Van Güvenlik Filesi


Van güvenlik fileleri gerek ekonomik olmalarıyla gerek ise kolay kurulumları sayesinde sıkça tercih edilmektedir. Güvenlik fileleri uzun ömürlüdür, kaliteli bir ağdan yapılmış ve standartlara uygun bir güvenlik filesi kolayca aşınmamaktadır. Uzun yıllar başınızı ağrıtmadan kullanabileceğiniz bu etkili güvenlik yöntemleri sayesinde, özellikle yüksekten düşerek gerçekleşen ölümlü kazaların büyük ölçüde önüne geçilmektedir. Bu noktada, Van güvenlik filesi hizmeti almak isteyenlerin ilk tercihi elbette ki Uzman Güvenlik Filesi Firması olmaktadır. Öyle ki, birçok şehirde şubesi olması sebebiyle kısa süre içinde ulaşım sağlayıp güvenlik filenizin kurulumunu yapmaktadırlar. 


GÜVENLİK FİLESİ İMALATI

Okulların, çocuklarımızın güvenliğinin en yüksek seviyede tutulması gereken yerlerin vazgeçilmez unsuru elbette ki merdiven filesi hizmetidir. Merdiven filelerinin tasarımı, onların fileye tırmanamayacağı şekilde dizayn edilmiştir. Göz boşlukları buna göre titizlik ile hesaplanmıştır. Anaokulu, ilkokul, ortaokul gibi daha küçük yaş gruplarının bulunduğu eğitim kurumlarında 4 cm göz aralığı tavsiye edilmektedir. Daha yüksek okullarda ise tercih genellikle kurum yöneticilerine bırakılmaktadır. Bu hizmetlerden yararlanmak isteyen  Van merdiven filesi hizmeti veren firma kaliteli montajı ile de göz doldurmaktadır.


Van Merdiven filesi 

Merdiven ağları dik kullanımının yanı sıra yatay bir biçimde de kullanılabilmektedir. Anaokulu, kreş, ilkokul, ortaokul gibi kurumlarda daha çok dik kullanım uygun görülürken, lise, üniversiteler ya da evlerde yatay kullanım imkanı da mevcuttur. Burada seçim siz kıymetli müşterilere kalmaktadır. Van güvenlik filesi gerek dik kullanımı erek ise yatay kullanımıyla mutlaka atlanmaması gereken mühim bir maddedir. 


Balkon Filelerinde Göz Aralığı Nasıldır? 


Balkon filelerinde göz aralığı tamamen müşterinin seçimine dayalıdır. Müşterinin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda güvelik filesinin göz aralığı belirlenebilmektedir. Evcil hayvan sahibi olanlar tarafından özellikle tercih edilen Van balkon filesi, daha küçük göz aralıkları ile yapıldığında kuş filesi olarak da kullanılabilmektedir. Kuşlarınıza doğal ortamını sağlayabilmek aynı zamanda da kaçmalarını önlemek için iyi ve akıllıca bir yol olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra özellikle alçak katlı evlerde kedilerin girişini, yüksek katlı evlerde ise kuşların balkonunuza girişini engellemek için yerinde bir çözümdür. 


Çocuk güvenlik filesi


Özellikle küçük afacanlarımız için aileler ve okul yöneticileri tarafından tercih edilen Van güvenlik filesi, olumsuz kazaların yaşanma olasılığını da büyük oranda indirmektedir. Öyle ki ufak bir dikkatsizliğin çocuklarımızın hayatına mal olabileceği durumlarda, önlemi önceden almak çok önemli bir husustur. Çocuklarımızın balkon demirlerine tırmanması her zaman muhtemeldir. Pek çok afacanın da bu yolda denemeleri olmuştur elbette. Balkon güvenlik filesi sayesinde çocuklarınız balkondayken içiniz çok daha rahat. Sağlam noktalardan çelik dübel ve bağlama ipi kullanarak sağlam bir montaj ile uzun yıllar kullanımınız da mümkün olmaktadır. 

ERCİŞ BALKON VE MERDİVEN GÜVENLİK AĞI SATIŞ VE MONTAJ HİZMETİ 

Paylaş