KIRŞEHİR MERDİVEN GÜVENLİK AĞI

İnşaatlarda çalışan işçilerin can güvenliğinin korunması için önemli bir sistem olan güvenlik filesi, aynı zamanda çocukların ve çalışan personelin de korunması için kullanılan güvenlik sistemleridir.

Özellikle yüksek binalarda yaşayan çocuklu ailelerin, çocuklarını güvence altına almak için kullanılan bu sistemler, aynı zamanda kedilerin düşmemesi için de kullanılmaktadır. Kullanım alanları oldukça geniş olan bu sistem, stadyumlarda, evlerde, okullarda, kurumlarda, merdiven boşluklarında, havuzlarda, pencere ve balkonlarda, inşaat bölgelerinde, asansör boşluklarında, halı sahalarda, raf koruma sistemlerinde de sıklıkla kullanılmaktadır.

Balkon Filesi Neden Kullanılır?

Güvenlik filesi olarak adlandırılan balkon filesi, farklı amaçlarla birçok alanda kullanılmaktadır. İlk olarak çocukların güvenliği için koruma ağı olarak kullanılan balkon fileleri, aynı zamanda evcil hayvanların da korunması için kullanılmaktadır.

Balkon fileleri, teraslarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. Göz aralıklarının istenilen özel ebatlara göre ayarlanabildiği balkon filesi, balkon korkuluklarına uygulanabilir. Kırşehir güvenlik filesi, Kırşehir ve çevre illere hizmet veren uzman ekibimiz tarafından üretimi ve montajı yapılarak uygulanan balkon sistemleridir.

Balkon Filesi Özellikleri Nelerdir?

Balkon fileleri çocuklarınızı ve evcil hayvanlarınızı, aşağı düşmekten korurken, aynı zamanda kuşları da balkonunuzdan uzak tutarak, temiz kalmasını sağlamaktadır.

  • Yüksekten düşmeye karşı emniyet kemeridir.
  • Özel göz aralığı ile uygulanabilir.
  • %100 naylon ve polymid ipten üretilmektedir.
  • Bağlantı ekipmanları TS EN 1263/1 standartlarına uygundur.

Kırşehir güvenlik filesi, sadece koruma amaçlı değil aynı zamanda balkonlarınıza şık bir dekorasyon olarak da kullanılabilen balkon fileleri, kötü hava şartlarına ve darbelere dayanıklı sistemlerdir.

İnşaat Güvenlik Ağı Nasıl Oluşturulur?

İnşaat işçilerinin her zaman yüksekte çalışırken, en üst düzeyde koruma altında çalışmaları gereklidir. Bu yüzden standartlara uygun, test edilmiş inşaat güvenlik ağının kurulması önemlidir.

İnşaat güvenlik ağı, inşaat bölgesindeki her insanı korumak amaçlı uygulanmaktadır. Yüksekte çalışan işçiler yanında, inşaat sahasında aşağıda bulunan kişileri de düşen herhangi bir şeye karşı koruma amaçlı kullanılmaktadır.

60x40 ve 2.5 milim kalınlıkta ve 4-6 mm uzunluğunda profil borularla uygulama gerçekleştirilir. Profil borular, alt kata çelik gömlekli dübeller yardımıyla montajlanır. 10 mm’lik polyester halatlar yardımıyla düğümlü ya da düğümsüz olarak kullanılacak naylon ve polymid iplerden üretilen fileler, profillere montajlanarak, boru ayakları sabitlendikten sonra, inşaat güvenlik ağı oluşturulmuş olur.

Boşluk Kapama Fileleri Nerelerde Kullanılır?

Kırşehir ve çevre illerinde kaliteli ve profesyonel hizmet ile Kırşehir güvenlik filesi sistemleri, boşluk kapama işlemlerinde de kullanılmaktadır. Okullarda ve apartmanlarda, kurumlarda, merdiven boşluklarının bulunduğu yerlerde, çocukların ya da çalışanların düşmemesi için uygulanan bir sistemdir. Özellikle okullarda teneffüs zamanında çocukların ani çıkışlarına karşılık, toplu düşmeleri de engellemek için kullanılmaktadır.

Pencere Fileleri İçin Ne Kullanılır?

Pencere fileleri, küçük çocuklu ailelerin çocuklarını korumaları amaçlı kullanılan sistemlerdir. Kırşehir ve çevre illerinde Kırşehir Merdiven filesi satışı ve montajı gerçekleştiren firmamız, uygun fiyat aralıklarında kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaktadır.

Pencere fileleri, 10x10 göz aralığına ve 6mm ip kalınlığına sahip ürünlerdir. Pencerenin ebatlarına göre üretilerek, ürün profesyonel ekibimiz sayesinde montajı gerçekleştirilerek, müşteriye teslim edilmektedir.

Pencere fileleri sadece evlerde değil; okullarda, kreş ve anaokullarında, hastanelerde, apartmanlarda da kullanılan profesyonel sistemlerdir.

Okul Filesi Özellikleri Nelerdir?

Okullar, çocukların güvenliğinin sağlanması gereken en önemli kurumlardır. Burada okuyan öğrencilerin güvenliğinin sağlanması için okul filesi kullanılabilir. Özel üretim olan okul filesi Kırşehir güvenlik filesi uzman ekibi ile montajı sağlanabilir.

Okul filesi hammaddesi polymidden üretilmektedir. Okul filesi ihtiyaca göre 12mm, 40 mm ya da 100mm göz aralıklarına sahiptir. Okullarda kullanılacak alanlara göre bu ebatlar ve ip kalınlıkları değişkenlik göstermektedir.

Kuş Filesi Neden Gereklidir?

Kuş koruma ağları olarak da bilinen kuş filesi, farklı alanlarda kullanım özelliği sunmaktadır. Kırşehir ve çevre illerine hizmet veren Uzman Güvenlik Filesi firmamızın Kırşehir kuş filesi ürünleri, kuşların girmesi istenmeyen alanlara uygulanabilir.

Bunun yanında havaalanları, özel bahçeler, teraslar, balkonlar, tarım alanları gibi birçok alana uygulanabilir. Kuşların girmesinin istenmediği alanlara rahatlıkla kurulabilen ürünler, istenilen ebatlarda üretilebilmektedir.

Rüzgâra karşı esneme yapmayan ve uzun süreli kullanım olanağı sağlayan kuş filesi ürünlerimiz, uygun fiyatlarıyla da müşterilerimizi memnun etmektedir. Göz aralığı, en ufak kuşun bile giremeyeceği kadar küçük yapılan kuş fileleri, hafif bir ürün olduğundan ağırlık yapmaz.

 

 

 

 

Paylaş