YOZGAT GÜVENLİK FİLESİ

Özellikle inşaat bölgelerinde çalışanların ya da evde çocukları olan insanların güvenlik adına kullandıkları sistemlerden biri güvenlik fileleridir. Yozgat güvenlik fileleri, kişilerin yüksekten düşüp ölmesi ya da yaralanmasına mahal bırakmayacak ürünlerdir.

Özellikle küçük çocuklu ailelerin, çocuklarının balkondan ya da pencereden sarkmasını önlemek amaçlı kullanılan güvenlik fileleri, aynı zamanda evcil hayvanların da dışarı çıkmasını önlerken, kuşların girmesinin istenmediği bölgelere de uygulanabilmektedir.

Yozgat Balkon filesi

Balkon güvenlik filesi, çocukların ve evcil hayvanların yüksekten düşmelerini engellemek için kullanılan sağlam ve güvenilir bir güvenlik ağıdır. Yozgat file satan ve montaj yapan firmamız sizlere yardımcı olmak için hizmet vermektedir.
 
YOZGAT MERDİVEN GÜVENLİK AĞI

İnsanların güvenlikleri için merdiven boşluklarının emniyetinin sağlanması önemlidir. Özellikle eğitim kurumlarında, öğrencilerin kalabalık inişleri sırasında ya da molaya çıktıklarında fevri hareketlerine karşılık Yozgat merdiven filesi tercih edebilirsiniz.

Uzman ekibimiz ve profesyonel hizmetlerimiz ile, merdiven boşlukları ve merdiven korkulukları kapatılarak, güvenlik sağlanabilir. Merdiven boşlukları, yukarıdan aşağı tarafa doğru sarkıtılarak montajı gerçekleştirilen güvenlik fileleri, merdiven tırabzanlarına monte edilebilmektedir.

Merdiven Emniyet Filesi Nasıl Montaj Yapılır?

Çatı katından zemine kadar, merdiven yanakları baz alınarak 50 cm’lik aralıklarla halkalar yerleştirilir. Bu halka başlarına çelik dübeller takılır. Kullanılacak güvenlik filesi, çatıdan zemine kadar sarkıtılır. Halka başlı dübellerin içinden çelik tel sarılır ve montajı gerçekleştirilir.

Yozgat balkon filesi eğitim kurumlarında, kurum ve kuruluşlarda, apartmanlarda kullanılabilir. Merdiven emniyet fileleri 40-50 mm göz aralığına ve 3-6 mm ip kalınlığına sahiptir. Özellikle anaokulu ve kreşlerde, ilk ve ortaokullarda göz aralığı ise 4 cm’lik göz aralığı olmalıdır.

 

Çocuk Filesi Neden Önemlidir?

Yozgat ve çevre illere kaliteli hizmetleriyle profesyonelliğini kanıtlamış firmamız, Yozgat güvenlik filesi ürünleriyle çocuklarınızın güvenliğini üst seviyede korumaktadır.

Çocuk filesi, çocuklu ailelerinin balkonlarına ve pencerelerine, çocukların sarkmaması, düşmemesi için kullanılan güvenlik sistemleridir. Çocuk filesi sayesinde, çocukların balkon ve pencerelerden sarkması önlenmektedir.

Çocuk fileleri 10x10 göz aralığına ve 6 mm ip kalınlığına sahiptir. Aynı zamanda çocukların ellerini kollarını dışarı çıkarmamaları ve yaralanmamaları için bu ölçüler 4x4 göz aralığı ve 4 mm ip kalınlığında da üretilmektedir.

Kuş Filesi Her Yere Uygulanabilir mi?

Yozgat güvenlik filesi, istenilen her alana uygulanabilen ürünlerdir. Bu ürünlerden bir tanesi de kuş filesidir. Balkonlu evlerin vazgeçilmezi haline geline kuş filesi, balkonların kirlenmemesi ve kuşların balkona girmemesi için kullanılan ürünlerdir.

Kuşların girmesinin istenmediği alanlarda rahatlıkla kullanılan ürünler; havaalanlarında, özel bahçelerde, teraslarda, balkonlarda kullanılabilir. Kuş fileleri, 20 mm göz aralığına ve 1.5 mm ip kalınlığına sahiptir. Hava koşullarına uyum sağlayan kuş fileleri, rüzgârlı havalarda esneme yapmadığı gibi, hafif olduğu için de kolaylıkla montajı sağlanabilmektedir.

Yozgat Halı Saha Fileleri

Sayıları giderek artmaya başlayan halı sahalar, gerekli ön çalışma yapıldıktan sonra güvenlik fileleri montajı yapılabilir. Yozgat ve çevre illerine hizmet vererek Yozgat tavan filesi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Halı saha tavan filesi; futbol, basketbol sahalarında topların dışarı kaçmaması için uygulanan sistemlerdir. Halı saha tavan fileleri, 150 mm göz aralığına sahiptir. Filelerin içinde ikinci bir çelik halat kullanılmaz. Bunun sebebi, ürünün deformasyona uğramaması içindir.

Güvenlik File Fiyatları Ne Kadardır?

Özel olarak üretilen güvenlik filelerinin boyutları, kullanıldığı alanlara göre değişkenlik gösterir. Akdağmadeni güvenlik filesi ,Merdiven boşlukları, balkonlar, havuzlar, inşaat alanları, pencereler, kuş fileleri, halı saha tavan fileleri ve daha birçok alanda güvenlik fileleri kullanılmaktadır.

Yozgat ve çevre illerine kaliteli ve profesyonel hizmet veren Uzman Güvenlik Filesi firmamızda, Yozgat güvenlik filesi hizmetlerimizin fiyat aralığı, ürünlerin kullanım alanlarına göre değişkenlik göstermektedir.

Özel ölçülerde üretilen ve kullanıldığı alana göre fiyatları değişen bu ürünler, her türlü koruma ve güvenlik önleminin sağlandığı sistemlerdir. Özellikle çocuklu evlerde, çocukların düşmemesi ya da inşaat alanlarında çalışanların güvenliğini sağlamak için sıklıkla tercih edilen ürünlerdir.

YOZGAT BALKON KEDİ FİLESİ

sorgun güvenlik filesi ve okul güvenlik ağı montaj sistemleri.

AKDAĞMADENİ GÜVENLİK FİLESİ

 

 

Paylaş