KEDİ FİLESİ İMALATI 

Yüksek yapıtlarda ve binalarda güvenlik çok önemlidir. Kaza ve düşme gibi sebepleri engelleyecek pek çözüm yoktur. Fakat bu konuda Kedi Filesi hizmetlerini kullandığınız takdirde file hizmetinin kurulumunu gerçekleştirdiğiniz ortamda kaza ve yaralanma riskini neredeyse sıfıra düşürmektedir. Tokat bölgelerine hizmet veren firmamız bu konuda profesyonel kadrosu ile dilediğiniz yere Kedi Filesi hizmetini uygulayarak sizlerin can güvenliğinizi korumaktadır. Kedi Filesi hizmetlerinde önemli olan kullanılan malzemeler ve işçiliktir. UZMAN GÜVENLİK FİLESİ olarak Kedi Filesi konusunda profesyonel kadrosu ile Tokat alanında heryere kurulumları gerçekleştirmekteyiz. Bu Kedi Filesi hizmetlerini UZMAN GÜVENLİK FİLESİ farkı ile 7/24 hizmet

 vermekteyiz.

Tokat Kedi Filesi - 0530 340 89 00

Tokat bölgesinde ki okullarımızda, hastanelerimizde, işyerlerimizde, hatta konutlarımızda tüm merdiven boşluk alanlarının bulunduğu yerlerde yaşanabilecek tehlikelere karşı, özel olarak imal edilen merdiven fileleri ile boşluğu kapatma çalışmaları başladı. Özellikle okullarda Kedi Filesi veya güvenlik ağı ile çalışmalarda iş sağlığı ve güvenliği zorunlu tutulması merdiven boşluk kapama filesinin önemini bir kez daha vurgulamıştır. Kedi Filesi, bireysel ve toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşı koruma sağlarken insanların hareketlerini kısıtlamadan merdivenlerde daha rahat ve güvenli olmalarına olanak sağlar. 

Kedi Filesi 

Tokat bölgesinde yaşıyor ve sizlerde bulunduğunuz ortamdaki kişilerin güvenliğini istiyorsanız Kedi Filesi hizmetleri için tarafımıza başvuru yapabilirsiniz. İletişim sayfamızdan bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bilgileri ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Kedi filesi fiyatları

Kedi güvenlik filesi fiyatları kalınlık, göz aralıkları ve kalitasine göre değişmektedir.

Genellikle 2 cm ve 4 cm lik fileler tercih edilmektedir.

Paylaş