Ordu Güvenlik Filesi 


İş güvenliği ve sağlığı alanında kullanılması zorunlu olan emniyet ağları, polyamid iplerle tasarlanmaktadır. UV katkısı bulunan Ordu güvenlik filesi, uzun süre güneş ışığına maruz kalsa bile çürüme ya da yıpranma göstermeyecektir. 7 metreden yüksek boşluk alanların kapatılması için kullanılmakta olan güvenlik ağları, düşme tehlikelerin ortadan kalkması ya da düşme durumlarının ağır yaralanmalarla sonuçlanmaması için test edilerek monte edilmektedir. 


 

İNŞAAT FİLESİ ÜRETİMİ

İnşaat sahasında işçilerin yüksek yerlerde çalıştığı göz edilerek hazırlanmış olan file üretimi, inşaat halindeki yapının dış cephesine ya da şaft alanlarına monte edilmektedir. Dış cephe kaplamalarında yapının dışarıda bulunan bütün duvarları iskelenin yapı arasında kalacağı şekilde monte edilir. Böylece inşaat işçilerinin düşme olasılığı ortadan kaldırılırken, yapı malzemelerinin de dışarıyla teması tamamen engellenecektir. 


Zorlu hava koşullarına ve güneş ışınlarına karşı dayanıklılığı ispatlanmış olan Ordu güvenlik filesi sistemlerimiz, şaft alanlarının da tamamen kapatılması için 12 ile 22 mm gözenekler halinde tasarlanmış, dikkat çekici renkler kullanılarak karanlıkta da fark edilmesi sağlanmıştır. 


Ordu Merdiven Filesi


Okul, kolej ve kreş gibi eğitim alanlarında kullanılması son derece önemli olan Ordu güvenlik filesi sistemleri, merdivenlerin tırabzanlarının alçak olması durumunda boydan boya monte edilerek, merdiven boşluğuyla temas tamamen kapatılacaktır. Güvenlik duvarları olarak kullanılmakta olan merdiven fileleri, yüksek katlı apartmanlarda ve eğitim kurumlarında iç mekanın mimarisine göre şık bir görünüm kazandırılarak monte edilmektedir. 


Saha keşif ekibimiz adresinize gelerek, merdiven yapısını, ölçülerini ve iç mekanın mimarisini göz ederek hem güvenliğinizi sağlayacak şekilde hem de estetik bir görünüme sahip olacak şekilde işlem yapacaktır. 12 ile 22 mm arasındaki gözenek seçenekleriyle tırmanma ya da file içinden bir şey atma imkanı da tamamen ortadan kaldırılacak şekilde file üretimi yapılmaktadır. 


Kuşkonmaz Filesi 


Ordu güvenlik filesi sistemleri arasında yer alan kuşkonmaz filesi, dış mekana uygun açık alanda dayanıklılığı ispatlanmış ürünlerimiz arasında yer almaktadır. Özellikle depo alanları, meyve bahçeleri ve fabrika bahçelerinin kuş istilasından korunması için üretilmiş olan file ürünlerimiz, kemirme durumlarına karşı da son derece dayanıklıdır. Polyamid iplerle tasarlanmış olan filelerimiz, UV korumasıyla zorlu hava koşullarına da dayanıklı bir şekilde uzun süre kullanım olanağı sunmaktadır. 
Kuşkonmaz filesi, ihtiyaç duyduğunuz alana göre keşif ekibimiz sayesinde ölçüleri alınarak monte edilecek, uzun süre dış mekanın rüzgar, yağmur, kar ve güneş etkilerine karşı dayanıklı bir şekilde görevine devam edecektir. 


Balkon Güvenlik Filesi 


Evcil hayvanlarınızın ve çocuklarınızın balkondan düşme ihtimalini ortadan kaldıracak olan balkon güvenlik filesi, alçak tırabzanlı balkonlarda boydan boya monte edilerek dışarıyla teması engelleyecektir. Çocukların tırmanmasını engelleyecek olan 12 ile 22 mm aralığındaki gözenekler sayesinde, uzun süre güvenli bir balkon kullanım imkanı vererek, tehlikeli alanların güvenli olması sağlanacaktır. 

FATSA İNŞAAT GÜVENLİK FİLESİ

Güvenlik ağı Fatsa bolgesinde hizmet veren firmamız sadece inşaat alanında değil birçok file sistemleri olarakta müşterilerimize yardımcı olmaktayız

Fatsa İnşaat güvenlik ağı  satış ve montaj hizmeti vermekteyiz.

 

Paylaş