KEDİ FİLESİ NE İŞE YARAR

Güvenlik filesi birçok alanda kullanıldığı gibi evcil hayvanları koruma amaçlıda kullanılır. Evcil hayvanlarımızı korumak, onların zarar görmemesi için çok büyük bir öneme sahiptir. Güvenlik filesinin esnek ve sağlam olması hayvanlarımızın hiç zarar görmeden onları korumamızda büyük önem taşır. Kedi, köpek,tavşan, kuş, gibi evcil hayvanlarımızın güvenliğini sağlar.

KEDİ BALKON FİLESİ

Yüksek katlı binalarda balkonlarımızın açık olması kediler için bürük risk taşımaktadır. Kedilerin aşağı atlaması yaralanma vaya ölümle sonuçlanmaktadır. 

Kedi güvenliği için balkon takılacak filenin yavru bir kedinin gecemeyeceği göz aralıklarla yani enfazla 4*4 cm olmalıdır. Genellikle tercih edilen göz aralığı 2*2 cm dir. Göz aralıkları 2*2 cm olan bir filenin Kalınlık ise en az 1 mm olmalıdır. Çünkü hava şartlarına karşı dayanıklı ve mukavemet li olması gerekir. Kedi filesi sadece kedinizi korumakla kalmaz dışarıdan kuşlarında girmesini engeller. 

Balkon kedi filesi takıldıktan sonra içiniz rahat olur.

 

Firmamız profosyonel kedi filesi satış ve montajı yapmaktadır. 

SAĞLAM VE UYGUN FİYAT 

Kedi filesi Malatya ücretleri değişiyor. Kalite ve deneyimi birleştiren firmamızın bu konuda çok yüksek fiyatları kesinlikle söz konusu değil. Diğer işletmelerle kıyasladığınız vakit bunu rahat bir biçimde görebilirsiniz. Hem hızlı hem de seri bir biçimde üretim yaparak beklentilerinizi çok iyi şekilde karşılamaktayız. Bunun yanı sıra kedi filesinin uygulama alanı her daim göz önünde bulundurularak fiyatlar buna göre belirlenir. Büyük ya da küçük bir alana uygulanacak filenin ücreti doğal olarak aynı değildir.


KEDİ BALKON FİLESİ

Birçok alanda kullanılan Malatya kedi filesi evcil hayvanlarımızın yüksekten düşmelerini engellemek içinde balkon kedi filesi olarakda kullanılmaktadır. Filenin göz aralıklarının dar olması gerekir. Sağlam ve uzun ömürlü olması tercih edilmesindeki en büyük sebebidir. Balkon filesi hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz

Paylaş