SAMSUN GÜVENLİK FİLESİ

Apartmanların son derece geniş ve büyük olanlarının orta kısmında her daim bir boşluk vardır. Her ne kadar sarkmalara karşı önlem olarak parmaklıklar yerleştirilmiş olsa da, buna rağmen mevcut yapılar tehlike arz eder. Bu yüzden boşluk kapama filesi kullanımı zorunludur. Boyutu ne olursa olsun her türlü boşluğu örtebilecek kapasiteye sahip olan ürün, en etkili güvenlik önlemlerinin başında gelir.

Güvenlik ağı imalatı

Samsun güvenlik ağı, en geniş kullanım alanına sahip olan ürünlerin başında gelir. Mimari yapıların neredeyse tümünde, özellikle de çok büyük olanlarında merdivenlerin olduğu yerin üst kısmı her daim boştur. Birçok apartman bu özelliğiyle dikkat çeker. Olası kazaların engellenmesi için ilgili yerlerin fileyle kapatılması şarttır. Mevcut durum aynı zamanda devlet kurumlarında da geçerlidir. Özellikle eğitim yuvası okullarda öğrencilerin güvenliğinin sağlanması fileyle çok zor değildir. Bundan dolayı tamamen güvenlik ve insan hayatını koruma amacıyla file kullanımı mutlaka yapılmalıdır. Samsun balkon filesi, olası ve görünmez birçok farkı kaza sonrasında tamamen güvenlik sağlar. Örneğin farklı bir nedenden dolayı dengesini kaybeden ve merdiven boşluğundan düşen bir kişi, file olmaması durumunda ciddi şekilde yaralanabilir ya da hayatını kaybedebilir. Bunu engellemenin en kolay yolu ise filedir. Her türlü test ve denemeden geçmiş olan bu ürün, tamamen sorunsuz olan yapısıyla dikkat çeker. Bunun yanı sıra en ağır kişinin bile yere çakılmasını engellediği için son derece başarılıdır. Mukavemete karşı dayanıklılığı çok yüksektir. Estetik açıdan şıktır. Ayrıca dekorasyona göre değişik tasarımlar söz konusudur.

Samsun balkon filesi 

Samsun güvenlik filesi montajı hem dikkatli hem de standartlar uygun bir şekilde yapılmak zorundadır. Buna göre filenin gergin olması şarttır. Aynı zamanda sabitleneceği alanın yüksek dayanıklılık içermesi en temel kuralların başında gelir. Böylelikle olası düşmeler karşısında bir sorun ortaya çıkmaz. 

 

UZUN ÖMÜRLÜ VE EKONOMİK 

Samsun güvenlik ağı ücretlendirmesi tek ve sabit bir fiyat üzerinden yapılmaz. Bunun nedeni ise boşlukların büyüklüğüdür. Burada en temel olarak alınan kriter budur. Bazı bina ve okullarda küçük, bir kısmında ise büyük boşlukların olması, filenin de ona göre tasarlanmasını mecbur kılarken, fiyatın da farklılaşmasına neden olur. Buna rağmen ücretlerimiz son derece uygundur.

Boşluk kapama filesi üretimini uzun yıllardan beri yapan firmamız, beklentilerin çok üzerinden bir kalite sunuyor. Özel malzemelerden yola çıkılarak üretilen fileler yıllara meydan okuyor. Sipariş vermeden önce kendinizin belirlemiş olduğu ölçülere göre bir ürün talep edebilirsiniz. Montajı çok basit olan file, aynı zamanda TS EN 1263/1 olarak bilinen standarda tam bir uygunluk göstermekte. Bu açıdan bakıldığı zaman büyük bir avantajın sahibi olabilirsiniz.

SAMSUN OKUL GÜVENLİK FİLESİ 

Okul filesi, çocuklarımızın eğitim gördüğü okullarda onların çok daha güvenli bir ortam içerisinde bulunmalarını sağlar. Hem merdiven boşluklarında hem de diğer yerlere kullanımı mümkündür. Kaliteli malzemeden yapıldığı için dayanıklıdır. Üstelik esnektir. İhtiyaca göre değişik ebatlardan üretilmesi mümkündür.

 Okulların tümü birden fazla kata sahiptir. Bu yüzden merdiven boşlukları genellikle son derece geniştir. Öğrencilerin buradan sarkarak düşmelerini engellemek için parmaklıklar yoluyla bir önlem alınmıştır. Ancak bu her daim yeterli değildir. Çünkü zıplama veya daha farklı bir şekilde boşluğa düşme durumları ortaya çıkabilir. Bu tip şeylerin engellenmesi için okul filesi üretilmiştir. Son yıllarda neredeyse her okulda karşımıza çıkan bu ürün, öğrencilerin güvenliği için zaruridir. 

Okul filesi ile birçok avantaj elde edilir. Bunların başında ise olası düşme hallerinde öğrencinin zarar görmesini engellemek ilk sırada gelir. Aynı zamanda okul filesi caydırıcı bir yöntemdir. Bundan dolayı birçok öğrenci, filenin olduğu alana yaklaşmaz. Bu açıdan bakıldığında büyük avantaj sağlar. Gergin olması sayesinde, düşen kişinin yerle temas etmesi de önlenir.

OKUL FİLESİ MONTAJI NASIL YAPILIR? 

Okul filesinin montajı uzman personelimiz tarafından gerçekleştirilir. İlk olarak, sipariş verilen ölçülere göre üretim yapılır. Çok dayanıklı şekilde örme yöntemiyle ürün tamamlanır. Bunun sonrasında ise montaj aşamasına geçilir. Talep edilen boyutlar çerçevesinde üretilen file, her kata özel olarak geçirilir. Bu noktada önemli olan şey ise filenin hem gergin kalması hem de düğüm kısımlarına öğrencilerin ulaşamamasıdır. Buna uygun montajın ardından artık süreç de sona erer.

Samsun kedi filesi 

Sağlam ip  kullanılarak üretilmiş olan kedi güvenlik filesi, son derece dayanıklıdır. Böylelikle olası bir düşme durumunda bile kopmayarak, sadece esneyerek kedi güvenli bir biçimde file üzerinde kalmasını sağlar. Farklı boyutlarda üretimi söz konusudur. Özellikle göz aralığı değişebilmektedir. Buna göre 20 ve 40 mm arası opsiyon söz konusudur. 

OKUL FİLESİ FİYATLARI 

Samsun Okul filesi fiyatları farklılık gösterir. Her okulun merdiven boşluğu aynı değildir. Bundan dolayı ölçülerde değişiklik söz konusudur. Buna rağmen bütçenize zarar verecek meblağlar hiçbir şekilde gündeme gelmez. Fiyat almak için hemen bizi arayabilir ve talep ettiğiniz ölçüleri söyleyebilirsiniz.

TAM KORUMA SAĞLAR

Samsun güvenlik filesi, insan sağlığı ve güvenliği gibi durumlar düşünüldüğü zaman son derece kaliteli bir malzeme kullanılarak üretilmek zorundadır. İşletme olarak bunu her daim göz önünde bulundurmaktayız. Bundan dolayı Polyamid kullanımıyla üretimi tamamlıyoruz. Farklı boyutlarda üretim yapabilecek kapasitemiz söz konusudur. Ülkemizde belirlenmiş olan TS EN 1263/1 standartları her daim göz önünde bulundurulur.

SAMSUN İNŞAAT GÜVENLİK AĞI

Samsun inşaat filesi uygulamasinda gerekli olan dış cephe ve inşaat alanlarında bulunan büyük boşlukların kapatılmasıdır. Bu sayede büyük iş kazalarının önüne geçmek mümkündür.

SAMSUN KUŞ FİLESİ 

Kuş filesi birçok farklı mekanda ve kurumda kullanılan özel bir ürün olarak dikkat çekmiyor. Bunun iki değişik amaca hizmet ettiğini hemen ifade etmek lazım. Bunlardan birisi kuşların girmesinin, belli faaliyetler açısından tehlike arz ettiği alanlardır. Aynı zamanda file, kuşların zarar görmesini engellemek için de tercih edilebilir. Bundan dolayı işlevsel ve her türlü amaca uygun olan bir ürün şeklinde karşımıza çıkıyor.

 

 

 

 

 

Paylaş