KAYSERİ KUŞ FİLESİ

Kuş filesi birçok farklı mekanda ve kurumda kullanılan özel bir ürün olarak dikkat çekmiyor. Bunun iki değişik amaca hizmet ettiğini hemen ifade etmek lazım. Bunlardan birisi kuşların girmesinin, belli faaliyetler açısından tehlike arz ettiği alanlardır. Aynı zamanda file, kuşların zarar görmesini engellemek için de tercih edilebilir. Bundan dolayı işlevsel ve her türlü amaca uygun olan bir ürün şeklinde karşımıza çıkıyor.

 

 

Kuş Filesinin Kurum ve Evlerde Kullanımı 

 

  • Kuş filesi kullanımı çerçevesinde hem evler hem de resmi devlet daireleri karşımıza çıkıyor.
  • Özellikle uçakların motorlarına girmeleri ve farklı kazalara neden olmalarından dolayı hava alanlarında kullanımı bir zorunluluk haline gelmiş durumda.
  • Aynı zamanda yine kuşların zarar verebileceği özelliklere sahip özel tarım alanlarını bu file sayesinde tam bir korunma altına almak mümkün.
  • Özel bahçeler ve teraslar da bu sınıfta değerlendirilir.
  • Ayrıca evlerin balkonlarına kuşların girmemesi ve pislememesi için de tercih edilebilir.
  • Kaliteli malzemeden yapılmış olan file, ilgili alana bağlanır ve bu şekilde kullanılır.

 

Kuşları Korumak İçin de Kullanılıyor

 

Kuş filesi aynı zamanda kuşların korunması için de kullanılabilir. Özellikle kuş besleyen kişiler, onların daha rahat hareket edebilmesi ve de kuşların özel alanına hiç kimsenin girmemesi için bu ürünü tercih edebiliyorlar. Büyüklüğü ve boyutu değiştiğinden ihtiyaca göre sipariş alınarak, talep edilen ölçülerde üretilir. 

 

 

Kuş Filesinin Özellikleri Nelerdir?

 

Kayseri Kuş filesi, polyamid malzemeden üretilir. Piyasadaki en salam ve dayanıklı materyallerin başında gelir. Böylelikle çok uzun ömürlüdür. Filenin göz aralığı sabit değildir. Kuş türlerinin boyutuna göre belirlenir. Farklı standartlara göre hareket edilir. Aynı şekilde boyut da değişebilmekte. Çok gergin olmaması büyük bir avantaj. Bunu istenildiği gibi ayarlama imkanı söz konusu. Bunun yanı sıra montajı basit. En küçük kuşun dahi geçemeyeceği şekilde üretiliyor. Aynı zamanda fileler, her türlü hava koşullarına karşı da dayanıklı. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda rahatlıkla tercih edilebilir. 

 

 

KUŞ ÖNLEME FİLESİ 

Kuşların girmesini istemediğimiz alanlara çekilen fileye kuş filesi denir. En büyük amaç kuşun girmesi engellemektir. Filenin en büyük faydası kuşa Zarar vermez. Hafif ve esnek yapısı sayesinde montaj kolay olur.

Fabrika tavan filesi uygulamasında yapılan File montajı büyük ve küçük kuşların girmesini %100 engeller.

Kuş Filesi Fiyatları

 

Kuş filesi fiyatları değişiyor. Özellikle boyuta göre farklı bir ücretlendirme söz konusu. File ile kaplanacak alan baz alınıyor. İster ölçüleri siz verin isterseniz biz bizzat gelerek gerekli hesaplamaları yapalım. Bunun ardından ortaya çıkan fiyatı size hemen söylüyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmet oldukça kaliteli. Buna rağmen talep ettiğimiz fiyat çok fazla değil. Bu açıdan bakıldığından son derece ekonomik bir ücretlendirme var.

 

Kaliteli Kuş Filesi

 

Güvercin önleme fileleri üretim firması olarak her türlü kuş filesini başarılı bir biçimde tasarlamaktayız. Müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak üretim yapıyoruz. Tüm filelerde uzun ömürlü olmasıyla dikkat çeken özel materyaller kullanılır. Böylelikle dayanıklılık arttırılır. Hem kaliteli hem de sağlamdır. Montaj işlemleri başarılı bir biçimde bizzat uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilir. TS EN 1263/1 standartlarına uygundur. Hemen sipariş verebilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Kuş filesi montajı nasıl yapılır?

kayseri kuş filesi imalatı satış ve montaj hizmeti veren firmamızın en büyük amacı güvenlik ağlarının kaliteli ve sağlam file montajı gerçekleştirmesidir.Doğru bir şekilde yapılan montaj çok daha güvenilir olur.Kullanılan aparatların sıklık ve kaliteli olması kuş ağı  açısından çok önemlidir.Yapılan çalışmalar sonucunda kuşlar uygulanan bölgeye giremez.

 

YARASA FİLESİ 

Yarasa önleme filesi, balkon ve pencere takılan pratik ve çok güvenlikli ekonomik bir file sistemidir. Yarasaların eve girmesini ve evdeki insanlara zarar vermemesi için file çok önemli bir tedbirdir. 

KUŞ ENGELLEME FİLESİ VE AĞI

 

Güvercin önleme filesi ve ağ sistemleri

Kuş önleme ağları 

Paylaş