KÜTAHYA GÜVENLİK FİLESİ UYGULAMASI

Güvenlik filesi, yere mesafesi olan ve düşmeyle olası yaralanmalara yol açabilecek yükseklikte çalışan işçiler için temin edilen önlemdir. Güvenlik filesi pahalı bir ürün değildir, işçiyi olası kazalardan korur. Maliyeti uygun ve montajı hızlıdır. 

Tercih edilmesindeki en büyük etkenler saglam, üzün ömürlü ve ekonomik bir üründür olmasıdır. 

FİLE MONTAJI NASIL YAPILIR? 

Kütahya güvenlik ağı başka uygulamalar gibi işçinin çalışma alanını kısıtlamaz ve rahat bir ortam sağlar. Bu sayede işçinin verimi artar ve iş hızlanır.

İşçinin kendini güvenli hissetmesini sağlar, çevresine ve kendisine gelebilecek zararlardan korur.

Doğru kurulmuş güvenlik filesi, işçinin başına kötü bir şey gelmesini engeller.

Maliyeti uygun ve kurulumu basittir.

KÜTAHYA KUŞ ÖNLEME FİLESİ

Kütahya kuş filesi birçok farklı mekanda ve kurumda kullanılan özel bir ürün olarak dikkat çekmiyor. Bunun iki değişik amaca hizmet ettiğini hemen ifade etmek lazım. Bunlardan birisi kuşların girmesinin, belli faaliyetler açısından tehlike arz ettiği alanlardır. Aynı zamanda file, kuşların zarar görmesini engellemek için de tercih edilebilir. Bundan dolayı işlevsel ve her türlü amaca uygun olan bir ürün şeklinde karşımıza çıkıyor.

KÜTAHYA İNŞAAT GÜVENLİK AĞI 

Çok uzun yıllardan beri dünyanın farklı yerlerinde kullanılan bir sistem. Türkiye’de iş güvenliği uygulamalarının öne çıkmasının ardından artık bizde de bir zorunluluk haline gelmiş durumda. Özellikle Kütahya inşaat filesi yüksek katlı olarak bilinen apartmanların inşaatı sırasında çalışan kişilerin, aşağıya düşmemesi için tercih edilmesi gerekiyor. Bu şekilde ölümü kazaların önüne geçmek mümkündür.

KÜTAHYA HALI SAHA FİLESİ VE TAVAN FİLESİ SATIŞ, MONTAJ VE TEKNİK DESTEK HİZMETİMİZ MEVCUTTUR.

 

 

Paylaş