Kayseri İnşaat Güvenlik Ağı

İnşaat güvenlik ağı, yüksek yapıtlarda ve binalarda güvenlik çok önemlidir. Kaza ve düşme gibi sebepleri engelleyecek pek çözüm yoktur. İnşaat kullanılan ortamda kaza ve yaralanma riskini neredeyse sıfıra düşürmektedir. Kayseri bölgelerine hizmet veren firmamız bu konuda profesyonel kadrosu ile dilediğiniz yere İnşaat Güvenlik Ağı hizmetini uygulayarak sizlerin can güvenliğinizi korumaktadır. 

Kayseri İnşaat Güvenlik Ağı - 0530 340 89 00

Kayseri bölgesinde ki okullarımızda, hastanelerimizde, işyerlerimizde, hatta konutlarımızda tüm merdiven boşluk alanlarının bulunduğu yerlerde yaşanabilecek tehlikelere karşı, özel olarak imal edilen merdiven fileleri ile boşluğu kapatma çalışmaları başladı. Özellikle okullarda İnşaat Güvenlik Ağı veya güvenlik ağı ile çalışmalarda iş sağlığı ve güvenliği zorunlu tutulması merdiven boşluk kapama filesinin önemini bir kez daha vurgulamıştır. İnşaat Güvenlik Ağı, bireysel ve toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı koruma sağlarken insanların hareketlerini kısıtlamadan merdivenlerde daha rahat ve güvenli olmalarına olanak sağlar. 

İş kazalarının önüne geçebiliriz

Kayseri İnşaat güvenlik ağı hizmeti veren firmamız sadece file satışı değil aynı zamanda birçok ilimizdede file montajı hizmeti vermekteyiz. Firmamız güvenlik filesi konusunda eğitimli tecrübeli uzman montaj ekibimizle her türlü file montajı kurulumu yapmaktadır. İnşaat Güvenlik Ağı kayseri denilince akla gelen uzman güvenlik filesi firmamız sizlere en güvenli hizmeti vermektedir. 

İNŞAAT FİLESİ ÖZELLİKLERİ 

Çalışma ve Sosyal güvenlik bakanlığının uygun gördüğü ve TS EN 1263-1 standartlarına uygun güvenlik filesi kullanılmalıdır. File göz aralıkları 10x10 cm ve kalınlıkta 6 mm olması gerekir. 7 mt yükseklikten 100 kg ma dayanık olması ve mümkünse düğümsüz ağlar tercih edilmeli. File etrafı urganlı olmalı. 

İKİNCİ EL İNŞAAT GÜVENLİK AĞI

Ülkemizde yaygın hale gelen inşaat filesi, insanların hayatını kurtarmaya devam ediyor.Her nekadar sıfır ürün tercih edilse de firmamız ikinci el güvenlik ağı alım ve satım yapmaktadır. Özellikle kayseri de 2.el güvenlik ağı hizmeti vermekteyiz.

İnşaatGüvenlik Ağı fiyatları 

Kayseri bölgesinde yaşıyor ve sizlerde bulunduğunuz ortamdaki kişilerin güvenliğini istiyorsanız İnşaat Güvenlik Ağı hizmetleri için tarafımıza başvuru yapabilirsiniz. İletişim sayfamızdan bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Çok ekonomik ve sağlam bir sistemdir. Kullanıcılarına rahatlık ve hızlı kurulum imkanı sağlar. 

MAKİNA ÖRGÜSÜ FİLE

Güvenlik ağlarında kullanılan çeşitli fileler mevcuttur. Düğümlü ağ ve makina örgüsü fileler kullanılmaktadır. Makina örgüsü baklava desenli ve kare kesim filelerdir.

 

Paylaş