İZMİR İNŞAAT GÜVENLİK AĞI 

Çok uzun yıllardan beri dünyanın farklı yerlerinde kullanılan bir sistem. Türkiye’de iş güvenliği uygulamalarının öne çıkmasının ardından artık bizde de bir zorunluluk haline gelmiş durumda. İzmir güvenlik ağı özellikle yüksek katlı olarak bilinen apartmanların inşaatı sırasında çalışan kişilerin, aşağıya düşmemesi için tercih edilmesi gerekiyor. Bu şekilde ölümü kazaların önüne geçmek mümkündür.

İZMİR FİLE İMALATI 

İzmir İnşaat güvenlik ağı, apartman ya da benzeri meskenlerin yapımı sırasında kullanılan, birden fazla avantaj sağlayan bir üründür. Bu noktada iki farklı temel işlevi söz konusudur. Bunlardan ilki çalışanların hayatını korumasıdır. Çünkü inşaatlar genel olarak tehlikeye, kazalara, düşmelere açık olan yerlerdir. Burada görev yapan işçiler, farklı nedenlerden dolayı dengelerini kaybederek aşağıya düşebilirler. İzmir güvenlik ağı ise bunu tamamen engellemek için özel olarak üretilmiştir.

Güvenlik ağının başka bir işlevi daha söz konusu. O da inşaat çevresinden geçen insan ve araçların korunması olarak karşımıza çıkmakta. İnşaat sırasında tuğla, kiremit, tahta, demir parçası ya da benzeri bir materyalin aşağıya düşmesi, telafisi zor olan birçok olumsuzluğa neden olabilir. İşte bunu engelleyebilmek için inşaat güvenlik ağı tasarlanmıştır.

GÜVENLİK AĞININ ÖZELLİKLERİ 

İnşaat güvenlik ağı, Çalışma ve Sosyal Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan standartlara göre üretilir. Buna göre ürünlerimizin tümü belli testlerden geçirilmiştir. Özellikle aynı anda birden fazla kişi ya da ağır materyalin düşme durumlarına karşı dayanıklılığı kanıtlanmıştır.

Ürünün kullanım ve montajı ise çok zor değil. Bunu firma olarak gerçekleştirmekteyiz. İlk olarak tehlike oluşturabilecek tüm bölümler belirlenir. Bunun ardından demir ya da bunun gibi çok dayanıklı malzemeden, taşıma gücü yüksek yapı alanlarına bir sabitleme gerçekleştirilir. Hemen ardından ise file, demir direklerin arasına başarılı olarak gerilir. Böylelikle kullanıma hazırdır. Burada dikkat edilmesi gereken temel şey ise sabitlenecek olan alandır. Buranın mutlaka çok dayanıklı olması şarttır. 

İzmir file fiyatları talep edilen ölçülere göre farklı fiyatlar üzerinden ücretlendirilmiştir. polyester malzemenin tercih edildiği ağların parasal olarak karşılığı çok fazla değildir. Hem dayanıklı hem de çok kaliteli olan file ne kadar büyük ve geniş çaplı olursa, talep edilen ücret de o kadar fazladır.Beklentileri Fazlasıyla Karşılıyor

GÜVENLİK AĞI MONTAJI NASIL YAPILIR? 

İnşaat güvenlik ağı kullanımının mecburi bir durum olmasından dolayı, montaj yapılması için uzman bir ekip gerekmektedir. Montaj için hemen bizimle iletişime geçebilir ve istediğiniz ölçülerde bir ürünün sahibi olabilirsiniz. Vereceğiniz en, boy ve göz aralığı tarafımızdan dikkate alınır ve bunun hemen ardından hemen üretime geçilir. Polyamid malzeme kullanımı söz konusudur. Bu sayede dayanıklılık artar. Bir insanın fileye düşmesi durumunda bile hiçbir şekilde kopma, yırtılma, bozulma gibi haller söz konusu değildir. Üstelik TS EN 1263/1 standartları baz alınır.

 

Paylaş