KEDİ GÜVENLİK FİLESİ

Sevimli dostlarımız evcil hayvanlarımızın bizlerle yaşaması onların sorumlulukları ve can güvenliğini sağlamak bizlerin görevidir. Özellikle evlerde pencere ve balkonlardan düşme gibi ölümlü ve yaralanma gibi kötü hadiseleri ortadan kaldırmanın tek yolu güvenlik filesi kullanmaktır. Kediler için koruma filesi kullanmak onların aşağı atlamasını engeller. Mardin kedi filesi hizmeti firmamız tarafından satışı yapılmaktadır.

BALKON KEDİ GÜVENLİK SİSTEMLERİ 

Balkonlar her ne kadar evin en güzel alanı olsada aynı zamanda büyük bir risk ortamında oluşturmaktadır. Çünkü kedilerin iç güdüsel olarak atlamak zıplamak gibi huyları vardır. Balkondan aşağı atlamaları an meselesidir. Fakat kedi filesi kullanmak onların can güvenliğini sağlayan en ideal üründür.

KEDİ GÜVENLİK AĞI FİYATLARI ÇOK CAZİP 

Birçok alanda güvenlik ağları kullanılmakta ve büyük bir güvenlik sağlayan bir güvenlik sistemidir. Esnek ve sağlam olmasının yanı sıra ekonomik bir üründür. M2 olarak satışı ve montaj yapılmaktadır.

BALKONLAR ARTIK ÇOK GÜVENLİ 

Mardin kedi filesi sayesinde oluşabilecek teklikeler ortadan kalkmış olur. File göz aralıkları sık olması kedilerin kafasının sıkışması söz konusu değildir. Sağlam ve uzun ömürlü ipten imal edilmiştir.

MARDİN KUŞ FİLESİ

Paylaş