Niğde Güvenlik Filesi

Güvenlik filesi, İş kazalarını önlemek amaçlı ile çeşitli alanlarda kullanılan maliyeti uygun ve sağlıklı bir üründür. İplikten imal edilmesi ve esnek bir yapıya sahip olması tercih edilmesindeki en büyük sebebidir. Tedbir kapsamında sağlam olması tercih edilen aynı zamanda görsel acıdan daha estetik duran bir sistemdir. Yüksekten düşmelere karşı büyük bir önlem ve öneme sahiptir.

Güvenlik filesi imalatı

File, Çalışma ve Sosyal güvenlik bakanlığının uygun gördüğü ve TS EN 1263-1 standartlarına uygun olması gerekmektedir. Güvenlik ağı, düğümlü ve düğümsüz ağ olarak iki çeşittir. Genellikle düğümsüz ağ tercih edilir.

Esnek ve sağlam olmasının yanı sıra montajıda kolayıdır. Güvenlik filesi,yüksekten düşmede kazalarını ciddi oranda azaltır. İnşaatlarda, merdivenlerde, galeri boşluklarında, balkonda, raflarda vb bir çok alanda kullanılır. File göz aralıkları istenilen ölçülerde ve kalınlıkta ayarlanabilir.

GÜVENLİK FİLESİ MONTAJI. 

Yapılacak işe, kullanılacak yer ve alana göre filenin özelliği değişir. Filenin taşıma kapasitesine göre bir bağlantı ve sabitleme gerektirir. Güvenlik ağı kurulumunda standartlara uygun olarak yapılan bir montaj çok daha faydalı olacaktır. Kullanılan ekipmanlar yine Yönetmenliğe uygun ve sağlam olmalıdır. 

GÜVENLİK AĞI ÇEŞİTLERİ 

İnşaat güvenlik ağı 

İnşaat dış cephe filesi 

Kuş filesi 

Kedi filesi 

Dekoratif file 

Balkon filesi 

Saha filesi 

Raf emniyet filesi 

Galeri boşluğu filesİi 

Koruma ağı 

İnsan güvenliği her işte önemlidir ve korunacak insan hayatı için güvenlik sistemlerinin en üst düzeyde olması gereklidir. Bunun için inşaat alanlarında, apartmanlarda, okul ve kurumlarda, tarlalarda, havaalanlarında ve aklınıza gelebilecek her yerde güvenlik fileleri, insan hayatının güvenliğinde büyük bir yer kaplamaktadır.

Niğde Güvenlik Filesi - 0530 340 89 00

Niğde bölgesinde ki okullarımızda, hastanelerimizde, işyerlerimizde, hatta konutlarımızda tüm merdiven boşluk alanlarının bulunduğu yerlerde yaşanabilecek tehlikelere karşı, özel olarak imal edilen merdiven fileleri ile boşluğu kapatma çalışmaları başladı. Özellikle okullarda Güvenlik Filesi veya güvenlik ağı ile çalışmalarda iş sağlığı ve güvenliği zorunlu tutulması merdiven boşluk kapama filesinin önemini bir kez daha vurgulamıştır. Güvenlik Filesi, bireysel ve toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı koruma sağlarken insanların hareketlerini kısıtlamadan merdivenlerde daha rahat ve güvenli olmalarına olanak sağlar. 

Güvenlik Filesi 

Niğde bölgesinde yaşıyor ve sizlerde bulunduğunuz ortamdaki kişilerin güvenliğini istiyorsanız Güvenlik Filesi hizmetleri için tarafımıza başvuru yapabilirsiniz. İletişim sayfamızdan bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bilgileri ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Raf Güvenlik Fileleri

Depo ve antrepolarda raflar üzerinde bulunan birçok ürün bulunur. Koliler halinde ya da farklı şekillerde, raflar üzerine istiflenen bu ürünlerin, düşmesini engellemek ve can güvenliğini sağlamak için raf güvenlik fileleri kullanılır. Kaliteli ve profesyonel Niğde güvenlik filesi üretim ve montajını yapan firmamız, ürünlerinizin raflarda daha düzenli ve sabit kalması için raf güvenlik filelerini, sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Raf güvenlik fileleri, sadece ürünlerin raflarda düzgün kalmasını sağlamaz. Depo ve antrepolarda, ürünlerinizin ve çalışanların güvenliğini sağlamak için, depolarınızda kullanabileceğiniz en pratik ve ideal güvenlik çözümüdür.

Halı Saha Tavan Filesi               

Halı sahalar, üst ve yan ağlar olmak üzere iki şekilde güvenlik altına alınmaktadır. Halı saha üst ağları için 15x15 cm göz aralığı ve 2 mm’lik ip kalınlığına sahip fileler ile koruma altına alınır.

Halı saha yan ağları ise 12x12 cm göz aralığına ve 2.5mm ve 3 mm arasında değişen ip ağırlıklarına sahiptir. UV ışınlarına ve suya dayanıklı iplerden üretilen halı saha tavan ve yan fileleri, Niğde güvenlik filesi montajı ve satışı yapan firmamız tarafından kaliteli ve profesyonel şekilde sunulmaktadır.

Halı Saha Güvenlik Filesi için Kullanılan Malzemeler

  • 4-6 mm arasında çelik tel
  • Karabina
  • Can Halat
  • 8-12 cm arası gerdirme aparat
  • Klemens

Halı saha güvenlik filesi için kullanılan çelik tel, halı sahanın boyutlarına göre kullanılır. Çelik tel, üst filelerin sarkmaması için kullanılır. Çelik tel, kullanılacak alana göre gerdirme aparatının kullanılması gerekir. Çelik telin sıkıştırılıp sabitlenmesi için ise klemens kullanılmaktadır.

Evcil Hayvanlar İçin Güvenlik Filesi

Birçok kişi evinde kedi, köpek, kuş, tavşan gibi evcil hayvan beslemektedir. Bu evcil hayvanlar, özellikle sıcak yaz günlerinde dışarıda olmak ve dışarının havasını içine çekmek ister.

Niğde ve çevre illerine hizmet veren firmamız, Niğde güvenlik filesi ürünleri sayesinde evcil hayvanlarınız için güvenlik filesi montajı yapmaktadır. Evcil hayvanların kaçmaması, balkondan düşmemesi için özel ebatlarda da üretilen fileler, yüksek korumalı, polymid ipten, balkon ve pencere ebatlarına uygun olarak üretilmektedir. Dekoratif olarak da oldukça şık duran ürünler, firmamızın konusunda uzman ve deneyimli ekibi ile profesyonel şekilde gerçekleştirilmektedir.

Koruma Filesi Kullanım Alanları

Koruma filesi kullanım alanları geniş yelpazeye sahiptir. Balkonlar, pencereler, merdiven boşlukları, raf önleri, spor salonları, inşaat alanları, havaalanı ve kümesler, halı sahalar, havuzlar, okullar, kurum ve kuruluşlar, koruma filesinin kullanım alanları içine girmektedir.

Niğde ve çevre illerinde kaliteli ve profesyonel hizmetler sunan firmamız, Niğde güvenlik filesi konusunda müşteri memnuniyeti kazanmış bir firmadır. Koruma fileleri, ebat ve ip kalitesine göre, fiyatlarında değişkenlik gösteren ürünlerdir. Kare ebatları, ip ağırlığı, göz ağırlığı gibi ölçüler, müşterilerimizin isteklerine göre ayarlanabilir özelliklerdir.

Pencere Filesinin Önemi

Pencere ve balkonlar, çocuklu ailelerin oldukça dikkat etmesi gereken bölümlerdir. Ufak çocukların pencere ve balkonlardan sarkması, her zaman olabilecek durumların başında gelmektedir.

Pencere ve balkonlardan çocukların sarkarak düşmemesi, yaralanma ya da ölümlere mahal vermemesi için Niğde güvenlik filesi ürünleri, pencere ve balkonlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Estetik görünümü sayesinde eve hoş dekoratif bir hava da veren ürünler, çocukların ve evde evcil hayvan besleyenler için de oldukça ideal ürünlerdir. Balkon ve pencere güvenliğini sağlayarak, çocuklarınızın ve evcil hayvanlarınızın aşağı düşmesini ya da hayvanların kaçmaması için, pencere ve balkon file ürünlerinden yararlanabilirsiniz.

BOR GÜVENLİK FİLESİ

BOR MERDİVEN FİLESİ

 

Paylaş