Evimizin sevimli dostları olan kediler, çok hareketli olmalarıyla dikkat çeken hayvanlardır. Her ne kadar dört ayaküstüne düştükleri bilinse de, hiç kimse sahip olduğu kedinin yüksek katlı bir binadan aşağıya düşmesini istemez. Böyle şeylerin önüne geçmek ise çok zor bir durum değil. Çünkü kedi filesi olarak bilinen ve özel materyalden üretilmiş olan ürün; bunun önüne geçme konusunda son derece başarılı. 

 

Kedi Filesi Ne İşe Yarar?

 

Kedi filesi, evlerde beslenen evcil hayvanların balkondan sarkmasını ya da aşağıya düşmesini önlemek için üretilmiştir. Hem hareketli hem de çok yüksek yerlere bile zıplama özelliğine sahip olan kediler, özellikle yüksek katlı evlerde büyük risk altınadır. Çünkü balkona çıkmayı seven bu hayvanlar, istemeyerek de olsa aşağıya düşebilir. Balkonda yer alan korkuluklar, onları tam anlamıyla korumaz. Bundan dolayı kedi filesi en mantıklı çözüm yolu olarak dikkat çeker. Değişik göz aralıkları üzerinden üretimi, firmamız tarafından başarılı şekilde yapılır.

 

Kedi Filesi Nasıl Özelliklere Sahiptir?

 

En dayanıklı ve uzun ömürlü malzeme olarak bilinen Polyamid kullanılarak üretim gerçekleştirilir. Kedi filesi standartları yoktur. Çünkü burada iki farklı kriter karşımıza çıkar. Bunlardan birisi filenin geçirileceği alandır. Büyüklüğü, yani eni ve boyu dikkate alınarak üretim gerçekleştirilir. Ayrıca kedi türüne göre de tasarım yapılır. Örneğin yavru kedilerin düşmemesi için daha küçük göz aralıklarına göre fileler üretilir. Kedi filesi balkon ve teras gibi alanlarda kullanılacağı için havayla temas eder. Buna rağmen dayanıklılığından bir ödün vermez. Yağmur ve kar gibi durumlarda da tercih edilmesi, uzun yıllarca kullanılması en dikkat çekici yanlarından birisidir.

 

Kedi Filesi Nasıl Monte Edilir?

 

Kayseri kedi koruma filesi olarak hizmet veren firmamız çeşitli fileler ile uygulamalar yapmaktadır.Genellikle göz aralıkları 2x2 cm, kalınlık ise 2 mm olan fileler tercih edilmektedir.Bu filenin hem ekonomik hemde görsel açıdan güzel durması daha çok tercih edilmesindeki sebeptir.Balkona kedi filesi germe işleminde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır.bunlardan en önemlisi filenin kenarında kedinin geçebileceği bir boşluk bırakılmamasıdır.filenin sağlam ve uzun ömürlü olanı tercih edilmelidir.

Son Derece Uygun Fiyatlar

 

Kedi filesi ücretleri değişiyor. Kalite ve deneyimi birleştiren firmamızın bu konuda çok yüksek fiyatları kesinlikle söz konusu değil. Diğer işletmelerle kıyasladığınız vakit bunu rahat bir biçimde görebilirsiniz. Hem hızlı hem de seri bir biçimde üretim yaparak beklentilerinizi çok iyi şekilde karşılamaktayız. Bunun yanı sıra kedi filesinin uygulama alanı her daim göz önünde bulundurularak fiyatlar buna göre belirlenir. Büyük ya da küçük bir alana uygulanacak filenin ücreti doğal olarak aynı değildir.

 

Uzun Yıllar Kullanılabilir

 

Balkon filesi, Sektörün en deneyimi firmaları içinde yer aldığımız için uzun senelerin getirmiş olduğu kaliteyi koruma konusunda çok başarılıyor. Kedi koruma ağı gibi oldukça ciddiyet isteyen ve güvenli bir biçimde tasarlanması gereken ürünü, farklı ölçülere göre kısa bir zaman dilimi içinde tamamlıyoruz. Özellikle müşterilerimizin değişik boyutlar talep etmesi durumunda ona göre hareket etmekteyiz. Polyamid malzemeden üretilen fileler, TS EN 1263/1 standartlarına tamamen uygundur. 

 

Paylaş