HAVUZ GÜVENLİK FİLESİ 

Kış sezonlarında, anlık ebeveyn kontrolünün eksikliğinde veya havuzun kullanılmadığı zamanlarda özelikle küçük çocuklar, yaşlı ve engelli insanlar için büyük tehlike oluşturan havuzlarınızı havuz güvenlik ağı uygulamamız ile hem keyif hem de güvenle kullanabilirsiniz.

HAVUZ FİLESİ VE ÖNEMİ

Havuz güvenlik sistemleri kışın boşaltıldığında düşme risklerine açıktır.Yazın ise yüzme bilmeyen kişilerin veya küçük çocukların havuzun içine düşme riskini ortadan kaldırmak için havuz güvenlik ağları kullanmak iyi bir çözümdür.Havuzların çevresi için güvenlik amacıyla uygulanan filelerdir. Havuz çevrelerinde yaşanabilecek tehlikelere karşı havuzların üst kısımlarına ve havuz çevrelerine uygun şekilde montaj-uygulaması yapılır. Havuz kapama fileleri uzama,sünme,esneme ve yırtılma yapmaz,filelerimiz hava koşullarına karşı uzun süre dayanma gücüne sahiptir. Uv katkılı iplerden üretimini yaptığımız filelerimiz yüksek mukavemetli olup, havuz çevre kapamalarında önemli bir tedbir olma özelliği taşır.

HAVUZ KAPAMA FİLESİ ÖZELLİKLERİ 

Kayseri havuz filesi dayanıklı fakat yumuşak ve esnek yapısı sayesinde düşme anında oluşabilecek travmaları engeller.

Havuz güvenlik ağının göz aralıkları, bebek ve çocukların baş kısmının boşluklardan geçmesini engelleyecek boyutta üretilir. Böylelikle herhangi bir kaza anında kişi ile su dolu havuz arasında bariyer görevi görerek boğulmayı engeller.

Göz boşlukları boyutu sebebi ile küçük çocukların veya bebeklerin havuz üzerindeki hareketlerini limitler; havuzun ortasına doğru gitmelerine müsade etmez.

Bir adet göz boşluğu 110 kg taşıma kapasitesi olan, yüksek mukavemetli UV katkılı PE iplikten üretilmiştir.

İçindeki UV katkısı sebebi ile havuz hijyeni için kullanılan kimyasallara ve en sert hava koşullarına dayanıklıdır.

 

Ürün montajında kullanılan tüm teknik ekipmanlar değişken hava koşullarına uygun, paslanmaz malzemeden üretilmiştir.

 

HAVUZ FİLESİ NASIL UYGULANIR 

Uzman teknik ekibimiz tarafından yapılan keşif sonrası ölçülerinize göre üretilen havuz güvenlik filesi yine profesyonel uygulayıcılarımız tarafından monte edilir ve gerekli kullanım eğitimi montaj anında verilir.

Ürünün takılması ve sökülmesi eğitim verdiğimiz kişi tarafından en fazla 10 dk içimnde gerçekleştirilebilir. Kullanımı son derece kolaydır.

HAVUZ FİLESİ KAYSERİ

FİLE ÇEŞİTLERİ

Çeşitli alanlarda kullanılmakta olan fileler istenilen ebatlarda üretilmektedir. Renkli file seçenekleri ile siz müşterilerimize uzman güvenlik filesi olarak kaliteli ve hızlı teslimat ile yardımcı olmaktayız.

güvenlik ağı çeşitleri

Talas balkon filesi 

Paylaş