Mersin Güvenlik Filesi

İş sağlığı ve güvenliği için kullanılmakta olan güvenlik filesi, 7 metreden yüksek boşlukların kapatılmasında ve aynı zamanda merdiven boşluklarının tehlikesinin giderilmesinde kullanılmaktadır. İşçilerin aktif olarak yüksek yerlerde dolaştığı inşaat alanlarında kullanılmakta olan Mersin güvenlik filesi, UV koruması ve polyamid katkısıyla zorlu hava koşullarına dayanıklı, uzun süre kullanım olanağı verebilecek ürünlerimiz arasında yer almaktadır.

İnşaat Güvenlik Filesi

İşçilerin aktif olarak yüksek alanlarda çalıştığı inşaat sahası, son derece tehlikeli bir çalışma imkanı sunmaktadır. Bunun için kaza durumlarında yaralanmaların yaşanmaması, ölüm riskinin azaltılması gerekmektedir. İş sağlığı ve güvenliği prosedüründe zorunlu tutulmuş olan 7 metre yüksekliklerde emniyet ağlarının kullanılması son derece önemlidir.

İş sahasında iç cephe ve dış cephe kaplama fileleri olarak kullanılmakta olan inşaat fileleri, çalışanların etkin olarak bulunduğu tehlikeli noktalara yerleştirilir % 100 güvenlik sağlanır. Mersin güvenlik filesi, inşaat alanında uzun süre dayanıklı kalabilecek file üretiminde, polyamid ipler kullanarak UV katkısını da zorlu hava koşulları için filelerinde bulundurmaya özen göstermiştir.

Mersin Merdiven Filesi

Mersin merdiven filesi, alçak tırabzanlı merdivenlere ve yüksek katlı binaların merdiven boşluklarına yerleştirilerek, düşme tehlikesini ortadan kaldıracaktır. Bu alanda hizmet vermekte olan firmamız, merdivenlerin iç mekan tasarımlarına göre renkli ve şık fileler üreterek, görüntünün de kötü görünmemesine özen göstermektedir. Mersin merdiven filesi sistemlerimiz, özellikle okul, kolej ve kreş gibi çocukların bulunduğu alanlarda, merdiven boşluklarına paralel şekilde ya da boydan boya yerleştirilerek boşlukla temasın kapatılmasını sağlayacaktır.

12 ile 22 mm aralıkları bulunan gözeneklerle tırmanma ya da file içinden bir şey atma olasılığını da ortadan kaldırarak, şık tasarımlı % 100 güvenlik sağlayan merdiven filesi montajı yaparak, düşme durumlarının yaşanmamasını sağlayacaktır.

Asansör Boşluğu Filesi

Kullanımı durdurulmuş ya da yapım aşamasında olan asansör boşluklarının kapatılması için kullanılan Mersin güvenlik filesi hizmetimiz, renkli ve dikkat çekici kaplama file kullanarak, karanlıkta da boşluğun fark edilmesini sağlayacaktır. Asansör boşluklarının enlem ve boylam olarak kapatılması için özel olarak hazırlanmış olan filelerimiz, iç mekana uygun şekilde tasarlanmaktadır.

Asansör boşluğunun ölçülerine göre ayarlanacak, çürüme ya da yıpranma göstermeyecek olan file ürünlerimiz, uzman güvenlik file ekibimiz tarafından adresinize gelinerek montajı yapılacak ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Bizimle iletişim kurarak, apartman içi boşlukların kapatılmasını sağlayabilirsiniz.

Kuş önleme Filesi

Depo, meyve bahçesi ve fabrika gibi alanların kuş istilasına uğramaması için tasarlanmış olan kuş önleme filesi, kuşlara zarar vermeden korunaklı bir alan oluşturulmasını sağlayacaktır. UV korumasıyla açık alanlarda güneşten etkilenmeyecek olan file ürünlerimiz, sağlam ve dayanıklı montaj tekniklerimizle kısa zamanda adresiniz monte edilecektir. İstediğiniz renk ve çeşitliliğe sahip file ürünlerimiz ve güvenlik ağı sistemlerimiz için bizimle iletişim kurarak, korumak istediğiniz alanların ölçülerinin alınmasını sağlayabilirsiniz.

Mersin balkon filesi

Mersin balkon filesi imalat ,satış ve montaj hizmeti veren firmamızın en büyük amacı müsterilerimizin can güvenliğidir.Balkon koruma ağı olarakta bilinen ürün sadece çocuklarımızın degil evcil hayvanlarımızıda korur.

Paylaş