Niğde Kedi Filesi

Niğde file hizmetleri arasında yer alan ürünlerimizden biride kedi filesi olarak adlandırılan koruma filesidir. Niğde kedi filesi nin en büyük avantajı güvenli olmasıdır. Sağlam ve uzun ömürlüdür. Apatmanlarda kedilerin yüksekten düşmesi oldukça fazla görülen bir kazadır. Bunun önüne geçebilmek için sizde kedi filesi montajı yaptırabilirsiniz..

KEDİLER İÇİN GÜVENLİK AĞI

Niğde bölgesinde ki okullarımızda, hastanelerimizde, işyerlerimizde, hatta konutlarımızda tüm merdiven boşluk alanlarının bulunduğu yerlerde yaşanabilecek tehlikelere karşı, özel olarak imal edilen merdiven fileleri ile boşluğu kapatma çalışmaları başladı. Özellikle okullarda Kedi Filesi veya güvenlik ağı ile çalışmalarda iş sağlığı ve güvenliği zorunlu tutulması merdiven boşluk kapama filesinin önemini bir kez daha vurgulamıştır. Kedi Filesi, bireysel ve toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı koruma sağlarken insanların hareketlerini kısıtlamadan merdivenlerde daha rahat ve güvenli olmalarına olanak sağlar. 

KEDİ KORUMA AĞI

Niğde bölgesinde yaşıyor ve sizlerde bulunduğunuz ortamdaki kişilerin güvenliğini istiyorsanız Kedi Filesi hizmetleri için tarafımıza başvuru yapabilirsiniz. İletişim sayfamızdan bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bilgileri ile bizlere ulaşabilirsiniz.

NİĞDE KEDİ GÜVENLİK FİLESİ

Kedi güvenlik filesi balkon ve pencere yapılan pratik ve ekonomik bir güvenlik  sistemidir. Sağlam ve uzun ömürlü olması yanı sıra çokta estetik bir ürünüdür.

 

Paylaş