MANİSA GÜVENLİK FİLESİ 

Manisa Güvenlik filesi, İş kazalarını önlemek amaçlı ile çeşitli alanlarda kullanılan maliyeti uygun ve sağlıklı bir üründür. İplikten imal edilmesi ve esnek bir yapıya sahip olması tercih edilmesindeki en büyük sebebidir. Tedbir kapsamında sağlam olması tercih edilen aynı zamanda görsel acıdan daha estetik duran bir sistemdir. Yüksekten düşmelere karşı büyük bir önlem ve öneme sahiptir. Can güvenliği için beklentileri fazlası ile karşılamaktadır.

GUVENLİK AĞI İMALATİ

 

GÜVENLİK FİLESİ NE KADAR SAĞLAM?

File, Çalışma ve Sosyal güvenlik bakanlığının uygun gördüğü ve TS EN 1263-1 standartlarına uygun olması gerekmektedir. Manisa güvenlik filesi düğümlü ve düğümsüz ağ olarak iki çeşittir. Genellikle düğümsüz ağ tercih edilir.

Esnek ve sağlam olmasının yanı sıra montajıda kolayıdır. Güvenlik filesi,yüksekten düşmede kazalarını ciddi oranda azaltır. İnşaatlarda, merdivenlerde, galeri boşluklarında, balkonda, raflarda vb bir çok alanda kullanılır. File göz aralıkları istenilen ölçülerde ve kalınlıkta ayarlanabilir.

GÜVENLİK FİLESİ GÜVENİLİRMİ?

Yapılacak işe, kullanılacak yer ve alana göre filenin özelliği değişir. Filenin taşıma kapasitesine göre bir bağlantı ve sabitleme gerektirir. Güvenlik ağı kurulumunda standartlara uygun olarak yapılan bir montaj çok daha faydalı olacaktır. Kullanılan ekipmanlar yine Yönetmenliğe uygun ve sağlam olmalıdır. 

GÜVENLİK AĞI ÇEŞİTLERİ 

Manisa İnşaat güvenlik ağı 

İnşaat dış cephe filesi 

Manisa Kuş filesi 

Kedi filesi 

Dekoratif file 

Balkon filesi 

Saha filesi 

Raf emniyet filesi 

Galeri boşluğu filesi 

Merdiven filesi 

İNŞAAT GÜVENLİK AĞI 

Manisa İnşaat güvenlik ağı, çok uzun yıllardan beri dünyanın farklı yerlerinde kullanılan bir sistem. Türkiye’de iş güvenliği uygulamalarının öne çıkmasının ardından artık bizde de bir zorunluluk haline gelmiş durumda. Özellikle yüksek katlı olarak bilinen apartmanların inşaatı sırasında çalışan kişilerin, aşağıya düşmemesi için tercih edilmesi gerekiyor. Bu şekilde ölümü kazaların önüne geçmek mümkündür.

GÜVENLİK AĞI NE İŞE YARAR? 

İnşaat güvenlik ağı, apartman ya da benzeri meskenlerin yapımı sırasında kullanılan, birden fazla avantaj sağlayan bir üründür. Bu noktada iki farklı temel işlevi söz konusudur. Bunlardan ilki çalışanların hayatını korumasıdır. Çünkü inşaatlar genel olarak tehlikeye, kazalara, düşmelere açık olan yerlerdir. Burada görev yapan işçiler, farklı nedenlerden dolayı dengelerini kaybederek aşağıya düşebilirler. Güvenlik ağı ise bunu tamamen engellemek için özel olarak üretilmiştir.

Güvenlik ağının başka bir işlevi daha söz konusu. O da inşaat çevresinden geçen insan ve araçların korunması olarak karşımıza çıkmakta. İnşaat sırasında tuğla, kiremit, tahta, demir parçası ya da benzeri bir materyalin aşağıya düşmesi, telafisi zor olan birçok olumsuzluğa neden olabilir. İşte bunu engelleyebilmek için inşaat güvenlik ağı tasarlanmışır.

GÜVENLİK AĞININ ÖZELLİKLERİ 

Manisa İnşaat güvenlik ağı, Çalışma ve Sosyal Bakanlığı tarafından belirlenmiş olan standartlara göre üretilir. Buna göre ürünlerimizin tümü belli testlerden geçirilmiştir. Özellikle aynı anda birden fazla kişi ya da ağır materyalin düşme durumlarına karşı dayanıklılığı kanıtlanmıştır.

Ürünün kullanım ve montajı ise çok zor değil. Bunu firma olarak gerçekleştirmekteyiz. İlk olarak tehlike oluşturabilecek tüm bölümler belirlenir. Bunun ardından demir ya da bunun gibi çok dayanıklı malzemeden, taşıma gücü yüksek yapı alanlarına bir sabitleme gerçekleştirilir. Hemen ardından ise file, demir direklerin arasına başarılı olarak gerilir. Böylelikle kullanıma hazırdır. Burada dikkat edilmesi gereken temel şey ise sabitlenecek olan alandır. Buranın mutlaka çok dayanıklı olması şarttır. 

İnşaat güvenlik ağı fiyatları talep edilen ölçülere göre farklı fiyatlar üzerinden ücretlendirilmiştir. Polyamid malzemenin tercih edildiği ağların parasal olarak karşılığı çok fazla değildir. Hem dayanıklı hem de çok kaliteli olan file ne kadar büyük ve geniş çaplı olursa, talep edilen ücret de o kadar fazladır.

GÜVENLİK AĞI MONTAJI NASIL YAPILIR? 

Manisa güvenlik filesi kullanımının mecburi bir durum olmasından dolayı, montaj yapılması için uzman bir ekip gerekmektedir. Montaj için hemen bizimle iletişime geçebilir ve istediğiniz ölçülerde bir ürünün sahibi olabilirsiniz. Vereceğiniz en, boy ve göz aralığı tarafımızdan dikkate alınır ve bunun hemen ardından hemen üretime geçilir. Bu sayede dayanıklılık artar. Bir insanın fileye düşmesi durumunda bile hiçbir şekilde kopma, yırtılma, bozulma gibi haller söz konusu değildir. Üstelik TS EN 1263/1 standartları baz alınır.

MANİSA MERDİVEN GÜVENLİK AĞI

Çocukların güvenliği açısından oldukça önemli bir güvenlik sistemidir. Yüksekten düşme sonucunda ölümlü veya yaralanma gibi olayların önüne geçebilmek için güvenlik filesi hizmeti vermekteyiz. Sizde Manisa da merdiven filesi hizmeti almak istiyorsanız bizimle iletişime geçiniz

MANİSA KEDİ FİLESİ İMALATI

Dayanıklı ve uzun ömürlü 2 cm ve 4 cm standart kedi filesi imalatı ile mukavemetli polyester iplikten imal edilen ekonomik bir üründür. Montajı kolay ve hesaplı kedi filesi çokta estetiktir. İstenilen ebatlarda üretimi yapılmaktadır.

Paylaş