Güvenlik Filesi nedir 

Güvenlik filesi, sıklıkla yaşanılan iş kazaları ve özellikle yüksekten düşmede ölümlü kazaların önüne geçmekmek için tasarlanmış bir güvenlik sistemidir. 

Yüksek yapıtlarda ve binalarda güvenlik çok önemlidir. Kaza ve düşme gibi sebepleri engelleyecek pek çözüm yoktur. Fakat bu konuda Güvenlik Filesi hizmetlerini kullandığınız takdirde Güvenlik Filesi hizmetinin kurulumunu gerçekleştirdiğiniz ortamda kaza ve yaralanma riskini neredeyse sıfıra düşürmektedir. Kırşehir bölgelerine hizmet veren firmamız bu konuda profesyonel kadrosu ile dilediğiniz yere Güvenlik Filesi hizmetini uygulayarak sizlerin can güvenliğinizi korumaktadır. Güvenlik Filesi hizmetlerinde önemli olan kullanılan malzemeler ve işçiliktir. 

GÜVENLİK AĞI FİYATLARI NE KADAR? 

Güvenlik ağı fiyatları kullanılan alana ve taşıma kapasitesine göre değişebilir.Filenin göz aralıkları, abatları, Kalınlık ları ve renk filenin fiyatını belirlemektedir. Filenin özellikleri yanı sıra montaj hizmeti almakda fiyatı etkilemektedir. 

Kırşehir Güvenlik Filesi - 0530 340 89 00

Güvenlik filesi Kırşehir bölgesinde ki okullarımızda, hastanelerimizde, işyerlerimizde, hatta konutlarımızda tüm merdiven boşluk alanlarının bulunduğu yerlerde yaşanabilecek tehlikelere karşı, özel olarak imal edilen merdiven fileleri ile boşluğu kapatma çalışmaları başladı. Özellikle okullarda Güvenlik Filesi veya güvenlik ağı ile çalışmalarda iş sağlığı ve güvenliği zorunlu tutulması merdiven boşluk kapama filesinin önemini bir kez daha vurgulamıştır. Güvenlik Filesi, bireysel ve toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı koruma sağlarken insanların hareketlerini kısıtlamadan merdivenlerde daha rahat ve güvenli olmalarına olanak sağlar. 

Güvenlik Filesi 

Kırşehir bölgesinde yaşıyor ve sizlerde bulunduğunuz ortamdaki kişilerin güvenliğini istiyorsanız Güvenlik Filesi hizmetleri için tarafımıza başvuru yapabilirsiniz. İletişim sayfamızdan bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bilgileri ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Apartman merdiven filesi

Kırşehir merdiven filesi hizmeti veren firmamız müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Profesyonel montaj ekibimizle en uygun fiyatlarla müşterilerimize yardımcıo olmaktayız.

 

Paylaş