MARDİN FİLE MONTAJ EKİBİMİZ

MARDİN KEDİ GÜVENLİK FİLESİ

Sevimli dostlarımız evcil hayvanlarımızın bizlerle yaşaması onların sorumlulukları ve can güvenliğini sağlamak bizlerin görevidir. Özellikle evlerde pencere ve balkonlardan düşme gibi ölümlü ve yaralanma gibi kötü hadiseleri ortadan kaldırmanın tek yolu güvenlik filesi kullanmaktır. Kediler için koruma filesi kullanmak onların aşağı atlamasını engeller. Mardin kedi filesi hizmeti firmamız tarafından satışı yapılmaktadır.

BALKON KEDİ GÜVENLİK SİSTEMLERİ 

Balkonlar her ne kadar evin en güzel alanı olsada aynı zamanda büyük bir risk ortamında oluşturmaktadır. Çünkü kedilerin iç güdüsel olarak atlamak zıplamak gibi huyları vardır. Balkondan aşağı atlamaları an meselesidir. Fakat kedi filesi kullanmak onların can güvenliğini sağlayan en ideal üründür.

KEDİ GÜVENLİK AĞI FİYATLARI ÇOK CAZİP 

Birçok alanda güvenlik ağları kullanılmakta ve büyük bir güvenlik sağlayan bir güvenlik sistemidir. Esnek ve sağlam olmasının yanı sıra ekonomik bir üründür. M2 olarak satışı ve montaj yapılmaktadır.Balkon takılacak filenin yavru bir kedinin geçemeyeceği göz aralıklarla yani en fazla 4*4 cm olmalıdır. Genellikle tercih edilen göz aralığı 2*2 cm’dir. Göz aralıkları 2*2 cm olan bir filenin Kalınlık ise en az 1 mm olmalıdır. Çünkü hava şartlarına karşı dayanıklı ve mukavemetli olması gerekir. Mersin Kedi Filesi sadece kedinizi korumakla kalmaz dışarıdan kuşlarında girmesini engeller.

BALKONLAR ARTIK ÇOK GÜVENLİ 

Mardin kedi filesi sayesinde oluşabilecek teklikeler ortadan kalkmış olur. File göz aralıkları sık olması kedilerin kafasının sıkışması söz konusu değildir. Sağlam ve uzun ömürlü ipten imal edilmiştir.

MARDİN BALKON FİLESİ

Mardin Balkon filesi genellikle çocuklarin güvenliği için tercih edilmektedir. Bunun yanısıra kedilerin yüksekten düşmesini engellemek amacıyla da kullanılmaktadır. Bu alanlarda güvenlik tedbiri almak olası bir ölümcül kazayı engeller.Kedi filesi fiyat değişiyor. Kalite ve deneyimi birleştiren firmamızın bu konuda çok yüksek fiyatları kesinlikle söz konusu değil. Diğer işletmelerle kıyasladığınız vakit bunu rahat bir biçimde görebilirsiniz. Hem hızlı hem de seri bir biçimde üretim yaparak beklentilerinizi çok iyi şekilde karşılamaktayız. Bunun yanı sıra kedi filesinin uygulama alanı her daim göz önünde bulundurularak fiyatlar buna göre belirlenir. Büyük ya da küçük bir alana uygulanacak filenin ücreti doğal olarak aynı değildir.

 

Paylaş