Niğde Merdiven Filesi

Yüksek yapıtlarda ve binalarda güvenlik çok önemlidir. Kaza ve düşme gibi sebepleri engelleyecek pek çözüm yoktur. File hizmetlerini kullandığınız takdirde Merdiven Filesi hizmetinin kurulumunu gerçekleştirdiğiniz ortamda kaza ve yaralanma riskini neredeyse sıfıra düşürmektedir. Niğde bölgelerine hizmet veren firmamız bu konuda profesyonel kadrosu ile dilediğiniz yere Merdiven Filesi hizmetini uygulayarak sizlerin can güvenliğinizi korumaktadır. Merdiven Filesi hizmetlerinde önemli olan kullanılan malzemeler ve işçiliktir. UZMAN GÜVENLİK FİLESİ okonusunda profesyonel kadrosu ile Niğde alanında heryere kurulumları gerçekleştirmekteyiz. Bu Merdiven Filesi hizmetlerini UZMAN GÜVENLİK FİLESİ farkı ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Evlerde ve binalarda bulunan merdivenler hem sizin hem de çocuklarınızın güvenliği açısından tehlike yaratmaktadır. Özellikle dubleks evlerde bulunan merdivenler, çocuklu aileler için büyük tehlike yaratmaktadır.

Küçük çocuklar, evlerin içinde ya da bina içinde bulunan merdivenlerden düşebilirler. Merdivenler sadece çocuklar için değil yetişkin ve özellikle yaşlılar için de tehlike arz eden yerlerdir.

Niğde Merdiven Filesi - 0530 340 89 00

Niğde bölgesinde ki okullarımızda, hastanelerimizde, işyerlerimizde, hatta konutlarımızda tüm merdiven boşluk alanlarının bulunduğu yerlerde yaşanabilecek tehlikelere karşı, özel olarak imal edilen merdiven fileleri ile boşluğu kapatma çalışmaları başladı. Özellikle okullarda Merdiven Filesi veya güvenlik ağı ile çalışmalarda iş sağlığı ve güvenliği zorunlu tutulması merdiven boşluk kapama filesinin önemini bir kez daha vurgulamıştır. Merdiven Filesi, bireysel ve toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı koruma sağlarken insanların hareketlerini kısıtlamadan merdivenlerde daha rahat ve güvenli olmalarına olanak sağlar. 

 

Merdiven Filesi 

Niğde bölgesinde yaşıyor ve sizlerde bulunduğunuz ortamdaki kişilerin güvenliğini istiyorsanız Merdiven Filesi hizmetleri için tarafımıza başvuru yapabilirsiniz. İletişim sayfamızdan bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bilgileri ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Evlerde Düşmeyi Engellemek İçin Merdiven Filesi

İki ya da üç katlı çocuklu evlerde, anne ve babaların en büyük korkusu, çocukların bu merdivenlerden düşmesidir. Çocuklar oldukça hareketli varlıklardır ve oyunun heyecanı ile merdivenden düşme gibi tehlikenin olabileceğini düşünmezler.

Çocuğunuzun merdiven kenarında olsa bile düşmesini engellemek için Niğde ve çevre illerinde kaliteli ve güvenilir hizmet veren firmamızın Niğde merdiven filesi ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Merdiven Filesi Takılırken

Merdiven filesi takarken tüm emniyet ağlarının ve korkuluk ağlarının ölçümlerinin doğru şekilde alınması gereklidir. Yapılacak montaj ve kurulum sırasında oluşabilecek küçük bir boşluk, merdiven filesi ürününün tüm özelliğini kaybetmesine yol açmaktadır.

Güvenilir şekilde merdiven filesi montajı ve kurulumu için Niğde merdiven filesi ürünlerini uzman ve konusunda deneyimli ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmesini tercih edebilirsiniz.

Firmamızın güvenilir ve uzman ekibi, gerekli ölçümleri alarak, merdivenlerinize en uygun güvenlik filesini belirleyerek, kurulum ve montajını gerçekleştirmektedir.

Güvenlik Filesi Özellikleri

Kullanım alanları geniş bir yelpazeye uzanan güvenlik fileleri, farklı özelliklere sahiptir. Kullanıldığı alana göre ebatları ve aparatları değişen güvenlik fileleri, can güvenliğini sağlarken, yaralanma ve ölümleri de neredeyse yok denecek safhaya indirmektedir.

  • Güvenlik fileleri TS En 1236/1 standartlarına uygun üretilir.
  • Kaliteli ve uzun ömürlü bir yapıya sahiptir.
  • Standart ölçülerin yanında özel ebatlara göre üretilebilmektedir.
  • Güvenliğin tehlikeli olduğu alanlarda rahatlıkla kullanılabilir.
  • Sadece insanların değil hayvanların da can güvenliği sağlanır.

Niğde merdiven filesi ürünlerimiz ile merdiven boşluklarınızı ve ev içinde bulunan merdivenlerin tırabzanlarını güvenlikli hale getirmek istiyorsanız, firmamızın uzman ve deneyimli ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Merdiven Güvenlik Ağlarında Kalite

Merdivenler apartmanlarda, binalarda, evlerde yani yaşam alanlarının olduğu her alanda bulunur. Çocukların, yetişkinlerin ve yaşlıların can güvenliği için güvenlik filesi ağlarının kaliteli olması gerekir.

Niğde ve çevre illerinde hizmet veren firmamız, Niğde merdiven filesi ürünlerinde yüksek kaliteyi kullanılır. TS EN 1236/1 standartlarına uygun olarak üretilen güvenlik filelerimiz, iş güvenliğini sağlamanın yanında insan hayatının önemli olduğu yerlerde de üst düzey bir koruma sağlar.

Ev ve binalarda bulunan merdivenler, inşaat alanları, havuzlar, spor alanları, balkon ve pencereler, asansör boşlukları, depo ve antrepolar, güvenlik filelerinin kullanıldığı en ideal güvenlik sistemleridir.

 

Merdiven File Montajı Nasıl Yapılır?

Merdiven güvenlik filesi montajı yapılırken ilk olarak, montaj yapılacak merdivenin fotoğraflarına ulaşılır. Uzman ekibimiz, gönderilen resimleri inceleyerek bir plan hazırlar ve merdivene en uygun güvenlik filesi krokisi çıkarılır.

Tünel yani dikdörtgen prizma ya da perde sistem yani dikdörtgen olarak yatay ya da dikey sistem olup olmadığı belirlendikten sonra, uygun merdiven güvenlik filesi ağı belirlenir.

Tavan ve taban bilgileri alındıktan sonra tüm plan çıkarılır ve müşteri bilgilendirilerek, onayı alındıktan sonra, merdiven güvenlik filesi kurulum ve montajına başlanır.

Merdiven Filesi Fiyatları Ne Kadardır?

Okul ve evler için yapılacak merdiven güvenlik fileleri, ihtiyaca göre 12mm, 40mm, 100mm göz aralığına ve 6mm ip kalınlığına sahiptir. Çelik tel, çelik dübeller, halat kancaları, karabina gibi birçok aparatların kullanıldığı güvenlik fileleri hem çocuklarınızın hem de çalışanlarınızın güvenliğini korumak için kullanılan sistemlerdir.

Merdiven güvenlik filesi fiyatları, kullanılan malzemeye, yapılacak yatay ya da dikey kaplama özelliğine ve kullanılacak aparatlara göre değişkenlik göstermektedir. Merdiven güvenlik filesi fiyatlarını, uygulanacak alan da etkilemektedir.

Kalitesini ve profesyonelliğini her zaman müşterilerine yansıtan Uzman Güvenlik Filesi firmamızın, Niğde merdiven filesi ürünleri kurulum ve montajı için, deneyimli ekibimiz ile iletişime geçilerek, detaylı bilgi alabilir, tercih ettiğiniz bölgeler için, uzun ömürlü, kaliteli ve ekonomik fiyatlarımızla, çocuklarınızın ve sevdiklerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

 

Paylaş