KUŞ ÖNLEME SİSTEMLERİ

İşyerleri, imalathane ve özellikle fabrika tavan aralarına yuva yapan kuşlar için kullanılan dar göz aralıkları uzun ömürlü ağlara kuş filesi denir.  Kuşlar doğası gereği delikli ve dar alanlara yuva yapar bu sebeple fabrika çatı araları onlar için vazgeçilmez bir yaşam alanıdır. Fakat amalathaneye vermiş oldukları sıkıntılar oldukça zararlıdır. 

KUŞLARA ZARAR VERMEDEN KOVMA

Tabiyatları gereği yuva yapmak için seçtikleri ortam bizler için sorun oluşturmaktadır. Onlar zarar vermeden kovmak için kuş önleme filesi kullanılabilir. %100 çözüm olan bu sistem sayesinde kuşlar konamaz ve yuva yapamaz. Fileye çarpan kuş zarar görmez. Bu anlamda kuş filesi çok ideal bir üründür.

KUŞ TELİ

Çatı araları ve tavan aralarında bulunan boşluklara kuşların konmasını ve yuva yapmaması için tasarlanmış ürüne kuş teli denir. Bu ürün sayesinde kuşlar kovulur.

Güneşin yıpratıcı etkisine karşı U.V. korumalı formüle sahiptir orijinal granülden üretilmiştir

Tüm hava Koşullarına dayanıklıdır -50 ile +130 °C arasındaki tüm hava şartlarında deforme olmaz, özelliğini kaybetmez, kullanım ömrü azalmaz.  

Plastik Kuş konmaz diken Kuşlara hiçbir zarar vermez Ucu Küttür.

KUŞ KONMAZ 

Plastik Kuş kovucu ürünümüzde 50 cm.de 32 iki adeti yani bir metresinde 64 adet takviye edilmiş yapıda polikarbon plastik diken mevcuttur.

Plastik kuşkonmaz ürün, Taban ve dikenler özel dizayn takviye edilerek mukavemeti arttırılmış tamamen Şeffaf UV dayanımlı Polikarbon plastikten mamuldür. Plastik kuşkonmaz Ürünümüz Piyasa muadili görünen ürünlerin en mükemmelidir, şeffaflık ve ürün ARG tasarımı ile görsel ve dekoratif görünümü öne çıkmaktadır.

Fabrika tavanı kuş filesi

Fabrika tavanlarında ki demir ve konuların arasına sürekli giren ve yuva yapan kuşlar imalata ve çalışan personele zarar verebilmektedir. Bunu önlemenin en ekonomik, hızlı ve kalıcı yolu kuş filesi çekerek gitmelerini engellemektir. Konamayan kuşlar kısa bir süre sonra fabrikayı terk ederler.

Kayseri kuş konmaz teli

Plastik yapısı sayesinde kuşlar zarar görmez. Kayseri kuş engelleme teli uygulanan alanlarda çirkinlik yaratmaz. Doğru şekilde montaj yapılırsa yıllarca düşme ve kopma yapmaz. En önemlisi kuşların konmasını engeller.

 

Paylaş