KORUMA FİLESİ

Kayseri file bölgesinde ki okullarımızda, hastanelerimizde, işyerlerimizde, hatta konutlarımızda tüm merdiven boşluk alanlarının bulunduğu yerlerde yaşanabilecek tehlikelere karşı, özel olarak imal edilen merdiven fileleri ile boşluğu kapatma çalışmaları başladı. Özellikle okullarda kayseri güvenlik filesi veya balkon ağı ile çalışmalarda iş sağlığı ve güvenliği zorunlu tutulması merdiven boşluk kapama filesinin önemini bir kez daha vurgulamıştır. Koruma Filesi, bireysel ve toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı koruma sağlarken insanların hareketlerini kısıtlamadan merdivenlerde daha rahat ve güvenli olmalarına olanak sağlar. 

Kayseri file imalatı 

Kayseri file imalatı yapan firmamız sadece file satışı değil aynı zamanda güvenlik ağı montajıda yapmaktadır. Uzman güvenlik filesi filesi olarak hertürlü file çeşidi ve renk seçenekleri ile uzman ekibimizle sağlam ve kaliteli güvenlik filesi montajı yapmaktayız. 

Koruma Filesi 

Koruma fileleri uygulanacak alanlara göre belirlenir ve montajı yapılır. File göz aralıkları 2 cm den başlar 30 cm ye kadar büyür. Göz arası dar fileler genellikle balkonlarda kullanılır. İnşaat alanlarında ise 10 cm lik file tercih edilmektedir. Filelerin kalınlıkları ise yine tercihe göre yada kullanılacak alana göre belirlenir.

KAYSERİ GÜVENLİK AĞI İMALATI

 

İç mekan filesi 

Fileler her alanda kullanıldığı gibi iç makanlarda yani ev, apartman, lokanta, kreş, İşyeri gibi birçok alanda da kullanılmaktadır. İster güvenlik amacıyla ister görsel dekoratif amaçlı kullanılan filelerin kurulumuda oldukça basittir. İç makan filesi fiyatları kullanım amacına göre değişmektedir. 

 

TALAS BALKON FİLESİ 

TALAS GÜVENLİK FİLESİ SATIŞ VE MONTAJ SİSTEMLERİ

 

Pınarbaşı balkon güvenlik filesi ve kuş önleme filesi satış,montaj ve destek.

 

Paylaş