MERDİVEN GÜVENLİK FİLESİ İMALATI

Merdiven boşluklarında yaşanabilecek olası kazalara karşı güvenlik tedbirleri kapsamında talep edilen merdiven güvenlik filesi uygulaması arıyorsanız şu an bulunduğunuz adresin çok doğru bir yer olduğunu hemen ifade edelim efendim. Çünkü firmamız uzun yıllardır şırnak güvenlik filesi projelerinde faaliyet gösteriyor ve son derece makul fiyatlarla hayati öneme sahip bu uygulamayı başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Tabii cazip koşulların yanı sıra uygulamamızdan kredi kartı ödeme avantajları eşliğinde yararlanabileceğinizi bu noktada belirtmiş olalım. Bu kısa hatırlatma ardından İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeden ayrıcalıklı hizmetimizin detaylarına geçelim

Merdiven Güvenlik Filesi Fiyatları Hiç Bu Kadar Cazip Olmamıştı

İzin verirseniz öncelikle merdiven güvenlik filesi fiyatları hakkında çok kısa bir bilgi ilavesi yapalım. Şırnak güvenlik filesi Her uygulama sahasının farklı özellikler taşıması ve seçeceğiniz alternatif modellerin farklı fiyatları nedeniyle sabit bir rakam paylaşmamız maalesef mümkün olamıyor. Ancak fiyatlarımızın piyasa şartlarında bir hayli cazip olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Firmamızın uygulamalarının detaylarına gelince;

Öncelikle uygulama sahasından gerekli ölçüleri alıyoruz ve sahaya özel tüm materyalleri ölçülere uygun şekilde hazırlıyoruz

ÜRETİCİDEN GÜVENLİK FİLESİ 

Polyamid  ve polyester malzemeden imal edilmiş ultra güçlü file ipi kullanıyoruz

Yıllarca hava şartlarına karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olan bu fileleri güvenlik filesi olarak kullanmaktan çekinmeyiniz.

Ürünlerimiz olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı şekilde imal edilmiştir

File göz aralıkları istege göre üretilmektedir.

Aynı zamanda uygulamayı sportif amaçlı tesisler içinde pekala düşünebilirsiniz

Metre kare üzerinden dilediğiniz ebat ve boyutlarda file uygulaması talep edebiliyorsunuz

Görüldüğü üzere bu önemli uygulama gerek güvenlik anlamında gerekse estetik bakımdan her yönüyle düşünülerek tasarlanıyor efendim.

Merdiven Boşluğu Filesi Siparişleriniz İçin Telefonlarımızı 7/24 Açık 

Elbette birçok farklı yönden kullanım alanına sahip merdiven boşluğu filesi uygulamasının sayılamayacak çok kullanım sahası bulunuyor. Sözgelimi okullar, hastaneler, kreşler, kamu binaları ve benzeri çok katlı binalarda son yıllarda çok daha fazla kendisine yer bulan uygulama yaralanmalar hatta ölümle sonuçlanabilecek kazalara karşı alınacak önemli tedbirlerin başında geliyor. Bunun yanı sıra firmamızdan merdiven inşaat güvenlik filesi dışında balkon emniyet filesi, İnşaat alanlarında kullanılan güvenlik fileleri, kuş filesi tarzında benzer uygulamaları da talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Profesyonel uygulamamız için Şırnak güvenlik filesi hizmeti alabilirsiniz. 

ŞIRNAK GÜVENLİK FİLESİ MONTAJI 

Birçok alanda kullanılan güvenlik filesi sadece insanlar için değil aynı zamanda evcil hayvanlarımızın yüksekten düşmelerini engellemek içinde çok büyük bir öneme sahiptir. Kedi koruma ağı olarakda kullanılmaktadır. Sizlerin de aklı evcil hayvanlarınızda kalmayacak. Güvenlik filesi sayesinde onların yüksekten düşmelere karşı büyük bir önlem almış olursunuz. 

ŞIRNAK BALKON FİLESİ 

 

Şırnak saha tavan filesi

Şırnak balkon filesi, özellikle yüksek katlı apartmanlarda yaşayanların tercih ettiği özel bir sistemdir. Hem çocuk hem de evcil hayvanların düşmesini engellemek için kullanılır. Son derece dayanıklı bir malzemeden yapılması nedeniyle uzun süre kullanılabilir.Bu sayede aklınız çocuklarınızda ve evcil hayvanlarınızda kalmayacak. Aynı zamanda balkon filesi dışarıdan kuşların girmesinde engeller. 

Paylaş