Tunceli Güvenlik Filesi 


Düşme durdurma ve koruma sistemleri arasında yer almakta olan Tunceli güvenlik filesi hizmetlerimiz, merdiven boşluklarına ve inşaat şaft alanlarına yerleştirilerek güvenliği sağlamaktadır. 7 metreden yüksek olan boşluklarda zorunlu olan güvenlik filesi, iş sağlığı ve güvenliği açısından son derece önemlidir. Ölüm ve kaza riskini ortadan kaldırarak, korunaklı bir çalışma alanı sunmaktadır. 


imalatçıdan güvenlik Filesi 


Kaliteli ve güvenilir malzemelerden ürettiğimiz güvenlik ağları, polyamid iplerle örülerek sıçrama ve esneme hacmini en aza indirmektedir. Böylelikle iyi bir tutuş sağlar, delinme ya da kopma gibi riskli durumların yaşanmasına engel olunur. polyester file özelliğiyle hem inşaat alanındaki işçilerin düşmesi hem de malzemelerin fileyi delerek yerle temas etmesi tamamen engellenmektedir. Tunceli güvenlik filesi ürünlerimiz %100 kalite ve sağlamlık üzerine tasarlanarak, kullanıcıların hayatını riske atacak hatalara izin vermemektedir. 


Polyamid güvenlik filesi ürünlerimiz merdiven boşluklarından, inşaat alanlarına ve balkon koruma işlemlerine kadar geniş bir kullanım alanına sahip olduğu gibi aynı zamanda UV korumasıyla güneş ışınlarından etkilenmez bu sayede çürüme ya da kopma riski oluşturmaz. 


İnşaat Güvenlik Filesi 


İş sağlığı ve güvenliği yasasına göre 7 metre üzerindeki yüksekliklerde kullanılması zorunlu olan inşaat güvenlik filesi, hem dış cephe kaplamalarında hem de şaft boşluklarına kullanılabilmektedir. Profesyonel ekibimizle montaj işlemi yapılacak olan Tunceli inşaat fileleri, enine ve boyuna monte edilerek, gerekli durumlarda paralel bir montaja da ihtiyaç duyulabilmektedir. 

 

  • İşçilerin düşmesini engeller
  • Malzemelerin yerle temasını %100 kesecektir. 
  • Güvenli bir iş sahası oluşturur. 
  • Renkli file kullanımı dikkat çekici olduğu için şaft alanlarının da fark edilmesini sağlar. 
  • Güvenli tutuş özelliğiyle, düşme anında dayanıklılığından ödün vermeyerek, yaralanmaların engellenmesinde önemli bir yere sahiptir. 
  • Tunceli merdiven filesi, hayat kurtarıcı özelliğiyle hem çalışma alanınızın güvenliğini hem de çalışma alanı dışındaki normal akışın zarar görmemesine olanak verecektir. 


Tunceli Merdiven Filesi


Merdiven boşluklarının kapatılması ve tehlikeden arındırılması için önemli bir sistem olan Tunceli merdiven filesi, eğitim kurumlarında ve yüksek katlı apartmanlarda korunak görevine sahiptir. Özellikle okul, kreş ve kolej gibi çocukların çoğunluklu olduğu bölgelerde, 22 mm sınırında gözenekleri olan fileler örülerek, çocukların tırmanmaları da engellenmektedir. Güvenilir bir yaşam alanı için Tunceli merdiven filesi sistemleri, istediğiniz renk ve tasarımlarda hazırlanarak kısa zamanda montaj için adresinize getirilecek, test edildikten sonra güvenli bir şekilde teslim edilecektir. 


Tunceli balkon filesi 


Çocuklarınızın ya da evcil hayvanlarınızın balkondan düşmemesi için tasarlanmış olan balkon güvenlik filesi, yüksek katlı binalarda düşme tehlikesini ortadan kaldıracaktır. UV koruma teknolojisiyle, uzun süre dayanıklı bir şekilde kullanabileceğiniz filelerimiz, yağmur ya da kar gibi durumlara da son derece dayanıklı bir şekilde üretilmektedir. Evinizdeki güvenliği sağlamak için bizimle iletişime geçerek, kısa zamanda montaj ekibimizle balkon filesi yaptırabilirsiniz. 

tunceli balkon kedi koruma filesi

Tunceli okul Merdiven güvenlik filesi 

Paylaş