OKUL FİLESİ

Okul güvenlik filesi, çocuklarımızın eğitim gördüğü okullarda onların çok daha güvenli bir ortam içerisinde bulunmalarını sağlar. Hem merdiven boşluklarında hem de diğer yerlere kullanımı mümkündür. Kaliteli malzemeden yapıldığı için dayanıklıdır. Üstelik esnektir. İhtiyaca göre değişik ebatlardan üretilmesi mümkündür.

 

 

Okul Filesi Nasıl Avantajlar Sağlar?

 

Okulların tümü birden fazla kata sahiptir. Bu yüzden merdiven boşlukları genellikle son derece geniştir. Öğrencilerin buradan sarkarak düşmelerini engellemek için parmaklıklar yoluyla bir önlem alınmıştır. Ancak bu her daim yeterli değildir. Çünkü zıplama veya daha farklı bir şekilde boşluğa düşme durumları ortaya çıkabilir. Bu tip şeylerin engellenmesi için okul filesi üretilmiştir. Son yıllarda neredeyse her okulda karşımıza çıkan bu ürün, öğrencilerin güvenliği için zaruridir. 

Okul merdiven filesi ile birçok avantaj elde edilir. Bunların başında ise olası düşme hallerinde öğrencinin zarar görmesini engellemek ilk sırada gelir. Aynı zamanda okul filesi caydırıcı bir yöntemdir. Bundan dolayı birçok öğrenci, filenin olduğu alana yaklaşmaz. Bu açıdan bakıldığında büyük avantaj sağlar. Gergin olması sayesinde, düşen kişinin yerle temas etmesi de önlenir.

 

 

Okul Filesi Montajı Nasıl Olur?

 

Ana Okulu filesi montajı uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilir. İlk olarak, sipariş verilen ölçülere göre üretim yapılır. Çok dayanıklı şekilde örme yöntemiyle ürün tamamlanır. Bunun sonrasında ise montaj aşamasına geçilir. Talep edilen boyutlar çerçevesinde üretilen file, her kata özel olarak geçirilir. Bu noktada önemli olan şey ise filenin hem gergin kalması hem de düğüm kısımlarına öğrencilerin ulaşamamasıdır. Buna uygun montajın ardından artık süreç de sona erer.

 

 

Okul Filesi Özellikleri Nelerdir?

 

Sağlam iplik kullanılarak üretilmiş olan Kayseri okul filesi, son derece dayanıklıdır. Böylelikle olası bir düşme durumunda bile kopmayarak, sadece esneyerek kişinin güvenli bir biçimde file üzerinde kalmasını sağlar. Farklı boyutlarda üretimi söz konusudur. Özellikle göz aralığı değişebilmektedir. Buna göre 12, 40 ve 100 mm olmak üzere üç farklı opsiyon söz konusudur. Buna göre okul müdürü ve idarecilerinin beklentileri doğrultusunda daha dar ya da geniş olarak da üretilebilmektedir. Örgü sistemi söz konusudur. Kopma veya benzeri durumlar görülmez.

 

 

Kayseri file hizmeti

 

Kayseri file fiyatları farklılık gösterir. Her okulun merdiven boşluğu aynı değildir. Bundan dolayı ölçülerde değişiklik söz konusudur. Buna rağmen bütçenize zarar verecek meblağlar hiçbir şekilde gündeme gelmez. Fiyat almak için hemen bizi arayabilir ve talep ettiğiniz ölçüleri söyleyebilirsiniz.

 

OKULLAR İCİN MERDİVEN FİLESİ

 

Kayseri Okul filesi, insan sağlığı ve güvenliği gibi durumlar düşünüldüğü zaman son derece kaliteli bir malzeme kullanılarak üretilmek zorundadır. Kayseri file firması İşletme olarak bunu her daim göz önünde bulundurmaktayız. Bundan dolayı Polyamid kullanımıyla üretimi tamamlıyoruz. Farklı boyutlarda üretim yapabilecek kapasitemiz söz konusudur. Ülkemizde belirlenmiş olan TS EN 1263/1 standartları her daim göz önünde bulundurulur.

 
KAYSERİ MERDİVEN FİLESİ 
 
Merdiven filesi kayseri bölgesinde hizmet veren firmamız bu konuda profesyonel kadrosu ile dilediğiniz yere güvenlik filesi sistemleri uygulaması yapmaktadır. Merdiven boşluklarına kapatılan file sayesinde yaşanabilecek bir ölümlü kazanın önüne geçmektedir. 
 
OKUL MERDİVEN FİLESİ 
Okulları merdiven arası genellikle geniş olduğu için çocukların bu boşluğa düşme riski vardır. Bu riski ortadan kaldırmanın en güvenli yolu merdiven arasına file çekmektir. Herhangi düşme esnasında file tam güvenlik sağlar. Özellikle kafes tipi güvenlik filesi %100 koruma sağlar. 
 
Ana okulu merdiven arası güvenlik filesi
 
 
 

Paylaş