YOZGAT MERDİVEN GÜVENLİK FİLESİ

Yozgat güvenlik filesi hayatın her aşamasında can güvenliğinin olması gerekir. Bu yüzden yaşam alanlarının birçok bölgesinde, insanların can güvenliğini sağlamak için güvenlik ağları kurulmaktadır.

Bu güvenlik ağları, apartman boşluklarında, merdivenlerde, havaalanlarında, bahçelerde, havuz kenarlarında, inşaat bölgelerinde, balkon ve pencerelerde, okul binalarında kurulmaktadır.

Merdiven Boşluğu Güvenlik Filesi

Anaokulu ve kreşler Filesi, ilkokul ve ortaokul düzeyindeki okul binaları, merdiven boşluğu güvenlik filesi ürünleriyle desteklenmesi gereken yerlerdir. Küçük çocukların merdiven boşluğuna düşerek yaralanmaması ya da ölmemesi için Yozgat merdiven filesi ürünleriyle hizmet veren firmamızın, kaliteli ve profesyonel hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

TS EN 1236/1 standartlarına uygun olarak üretilen güvenlik filesi ürünlerimiz, istenilen ebatlarda üretilerek, ihtiyaca ve talebe uygun şekilde kurulumu ve montajı yapılmaktadır.

Evlerde Merdiven Güvenlik Filesi

İnsan hayatının her alanında tehlike oluşturabilecek bölgeler bulunmaktadır. Bunlardan biri de merdivenlerdir. Merdivenler sadece apartman merdivenleri gibi yerlerde bulunmaz.

Dubleks eve sahip ev çocuklu aileler, çocuklarının güvenliğini sağlamak için merdiven güvenlik filesi ürünlerimizi kullanarak, çocuklarını güven altına alabilirler. Yozgat ve çevre illerinde hizmet veren firmamız, Yozgat merdiven filesi ürünlerini kullanarak, merdivenlerinizi güvenlikli hale getirebilirsiniz.

Çocuklarınızın merdiven korkuluklarından sarkmaması ya da düşmemesi için tercih edeceğiniz merdiven güvenlik filesi ürünleri; 40-50 mm göz aralığı ve 3-6 mm ip kalınlığı olan ürünlerdir. Bu ebatlar, ihtiyaca ve talebe göre özel ölçülerde de yapılabilmektedir.

Bina Şaft Boşluğu Güvenlik Filesi

Binalarda bulunan şaft boşlukları hem çocukların hem de yetişkinlerin can güvenliği için tehlikeli yerlerdir. Yüksek yapılarda bulunan asansör boşluğu, bina şaft boşluğu olarak anılır. Bu boşluklar, elektrik tesisatlarının, sıhhi tesisatın ya da mekanik tesisatın bulunduğu yerlerdir.

Kaliteli hizmetleriyle adından söz ettiren firmamız Yozgat güvenlik filesi ürünlerinin yanında şaft boşluğu için de çözüm üretmektedir. Şaft boşlukları, apartman boşluklarının biraz daha küçüğüdür ve tüm katlara servis bu şaft boşluklarından verilir. Şaft boşlukları, uzun ömürlü ve kaliteli güvenlik filesi ürünleriyle çok daha sağlıklı hale getirilebilir.

Merdiven Korkulukları Güvenlik Filesi

Yaşam alanlarının hemen her yerinde, insan can güvenliğini tehdit eden bazı bölgeler bulunmaktadır. Bu bölgelerden biri de merdiven korkuluklarıdır. Evlerin içinde, apartman içlerinde, yüksek binalarda, okullarda ve hastanelerde, merdiven boşlukları insan hayatı için tehlike oluşturmaktadır.

  • Güvenlik filesi, merdivenlerden düşmeyi önler.
  • Balkon ve pencerelerden evcil hayvanların kaçmasını engeller.
  • Balkon ve pencerelerden kuşların girmesine izin vermez.
  • Havuz kenarlarında, çocukların suya düşme tehlikesini sıfıra indirir.
  • 100 kiloya kadar ağırlık taşıma kapasitesi bulunan ürünlerdir.

Yozgat merdiven filesi güvenlik fileleri, merdiven korkuluklarının yanı sıra farklı bölgelerde kullanılır. Havuz kenarları, pencereler, balkonlar, havaalanları, tarlalar, depo ve antrepolar bu bölgelerden sadece birkaç tanesidir.

Güvenlik File Montajı

Birçok farklı alanda kullanılan kaliteli ve uzun ömürlü Yozgat merdiven filesi montajı yapılırken bazı noktalara dikkat etmek gereklidir. Firmamızın uzman ekipleri, merdiven filesi montajı yapmadan önce etüt çalışması yaparak, en uygun merdiven filesi ebatlarını belirler.

Standart ebatların yanında, ihtiyaca ve talebe uygun olarak da üretilen güvenlik filelerinin montajında ilk olarak sağ ve sol kısımlarının açıkta kalmamasına dikkat edilmelidir. Yatay montaj sırasında yapılacak açıklık, çocukların ağ üzerine çıkarak düşmelerine neden olabilmektedir.

Merdiven filesi montajı sırasında, kenar can halatları kullanılarak muhakkak yeterli gerilimin sağlanması gerekir.

BOĞAZLIYAN GÜVENLİK FİLESİ

Okullarda Merdiven Filesi Güvenliği

Okullar çocuklarımızın bütün gününü geçirdikleri kurumlardır. Özellikle anaokulu ve kreşler, ilk ve orta dereceli okullarda çocukların güvenliğinin tam olarak sağlanması gereklidir.

Anadolu ve kreşlerde göz aralığı boşluklarının 4 cm olması uygundur. Böylece çocuklar, fileye tırmanmaz ya da kollarını çıkarma eğilimine girişmezler. Yatay ve dikey olarak montajı yapılabilen merdiven filesi, 6mm ip kalınlığı ve 100 mm göz aralığına sahiptir.

Hammaddesi polymid olan merdiven filesi ürünleri, ihtiyacı göre 12 mm, 40 mm ve 100 mm göz aralığı ile 6 mm ip kalınlığına sahiptir.

SARIKAYA GÜVENLİK FİLESİ

Güvenlik filesi montaj ekipmanları, çelik tel, klemens, halka, çelik dübeller, file kancası, karabina gibi bağlantı ekipmanlarından oluşmaktadır.

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan Uzman Güvenlik Filesi firmamızın Sarıkaya merdiven filesi ve diğer güvenlik filesi ürünlerimiz ile müşterilerimize hizmetlerimize devam etmekteyiz. Güvenlik filesi ürünlerimizden yararlanmak ve can güvenliğinizi sağlamak için, uzman ekibimizle iletişime geçebilir, istediğiniz alanlar için, uzun ömürlü ve kaliteli ürünlerimizle, uygun fiyatlarımızı deneyimleyebilirsiniz.

SARIKAYA GÜVENLİK AĞI VE SAHA TAVAN FİLESİ

ÇAYIRALAN GÜVENLİK AĞI VE MERDİVEN GÜVENLİK FİLESİ SİSTEMLERİ

 

 

Paylaş