KAHRAMANMARAŞ BALKON FİLESİ

Başta inşaat alanları olmak üzere çeşitli yerlerde güvenlik ağlarına yer verilmekte. Kahramanmaraş güvenlik filesi firması tarafından hizmetler son derece geniş tutulmuştur. Ürün yelpazesi de günden güne çeşitlilik göstermekte. Örneğin;

 

  • İnşaat alanının güvenliği için fileler temin ediliyor.
  • Evlerde balkon ya da pencere yapıları için de filelere yer verilmekte.
  • Raflara ve de boşluklara yönelik ayrı güvenlik ağları mevcut.

Görüldüğü üzere güvenlik filelerinin kullanıldığı alanlar bir hayli fazla. Üstelik kullanılacak alana göre file malzemelerinden ölçülere kadar çeşitli detaylar dikkate alınıyor. Tüm bu detaylar eşliğinde en sağlam ve kaliteli file uygulamalarına geçiliyor.

 

Kahramanmaraş Güvenlik Filesi Özellikleri

 

Maraş güvenlik filesi yukarıda da belirttiğimiz üzere çeşitli alanlarda temin edilmekte. Kuş, merdiven ve kafes fileleri şeklinde alternatiflere yer verilmiştir. Tüm bu fileler için yapım ile montaj aşamalarına geçilir. İlk başta file özellikleri olarak;

 

Balkon filesi Sağlam materyallerin kullanılması dikkat çekiyor. Örneğin polyamid iplikler bunlar arasında. UV katkılı olan bu iplikler sayesinde fileler dayanıklı bir yapıda bürünüyor. Özellikle de her türlü hava şartına uygun olduğu için talep görmektedir.

 

Maraş file uretimi dar alanlara uygulanacak olan fileler elde yapılıyor. Geniş alanlar için de makinalar temin edilir. Overlok makinaları sayesinde işlem hızlı bir şekilde sona eriyor. Böylece zaman kaybetmeden güvenlik ağlarının kurulması sağlanıyor.

 

Kahramanmaraş Merdiven Fileleri

 

File türleri çeşitlilik gösterir. Kullanılacak olan alana göre türleri isimlendirilmiştir. Mesela merdivenler için yine merdiven fileleri devreye girer. Maraş güvenlik filesi firması müşterilerinin isteğine göre filelere yön verir. Aynı zamanda tespit gerçekleşir. Örneğin;

 

  • Merdivenin tavan ile taban ölçümleri yapılır.
  • Ortalama 40-50 mm olarak göz aralığına yer verilir.
  • İplerin kalınlığı ise 3 ile 6 mm arasında değişir.

 

Daha çok 4 cm olan aralıklar ön plana çıkmıştır. Bu şekilde kreşlerden kolejlere kadar çoğu eğitim kurumunda temin edilir. Göz aralıklarının sık olması tırmanma eylemlerinin önüne geçer. Aynı zamanda son derece sağlam bir şekilde montajı yapılır ve yerinden sökülmesi mümkün olmaz.

 

Maraş Güvenlik Filesi çeşitleri

Kahramanmaraş güvenlik filesi çeşitliliği göz dolduruyor. Örneğin balkon, kuş, kedi, havuz ve ve de pencerele yönelik ayrı fileler mevcut. Hepsinde ayrı malzemeler ile ebatlara yer verilir. Tespite bağlı olarak hepsi belirlenir ve kısa sürede uygulamalara geçilir.

 Tespit edilen alanın önce ebatları dikkate alınır. Göz aralığı, ipin kalınlığı ve hammaddesi göz önünde bulundurulur. Bu detaylar sayesinde filelerin tasarlanması esas alınır. Beraberinde taşıma gücüne sahip olan alanlar üzerinden montajı yapılır.

 

Kahramanmaraş İnşaat Güvenlik Fileleri

Daha çok inşaat alanını güvenli hale getirmek adına filelerin temin edildiği görülüyor. Kahramanmaraş Balkon filesi için inşaat alanına uygun olan yapılar dikkate alınır. Sağlam yapılar eşliğinde can güvenliğinin sağlanması söz konusudur. Bu aşamada;

 

  • Çalışma Sosyal Bakanlığı talimatları dikkate alınmakta.
  • Test edilen, sağlam fileler temin edilir.
  • Hasar görmemiş ağların, güçlü alanlara montajı gerçekleşir.

 

Boşluk Kapama Filesi Nedir?

 

Maraş Merdiven filesi boşlukları da ciddi kazalara neden oluyor. Eğitim kurumlarında ve de apartmanlarda mevcut olan boşluklar, güvenlik ağları ile kapatılıyor. Kazaların önüne geçmek adına file önlemlerine yer verilir. Özel olarak imal edilen fileler, güçlü noktalara montajlanır. Bu şekilde dayanıklı hale gelirler ve can güvenliğini desteklerler.

 

Kahramanmaraş Güvenlik Filesi Fiyatları

Kullanım alanı bir hayli yaygın olan güvenlik fileleri, farklı fiyatlandırmalara sahip. Mesela ölçümler neticesinde filede kullanılacak olan malzeme belirlenir. Bu durum fiyatların değişmesine etki eder. Aynı zamanda montajda kullanılacak olan aparatlar dahi fiyatların farklılık göstermesinde etkili.

Paylaş