BALKON GÜVENLİK FİLESİ SİSTEMLERİ 

Evlerimizin en güzel ve sık kullanılan alanı olan balkonların çocuklarımızın açısından büyük tehlike arz etmektedir. Bu tehlikeyi ortadan kaldırmak için Siirt güvenlik ağı alanında hizmet veren firmamız balkon filesi içinde sizlere yardımcı olmaktadır. Balkon filesi sadece çocuklarımızı değil evcil hayvanlarımızın da güvenliği için kullanılmaktadır.

BALKON FİLESİ ÖZELLİKLERİ NELERDİR. 

Balkonlarda yüksekten düşmelere karşı file önlemi alırken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Bunlardan en önemlisi sistemin sağlam olamasıdır. File göz aralıkları 10x10 dan fazla olmamalıdır. Kalınlık ise 6 mm tercih edilmelidir. Evcil hayvanlar için balkon filesi özellikle kedi filesi göz aralıkları dar olması gerekir.

BALKON KUŞ ÖNLEME FİLESİ 

Balkon filesi sadece düşmelere karşı degil aynı zamanda dışarıdan gelen kuş yarasa ve haşere tarzı hayvanların balkona girmesi engeller.Siirt balkon filesi hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

KALİTELİ VE UYGUN FİYAT 

Siirt güvenlik ağı alanında kullanılan filelerin ekonomik olması ve aparatlarınında kolayca bulunması bu sistemi daha çok tercih edilmesini sağlıyor.

SİİRT GÜVENLİK FİLESİ VE BAĞLANTI EKİPMANLARI 

 

Paylaş