Balkon Filesi imalatı

Balkon güvenlik sistemleri içinde çok sağlam ve en çok tercih edilen balkon güvenlik filesidir. Çocuklar ve evcil hayvanlar için çok ideal bir üründür. Bunun yanı sıra montajı kolay ve ekonomikdir. Çocuk güvenliği için File göz aralıkları 10 cm ile 5 cm arası olmalıdır. Kalınlık ise en az 6mm tercih edilmelidir. Evcil hayvanlar da ise göz aralıkları 4 ila 2 cm tercih edilir. Kalınlık ise en az 1 mm olmalı. 

NİĞDE BALKON FİLESİ

Hepimizin bildiği üzere yüksek katlı binalar özellikle küçük çocuğu ve kedisi olanlar için bazı hayati riskleri taşıyor. Tabi bu sorunun bir çözümü var ve balkon emniyet filesi olarak tanımlanıyor. Dolayısıyla bu sistem sayesinde başta çocuk ve yaşlılar için tehlike oluşturan balkonlar bir bakıma izole ediliyoruz diyebiliriz. Bunun yanı sıra uygulama son derece güçlü bir tasarıma sahip olduğu için bu tarz tehlikelerden uzak kalmak pekâlâ mümkün oluyor. Eğer sizlerde riskli gördüğünüz bir balkona sahipseniz talep etmeniz durumunda bu alanda uzun yıllardır hizmetler üreten firmamız ile irtibata geçebilir ve profesyonel uygulamamızı talep edebilirsiniz. Üstelik oldukça makul bir fiyat politikası izliyoruz ve her bütçeye uygun profesyonel çözümler getiriyoruz. 

Niğde balkon filesi hizmeti

Diğer bir adıyla balkon koruma filesi veya balkon filesi uygulamaları, düşme kazalarını önlemesinin yanı sıra aynı zamanda başka bir önemli fonksiyonu daha yerine getiriyor. Söz gelimi dışarıdan kanatlı canlıların balkona girişini önlüyor ve bu nedenle balkonun temiz kalmasını sağlıyor. Elbette çocuklar kadar bir başka risk altındaki grupta sevimli dostlarımız, yani evcil hayvanlar. Dolayısıyla balkon emniyet filesi uygulamasının birçok farklı yönden avantajlı olduğunu açıkça ifade edebiliriz. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve bu noktadan itibaren ürünümüzün hangi uygulama şartlarında sizlere takdim edildiğini özellikleri ile birlikte aktarmaya çalışalım. 

 

Balkon filesi fiyatları 

Niğde bölgesinde hizmet veren firmamız sadece file satışı değil montaj hizmetide vermektedir. Güvenlik filesi ebat, renk, kalınlık ve göz aralıklarına göre fiyatları değişmektedir. Buna montajda eklenirse fiyatları artmaktadır. Balkon filesi montajı hızlı, güvenli ve ekonomik bir üründür. 

 

Paylaş