Kastamonu Güvenlik Filesi

Kaliteli güvenlik ekipmanlarıyla çalışmakta olan firmamız, uzman montaj ekibimizle birlikte inşaat alanındaki boşlukların ve yüksek katlı yapıların merdiven boşluklarının tehlike durumlarının engellenmesini sağlayacaktır. Kastamonu güvenlik filesi sistemlerimiz 7 metreyi aşkın bütün boşluklara enine ve boyuna bir şekilde örülerek, dayanıklı bir güvenlik duvarı işlemi yapacaktır. Balkon korumaları, okul merdiven boşlukları, inşaat şaft alanları ve kuşkonmaz file seçeneklerimizden yararlanmak için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

KASTAMONU GÜVENLİK FİLESİ İMALATI

Okul merdiven filesi ve yüksek katlı apartman fileleri için polyamid iplerle hazırlanmış olan ağlarımız, dayanıklı ve kuvvetli bir emniyet duvarı oluşturmaktadır. İç mekan tasarımlarına göre renk seçenekleri olan file çeşitlerimiz, güvenliğinizi sağlayacağı gibi aynı zamanda estetik bir görünüm de kazandıracaktır. Kastamonu merdiven filesi montajı yapmakta olan firmamız, adresinize gelerek, merdiven boşluğu ve tırabzan aralıklarının ölçülerini alarak enine ya da boyuna bir örme işlemi yapacak düşme olasılığını ortadan kaldıracaktır.

İç mekandaki nem ve rutubet durumuna karşı dayanıklı, uzun süre kullanım imkanı verecek olan emniyet ağlarımız, 22 mm gözeneklere sahip olup çocukların ağlara tırmanma olasılığını da ortadan kaldıracak şekilde tasarlanmıştır.

Kuşkonmaz Filesi

Depo, fabrika, tarla ve meyve bahçeleri için tasarlanmış olan kuşkonmaz filesi ürünlerinizin kuşlar tarafından istila edilmemesini sağlamaktadır. Kuşkonmaz filesi, kuşlara zarar vermeden sadece ürünlerinizin olduğu bölgenin etrafının kapatılmasıyla, onların iç kısma geçmesine engel olacaktır.

12 ile 22 mm gözenekler şeklinde tasarlanmış olan Kastamonu güvenlik filesi sistemleri, en küçük kuşların bile içinden geçemeyeceği bir aralığa sahiptir. UV korumalı polyamid iplerle örülmüş olan filelerimiz, güneşin zararlı ışınlarına dayanıklı aynı zamanda zorlu hava koşullarıyla mücadele edebilecek sağlamlığa sahiptir. Bahçelerinizin ve depo alanlarınızın kuş istilasından arınması için bizimle iletişime geçerek, kuşkonmaz file hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İnşaat Güvenlik Filesi

İş güvenliği ve sağlığı açısından son derece önemli olan inşaat güvenlik filesi, inşa edilen yapının iç kısımlarına ve dış cephe kısımlarına montajı yapılan emniyet ağları arasında yer almaktadır. Yapının emekçilerinin korunmasını sağlayacak olan fileler, keşif ekibimizle adresinize gelinerek ölçümler yapılması sonucunda tasarlanmakta, montajı bu şekilde gerçekleştirilmektedir.

Yapının dış mekanının yüksekliğine göre paralel ya da dikey şekilde montajı yapılacak olan Kastamonu güvenlik filesi sistemleri, 7 metreden yüksek olan kısımlarda düşme ve yaralanma durumlarını tamamen ortadan kaldıracaktır. UV koruması ile zorlu hava koşullarına ve güneş ışına dayanıklı olan inşaat güvenlik filesi, kuvvetli bir tutuş özelliğine sahiptir.

Kastamonu balkon filesi 

Küçük çocuklarınızın ve evcil hayvanlarınızın düşme olasılığını ortadan kaldıracak olan balkon koruma filesi, düşme tehlikesini tamamen ortadan kaldıracaktır. Balkonunuzun tırabzanlarının alçak olması durumunda file boylu boyunca balkonun kapatılmasını sağlayacak, 22 mm gözeneklerle çocukların tırmanmasına da engel olunacaktır. İstediğiniz renk seçenekleriyle balkon filesi ürünlerimiz, balkonunuzun estetik görünmesini de sağlayacaktır.

Paylaş