedilerin yüksek katlardan düşmemesi için yapılan bu sistem içinizi rahatlatacak.

UV ışınlarına maruz kalan, son derece dayanıklı iplikler kullanılır. Böylece filelerin hem soğuk hem de sıcak kuvvetlere karşı dayanıklı olması sağlanır. Dayanıklı fileler ebatlara göre tasarlanır. Arkasından da yine dayanıklı bağlantılar eşliğinde montaj gerçekleşir.

 

ısparta kedi filesi

 

Çocukların güvenliği açısından çeşitli önlemlere yer verilir. Örneğin özel kapı ile pencere kilitleri mevcut durumda. Bunların yanı sıra güvenlik fileleri de devreye girmiştir. Yine pencereler tespit edilir ve uygun şekillerde filelere geçilir. Şöyle ki;

 

  • Daha çok 10*10 göz aralığının uygulanması söz konusudur.
  • 6 mm olacak şekilde de fileler tasarlanır.
  • Tasarlanan fileler bağlantı aparatlar ile monte edilir.

 

Isparta Diğer Güvenlik Fileleri

 

Güvenlik filelerinin türleri her geçen gün artış gösteriyor. Talebe göre türler belirlenir. Örneğin farklı olarak kuş koruma ağları da mevcut durumda. Havaalanlarında, tarım yerlerinde ve teraslarda sık sık rastladığımız fileler arasında. Raf, balkon, havuz ve kedi fileleri de devamında geliyor.

ISPARTA MERDİVEN VE BALKON GÜVENLİK FİLESİ SİSTEMLERİ 

Paylaş