TUNCELİ MERDİVEN FİLESİ İMALATI

Tunceli güvenlik filesi, imalatı yapan firmamız aynı zamanda merdiven güvenlik filesi satış ve montaj hizmeti de vermektedir. Bunun yanı sıra saha filesi, havuz filesi, dekoratif fileler ve kuş filesi gibi file çeşitlerimiz bulunmaktadır.

BALKON FİLESİ NEDİR

Evlerimizin en sevilen alanlarında biri olan balkonlarımızın büyük bir risk taşıması, özellikle çocukların can güvenliği açısında tehlikeli bir ortamdır. Çocukların balkonda vakit geçirirken balkonda düşme ve yaralanma gibi büyük bir tehdit altında oldukları gerçektir. Bu gibi riskleri ortadan kaldırmanın en ekonomik ve kolay yolu balkon filesi hizmeti almaktır. Sağlam ve uzun ömürlü ipten imal edilmiştir olması balkon güvenlik sistemleri içerisinde en çok tercih edilen sistemdir.

BALKON FİLESİ FİYATLARI 

Tunceli balkon filesi hizmeti ve file fiyatları uygulanacak alana göre değişiklik gösterebilir. Kullanılacak olan filenin taşıyacağı yük göz önünde bulundurularak fiyatlar belirlenmektedir. M2 olarak satışı ve montaj hizmeti sağlanmaktadır.

TUNCELİ DE BALKON FİLESİ 

Firmamız tarafından file gönderimi yapılmaktadır. Bağlantı ekipmanları file ile beraber gönderilir ve teknik destek verilmektedir. Tunceli güvenlik filesi olarak firmamız profesyonel ekibimizle her daim güvenliğiniz için gerekli file önlemi almaktadır.

BALKON KEDİ FİLESİ

Evcil hayvanlarımızın korunmasıda bu sistemin içerisindedir. Yüksekten düşmelere karşı büyük bir önlem ve öneme sahiptir tunceli kedi koruma ağı olarakda kullanılmaktadır. 

Paylaş