KEDİ FİLESİ NEDİR? 

Kedi Güvenlik filesi birçok alanda kullanıldığı gibi evcil hayvanları koruma amaçlıda kullanılır. Evcil hayvanlarımızı korumak, onların zarar görmemesi için çok büyük bir öneme sahiptir. Güvenlik filesinin esnek ve sağlam olması hayvanlarımızın hiç zarar görmeden onları korumamızda büyük önem taşır. Kedi, köpek,tavşan, kuş, gibi evcil hayvanlarımızın güvenliğini sağlar.

KEDİ BALKON FİLESİ

Yüksek katlı binalarda balkonlarımızın açık olması kediler için bürük risk taşımaktadır. Kedilerin aşağı atlaması yaralanma vaya ölümle sonuçlanmaktadır. 

Kedi güvenliği için balkon takılacak filenin yavru bir kedinin gecemeyeceği göz aralıklarla yani enfazla 4*4 cm olmalıdır. Genellikle tercih edilen göz aralığı 2*2 cm dir. Göz aralıkları 2*2 cm olan bir filenin Kalınlık ise en az 1 mm olmalıdır. Çünkü hava şartlarına karşı dayanıklı ve mukavemet li olması gerekir. Kedi filesi sadece kedinizi korumakla kalmaz dışarıdan kuşlarında girmesini engeller. 

Balkon kedi filesi takıldıktan sonra içiniz rahat olur.

Firmamız profosyonel kedi filesi satış ve montajı yapmaktadır. 

KEDİ FİLESİ SAĞLAM OLURMU?

Kedi filesi iplikten imal edildiği için hem estetik hemde esnek olur. Kediler hızla koşarak çarpma yapabilirler. Bu durumda yara almazlar. Kedilerin tırnakları fileye zarar vermez. Polyester ve naylon bazlı iplik olduğu için çok sağlamdır. Güneşe ve hava şartlarına karşı dayanıklı bir üründür.

SAĞLAM VE UYGUN FİYAT 

Kedi filesi ücretleri değişiyor. Kalite ve deneyimi birleştiren firmamızın bu konuda çok yüksek fiyatları kesinlikle söz konusu değil. Diğer işletmelerle kıyasladığınız vakit bunu rahat bir biçimde görebilirsiniz. Hem hızlı hem de seri bir biçimde üretim yaparak beklentilerinizi çok iyi şekilde karşılamaktayız. Bunun yanı sıra kedi filesinin uygulama alanı her daim göz önünde bulundurularak fiyatlar buna göre belirlenir. Büyük ya da küçük bir alana uygulanacak filenin ücreti doğal olarak aynı değildir.

KAYSERİ BALKON FİLESİ

Birçok alanda kullanılan güvenlik filesi evcil hayvanlarımızın yüksekten düşmelerini engellemek içinde balkon kedi filesi olarakda kullanılmaktadır. Filenin göz aralıklarının dar olması gerekir. Sağlam ve uzun ömürlü olması tercih edilmesindeki en büyük sebebidir. Kayseri balkon filesi hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BALKON VE PENCERE FİLE KAPAMA

Kedilerin yüksekten düşmemeleri için pencere ve balkonlara güvenlik olarak file çekilir. Kedi güvenlik filesi sağlam ve uzun ömürlüdür. 2cm ve 4 cm göz aralıkları olan filelerden kedi geçemez. Güneşe ve yağmura dayanıklıdır.

KEDİ PENCERE FİLESİ

Evi havalandırmak için açılan pencere kediler için büyük bir tehlikeye neden olmaktadır. Balkonlarda kullanılan güvenlik filesi aynı zamanda pencerelerde de güvenlik için kullanılmaktadır. Maliyeti uygun, pratik ve uzun ömürlüdür.

KEDİ PENCERE GÜVENLİK FİLESİ

Kedi bolkon ve pencere koruma sistemleri

Kedi koruma ağı

Paylaş